Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#26 25-11-2017 22:29:48

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Re: Biblioteka

Po szybkiej podróży dotarłem znów do Akademii, gdzie udałem się do biblioteki.
- Dzień dobry. Poszukuję informacji o technikach shinobi rangi D, zależy mi na jakimś spisie i podstawowych informacjach. Czy dostane coś takiego może?  - zapytałem bibliotekarki.


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#27 26-11-2017 00:00:32

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: Biblioteka

Bibliotekarz w dość średnim wieku z krótkimi, szpakowatymi włosami i lekkim zarostem siedział na swoim krześle za biurkiem, czytając przy włączonej lampce jakiś leksykon, gdy nagle podszedł do jego biurka mężczyzna ubrany w kimono z opaską Kumogakure na swoim czole. Mężczyzna poprawił okulary na swoim nosie gdy szybko mierzył wzrokiem nowo przybyłego w jego skromne progi poszukiwacza wiedzy.
- Chodzi o techniki Ninpou, czy techniki żywiołowe? - zapytał jakby dla upewnienia się, co by dostarczenie rozmówcy odpowiednich książek poszło szybko i sprawnie.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#28 26-11-2017 03:08:14

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Re: Biblioteka

- Chodzi mi o techniki Ninpou - odpowiedziałem na pytanie
Reakcja i dokładność bibliotekarza zrobiła na mnie spore wrażenie, tym bardziej, że wspominałem tę osobę raczej jako mniej dokładną. Jednak nie było mnie w tym kraju bardzo długo.


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#29 26-11-2017 16:16:16

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: Biblioteka

- Rozumiem... - odpowiedział Bibliotekarz, po czym przeprosił młodzieńca, udając się na chwilę gdzieś między oddalone od Ciebie regały, niemalże aż na sam koniec Biblioteki. Shinari spędził tak przed biurkiem niecałe 4 minuty, gdy Bibliotekarz powrócił z jedną tylko książką w ręce, którą położył na blacie przed Nim.
- Ta książka powinna zawierać podstawowe informacje z zakresu kontroli Chakry, jak również podstawowe informacje o paru technikach. Autor starał się omówić niemalże każdy typ technik dostępnych dla wszystkich. Do użytku na miejscu, czy chciałby ją Pan wypożyczyć? - wyjaśnił objętość materiału przyniesionego egzemplarza, kończąc zapytaniem o to, czy książka ma być wypożyczona, czy też Shinari będzie ją chciał przestudiować tutaj na miejscu.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#30 26-11-2017 18:44:50

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Re: Biblioteka

- Chętnie przejrzę ją na miejscu jeśli mogę - odpowiedziałem z uśmiechem po powrocie bibliotekarza - Myślę, że nie zajmie mi to dużo czasu, a przyznam, że nie chcę przetrzymywać książki, nie umiem określić jak długo pozostanę w kraju.
Spojrzałem na książkę i jeszcze przy ladzie ją otworzyłem, zerkając o znajdę w jej wnętrzu i czy posiada interesujące mnie dane i informacje.
- Bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas - dodałem jeszcze


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#31 26-11-2017 23:09:10

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: Biblioteka

Przeglądając książkę, zauważyłeś, że w głównej mierze było to zbiór podstawowych informacji z zakresu kontroli chakry, gdzie znajdowały się opisy treningu, jaki należy przejść, by móc np przyczepiać się ścian lub sufitów z pomocą chakry lub chodzenia po wodzie bazujące dokładnie na tej samej wiedzy. Książka zawierała również podstawowe informacje o technikach Ninpou, czyli technik potocznie nazywanych "Sztuką Ninja" - tutaj dział był poświęcony na wymienianiu podkategorii tego rodzaju technik, w których techniki były grupowane w oparciu o zbliżony sposób kontroli chakry lub funkcje, jakie dane techniki spełniały. Później był podział technik ze względu na przypisane im rangi, które oznaczały stopień zaawansowania techniki, począwszy od Rangi E i D, w których znajdowały się choćby techniki uczone w Akademii, jak Henge no Jutsu lub Bunshin no Jutsu, ale również te mniej znane studentom jak np. Kawara Shuriken czy Kanashibari no Jusu itd. aż po rangę S, gdzie techniki były klasyfikowane jako z przeznaczeniem dla mistrzów technik shinobi - ilość stron poświęconych tym ostatnim była dość skąpa, wynosiła bowiem tylko 4 strony więc łatwo było wnioskować, że temat tych technik w książce o podstawach kontroli chakry i technik Ninpou będzie omówiony tylko pobieżnie i zawierał wiele odniesień do innych ksiąg bądź zwojów. Rozdział poświęcony technikom Rangi D okazuje się być największym, liczącym prawie 60 stron, więc istnieją spore szanse na to, że książka w przypadku tych technik może okazać się również instrukcją nauczenia się ów technik.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#32 27-11-2017 00:29:04

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Re: Biblioteka

Wziąłem książkę do stolika, gdzie zacząłem ją dokładnie studiować. Zszokowała mnie ilość informacji o technikach w niej opisanych. Spędzałem kolejne minuty na znalezieniu danych o technikach rangi D, jednak gdy wiedziałem już to, co chciałem, zabrałem się za czytanie kolejnych stron, poznając techniki wyższych rang. Powoli przekładałem kolejne kartki, zaczytany w lekturę.
Po paru godzinach długiego czytania przeciągnąłem się wstając od stolika.
- Bardzo dziękuję, wiem już chyba wszystko, co chciałem, oddaję książkę i do zobaczenia - powiedziałem kładąc lekturę na ladzie przed bibliotekarzem.
Opuściłem bibliotekę, udając się znów do wioski, gdzie chciałem jeszcze zajrzeć w kilka miejsc.

/Sianek napisz proszę, czy poza metodami nauki technik D, były tam też informacje o tym dla rangi C, B, A.
Bo tak to zabrzmiało


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#33 27-11-2017 02:55:20

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: Biblioteka

Szczegółowe opisy dotyczyły tylko przytoczonych technik rangi D


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#34 06-12-2017 19:57:09

Hiroshi

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

38443157
Zarejestrowany: 22-11-2017
Posty: 81
Punktów :   

Re: Biblioteka

Hiroshi z samego rana przybył prost z swojego pokoju. Wchodząc rozejrzał się po pułkach szukając interesującej go lektury.Niestety w morzu wielu ksiąg nie mógł się odnaleźć dlatego spytał  się Bibliotekarki.
-Dzień dobry, chciałem się czegoś dowiedzieć.


Karta Postaci


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Wygląd: Hiroshi ma jasną cerę, póki co nie skażoną żadną blizną zdobytą w boju czy przez swoją nieuwagę, co z resztą jest dość pospolite wśród klanu Nara. Mimo to, można dosyć łatwo go odróżnić w tłumie innych przedstawicieli tego Klanu. W przeciwieństwie do prostych długich włosów większości męskiej grupy klanu, Hiroshi posiada rozczochrane, czarne średniej długości włosy, oczy koloru zielonego. Jego ulubionym ubraniem jest czarna cienką koszulka z długim rękawem a na niej zielona bluza z logiem klanu. Nosi także luźne dresowe spodnie oraz skórzany pasek. Posiada także  wygodne sandały oraz Rękawice na nadgarstki z symbolem Wioski Ukrytego Liścia.

Offline

 

#35 07-12-2017 00:32:38

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: Biblioteka

Młoda bibliotekarka o brązowych, długich, spiętych w kuca włosach, ubrana stosunkowo normalnie, jak większość skromnych bibliotekarek, wyłoniła się zza jednego regału książek kilka kroków od biurka, przy którym teraz stał Hiroshi.
- Tak, słucham? W czym mogę pomóc? - zapytała płynnym i spokojnym głosem, poprawiając okulary o kwadratowych oprawkach, które nieznacznie zsunęły jej się z nosa.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#36 07-12-2017 12:19:25

Hiroshi

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

38443157
Zarejestrowany: 22-11-2017
Posty: 81
Punktów :   

Re: Biblioteka

-Dzień dobry, tak jak mówiłem wcześniej chciałem się czegoś dowiedzieć.Poszukuje informacji w książkach na te tematy:


Karta Postaci


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Wygląd: Hiroshi ma jasną cerę, póki co nie skażoną żadną blizną zdobytą w boju czy przez swoją nieuwagę, co z resztą jest dość pospolite wśród klanu Nara. Mimo to, można dosyć łatwo go odróżnić w tłumie innych przedstawicieli tego Klanu. W przeciwieństwie do prostych długich włosów większości męskiej grupy klanu, Hiroshi posiada rozczochrane, czarne średniej długości włosy, oczy koloru zielonego. Jego ulubionym ubraniem jest czarna cienką koszulka z długim rękawem a na niej zielona bluza z logiem klanu. Nosi także luźne dresowe spodnie oraz skórzany pasek. Posiada także  wygodne sandały oraz Rękawice na nadgarstki z symbolem Wioski Ukrytego Liścia.

Offline

 

#37 07-12-2017 13:48:35

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: Biblioteka

Bibliotekarka wysłuchała, czego Hiroshi potrzebuję, kiwając głową przy każdej wymienionej rzeczy.
- W związku z pierwszą rzeczą będziemy mieć chyba tylko książkę opisującą historię tego klanu. Co zaś się tyczy drugiej rzeczy... - tutaj bibliotekarka urwała, wędrując za regały z książkami i stamtąd mówiąc głośniej, by chłopak słyszał ją wyraźnie - Nie lepiej jest udać się do sklepikarza? Tutejszy sklep działa pod kontrolą akademii zaopatrując w zwoje z technikami?
Pomimo odpowiedzenia pytaniem na pytanie, po wyraźnym odłożeniu jednej z księgi z regału gdzieś na bok, kobieta wciąż grzebała za innym egzemplarzem - być może tym, w którym znajdowały się wzmianki o technice?


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#38 07-12-2017 13:58:27

Hiroshi

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

38443157
Zarejestrowany: 22-11-2017
Posty: 81
Punktów :   

Re: Biblioteka

Chłopak przyglądał się bibliotekarce i wysłuchiwał co ma do powiedzenia po czym odpowiedział.
- Sama historia historia Klanu mi wystarczy.Jednak bardzo zależy mi na znalezieniu jakiekolwiek wzmianki na temat tej techniki.
Chłopak uśmiechnął się serdecznie i czekał aż bibliotekarka coś dla niego znajdzie.


Karta Postaci


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Wygląd: Hiroshi ma jasną cerę, póki co nie skażoną żadną blizną zdobytą w boju czy przez swoją nieuwagę, co z resztą jest dość pospolite wśród klanu Nara. Mimo to, można dosyć łatwo go odróżnić w tłumie innych przedstawicieli tego Klanu. W przeciwieństwie do prostych długich włosów większości męskiej grupy klanu, Hiroshi posiada rozczochrane, czarne średniej długości włosy, oczy koloru zielonego. Jego ulubionym ubraniem jest czarna cienką koszulka z długim rękawem a na niej zielona bluza z logiem klanu. Nosi także luźne dresowe spodnie oraz skórzany pasek. Posiada także  wygodne sandały oraz Rękawice na nadgarstki z symbolem Wioski Ukrytego Liścia.

Offline

 

#39 07-12-2017 14:45:33

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: Biblioteka

- O! Jednak coś mamy. - oznajmiła, wyjmując spośród książek następny egzemplarz. Z obiema książkami podeszła do biurka i po szybkim odnotowaniu, kto wypożycza, pokazała każdą z nich.
- Pierwsza książka to krótka historia klanów zamieszkujących obecnie w Wiosce Ukrytego Liścia. Będą tu między innymi informacje o klanie Nara, które tak bardzo Cię intrygują. Druga natomiast to zbiór wiedzy na temat technik wodnych, z przykładami kilku technik rangi D i C. Miłej lektury! - z uśmiechem na twarzy objaśniając, wręczyła Hiroshi'emu obie książki.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#40 07-12-2017 14:59:02

Hiroshi

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

38443157
Zarejestrowany: 22-11-2017
Posty: 81
Punktów :   

Re: Biblioteka

Hiroshi odebrał książki i udał się  do stolika, gdzie zaczął ją dokładnie studiować. Powoli przekładał kolejne strony w poszukiwaniu informacji o Klanie, zaczytany w lekturze nie zwracał uwagi na nic co dzieje się wokół niego. Po paru godzinach długiego czytania znalazł również informacje o poszukiwanej przez niego technice. Czytał staranie i dokładnie każdą informację na jej temat przez kolejne kilkadziesiąt minut. Znajdując już wszystkie informacje wstał i zabierając ze sobą książki oddał je bibliotekarce.


Karta Postaci


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Wygląd: Hiroshi ma jasną cerę, póki co nie skażoną żadną blizną zdobytą w boju czy przez swoją nieuwagę, co z resztą jest dość pospolite wśród klanu Nara. Mimo to, można dosyć łatwo go odróżnić w tłumie innych przedstawicieli tego Klanu. W przeciwieństwie do prostych długich włosów większości męskiej grupy klanu, Hiroshi posiada rozczochrane, czarne średniej długości włosy, oczy koloru zielonego. Jego ulubionym ubraniem jest czarna cienką koszulka z długim rękawem a na niej zielona bluza z logiem klanu. Nosi także luźne dresowe spodnie oraz skórzany pasek. Posiada także  wygodne sandały oraz Rękawice na nadgarstki z symbolem Wioski Ukrytego Liścia.

Offline

 

#41 07-12-2017 15:49:03

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: Biblioteka

Bibliotekarka odparła, że możesz póki co śmiało zatrzymać obie książki, gdyż mogą Ci się one później przydać. Po tym wróciła do swoich codziennych obowiązków, pozostawiając się z obiema książkami na posiadaniu.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#42 07-12-2017 16:05:54

Hiroshi

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

38443157
Zarejestrowany: 22-11-2017
Posty: 81
Punktów :   

Re: Biblioteka

- Dziękuję w takim razie zatrzymam książki i oddam je w najbliższym czasie.

Hiroshi podziękował i udał się do swojego pokoju w  Akademiku.

z/t Do pokoju w Akademiku.


Karta Postaci


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Wygląd: Hiroshi ma jasną cerę, póki co nie skażoną żadną blizną zdobytą w boju czy przez swoją nieuwagę, co z resztą jest dość pospolite wśród klanu Nara. Mimo to, można dosyć łatwo go odróżnić w tłumie innych przedstawicieli tego Klanu. W przeciwieństwie do prostych długich włosów większości męskiej grupy klanu, Hiroshi posiada rozczochrane, czarne średniej długości włosy, oczy koloru zielonego. Jego ulubionym ubraniem jest czarna cienką koszulka z długim rękawem a na niej zielona bluza z logiem klanu. Nosi także luźne dresowe spodnie oraz skórzany pasek. Posiada także  wygodne sandały oraz Rękawice na nadgarstki z symbolem Wioski Ukrytego Liścia.

Offline

 

#43 16-12-2017 23:54:17

Sainō

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 441
Punktów :   

Re: Biblioteka



Sainō wszedł do wnętrza Biblioteki. Idąc w kierunku biurka bibliotekarza/bibliotekarki, rozglądał się wokół podziwiając, jak sporą kolekcję ksiąg, zwojów i innych dokumentów Akademia miała w swoim posiadaniu i uzytkowaniu. Chłopak nie przyszedł tutaj jednak zwiedzać, miał on swój konkretny powód, który zmusił go do przyjścia w to właśnie miejsce. Gdy podszedł do lady, zauważył, że nikogo, kto jest odpowiedzialny za prowadzenie biblioteki, aktualnie nie było, co zmusiło Sainō do czekania. Chłopak spostrzegł, że na ladzie aneksu wypożyczalni znajduje się dzwonek. Sainō nie potrzebował nawet sekundy by wiedzieć, iż służy on do zaznaczania pracownikowi biblioteki, iż zjawił się potencjalny czytelnik bądź wypożyczający. Chłopak nie tracąc ani chwili lekko stuknął w ów dzwonek, ja jego charakterystyczny dźwięk rozdarł ciszę, która (jak na bibliotekę przystało) panowała w tym miejscu.


Karta Postaci



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Spoiler:

Wygląd & Ubiór: Sainō to chłopak przeciętnego jak na swój wiek wzrostu o szczupłej sylwetce. Posiada twarz obarczoną przeważnie spokojem (przeważnie, poza sytuacjami, w których zostaje wyprowadzony z równowagi - wtenczas jego twarz przybiera wyraz niemalże opętania furią) i pewnością siebie. Oczy brązowe oraz długie, czarne włosy sięgające niemalże do ramion. Chłopak odziany jest aktualnie w białą koszulę bez rękawów z wysokim kołnierzem okrywającym szyję chłopca, która swoją długością sięga do pasa u spodni oraz w długie, opięte butami ciemnogranatowe spodnie. Rolę obuwia Sainō spełniają klasyczne, czarne sandały - popularne wśród Shinobi. Dodatkowo, na lewej dłoni i przedramieniu chłopaka owinięty jest bandaż. Za plecami, do paska u spodni chłopak ma dopięte dwie torby z ekwipunkiem, zaś przy jego lewym biodrze (również do paska) dopięte jest Tanto z ostrzem skrytym w czarnej pochwie.

Offline

 

#44 17-12-2017 02:48:41

MG Yuno

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

6672067
Zarejestrowany: 18-04-2016
Posty: 667
Punktów :   

Re: Biblioteka

Po usłyszeniu charakterystycznego dzwoneczka, młoda kobieta wyjrzała zza regałów. Jej duże przenikliwe oczy to pierwsze co mógł dostrzec chłopak stojący przy ladzie.
-W czym mogę Ci pomóc? - zapytała aksamitnym głosem podchodząc bliżej. W rękach trzymała dużą, starą i na pierwszy rzut oka ciężką książkę. Przyglądała się chłopcu uważnie, a w bibliotece słyszeć można było tylko szelesty przewracanych kartek. Od od czasu do czasu czyjeś kroki i niezrozumiały szept. Nieznajoma odłożyła ciężkie tomiszcze na blat biurka stojącego za ladą.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#45 17-12-2017 03:12:25

Sainō

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 441
Punktów :   

Re: Biblioteka

Pierwsze, co rzuciło się Sainō w oczy, to... oczy - wielkie, przenikliwe, jakby wyposażone w dwa mentalne wiertła wwiercające się rozmówcy w mózg oczy. Chłopak niemalże cofnął się o krok w tył, gdy zza regału wyłoniły się ów oczęta. Na szczęście Sainō potrzebował jedynie krótkiej chwili, by przyzwyczaić się do spojrzenia kobiety, być może pomocny tutaj okazał się miły dla ucha, płynny i niezmącony niczym, lekki w brzmieniu głos bibliotekarki.
- Dzień Dobry... - oznajmił, wykonując nieznaczny ukłon w stronę kobiety na znak grzeczności i szacunku - Potrzebuję informacji o paru technikach rangi D. Jako świeżo upieczony Genin muszę się uczyć, a uczenie się samemu bez źródeł wiedzy jest jak czytanie książki, której strony nie są zapisane... - wyjaśnił spokojnie, zerkając przy okazji raz lub dwa razy na strony, rzucając przy tym okiem po bibliotece. W większości jednak czasu, jaki chłopak spędził na wymianie zdań z bibliotekarką, utrzymywał z kobietą kontakt wzrokowy, co również było formą zachowania grzeczności - gdy się z kimś rozmawia, patrzy się mu w oczy... nawet jeśli te mają mentalne, wwiercające się w umysł wiertła hartowane przenikliwością.


Karta Postaci



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Spoiler:

Wygląd & Ubiór: Sainō to chłopak przeciętnego jak na swój wiek wzrostu o szczupłej sylwetce. Posiada twarz obarczoną przeważnie spokojem (przeważnie, poza sytuacjami, w których zostaje wyprowadzony z równowagi - wtenczas jego twarz przybiera wyraz niemalże opętania furią) i pewnością siebie. Oczy brązowe oraz długie, czarne włosy sięgające niemalże do ramion. Chłopak odziany jest aktualnie w białą koszulę bez rękawów z wysokim kołnierzem okrywającym szyję chłopca, która swoją długością sięga do pasa u spodni oraz w długie, opięte butami ciemnogranatowe spodnie. Rolę obuwia Sainō spełniają klasyczne, czarne sandały - popularne wśród Shinobi. Dodatkowo, na lewej dłoni i przedramieniu chłopaka owinięty jest bandaż. Za plecami, do paska u spodni chłopak ma dopięte dwie torby z ekwipunkiem, zaś przy jego lewym biodrze (również do paska) dopięte jest Tanto z ostrzem skrytym w czarnej pochwie.

Offline

 

#46 17-12-2017 19:22:19

MG Yuno

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

6672067
Zarejestrowany: 18-04-2016
Posty: 667
Punktów :   

Re: Biblioteka

Dziewczyna cały czas przyglądając się chłopcu po chwili się uśmiechnęła. Widocznie rozśmieszyło ją porównanie, którego użył młodzieniec, jednak nie chciała mu przerywać dlatego pozwoliła mu dokończyć.
-Dowolne techniki, czy jakieś konkretne? - zapytała i od razu wyciągnęła duży zwój, który zaczęła przeglądać. Prawdopodobnie był to jakiś spis. Zaznaczyła sobie kilka pozycji i słuchała wskazówek młodego genina.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#47 18-12-2017 23:31:58

Sainō

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 441
Punktów :   

Re: Biblioteka

- Dowolne... najpierw muszę się dowiedzieć, jakie są, by później móc którąś nazwać konkretną. - odparł w tym samym stylu co wcześniej, przyglądając się zwojowi, którego zawartość zaczęła śledzić bibliotekarka. Zastanowił się szybko, czy aby przypadkiem nie dało się sprecyzować poszukiwanej kategorii technik i gdy chłopak uznał, że jednak się da - w końcu nie chodziło mu o techniki naturowe itd. - Chociaż może mógłbym to sprecyzować. Chodzi mi o techniki ninpou i techniki genjutsu.
Sainō miał nadzieję, że chociaż na jedną z tych grup technik kobieta będzie miała cokolwiek istotnego w zbiorach swojej biblioteki.


Karta Postaci



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Spoiler:

Wygląd & Ubiór: Sainō to chłopak przeciętnego jak na swój wiek wzrostu o szczupłej sylwetce. Posiada twarz obarczoną przeważnie spokojem (przeważnie, poza sytuacjami, w których zostaje wyprowadzony z równowagi - wtenczas jego twarz przybiera wyraz niemalże opętania furią) i pewnością siebie. Oczy brązowe oraz długie, czarne włosy sięgające niemalże do ramion. Chłopak odziany jest aktualnie w białą koszulę bez rękawów z wysokim kołnierzem okrywającym szyję chłopca, która swoją długością sięga do pasa u spodni oraz w długie, opięte butami ciemnogranatowe spodnie. Rolę obuwia Sainō spełniają klasyczne, czarne sandały - popularne wśród Shinobi. Dodatkowo, na lewej dłoni i przedramieniu chłopaka owinięty jest bandaż. Za plecami, do paska u spodni chłopak ma dopięte dwie torby z ekwipunkiem, zaś przy jego lewym biodrze (również do paska) dopięte jest Tanto z ostrzem skrytym w czarnej pochwie.

Offline

 

#48 19-12-2017 00:11:05

MG Yuno

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

6672067
Zarejestrowany: 18-04-2016
Posty: 667
Punktów :   

Re: Biblioteka

-Rozumiem.. - odpowiedziała zaczytana dziewczyna -Chyba będę coś dla Ciebie miała. - dodała po chwili.
-Co prawda z genjutsu mam taką naprawdę podstawową technikę i możliwe, że już ją znasz. Poczekaj chwilkę - zatrzepotała rzęsami i zniknęła za regałami, po chwili chłopak stojący przy ladzie mógł usłyszeć jakieś szurnięcia, stuknięcia i odgłos spadających zwojów. Po tym nastąpiła długa i wymowna cisza, która została przerwana nagle kichnięciem. Zza regału ponownie pojawiły się duże zielone oczy. Tym razem dziewczyna niosła kilka zwojów.
-Przepraszam, że tak długo...gdzieś tu miałam coś dla Ciebie.. - powiedziała kładąc zwoje na biurku i przeglądając każdy po kolei. W końcu wybrała jeden i podała chłopcu. Zwój zawierał informacje na temat techniki Kai.
-Jeśli chodzi o genjutsu mamy w tym momencie tylko to, ale w Konohagakure na pewno znajdziesz jeszcze przynajmniej 2 proste techniki. O ile nikt ich nie wypożyczył. - wyjaśniła po chwili -A jeśli chodzi o ninpou to daj mi chwile, zaraz może coś znajdę. - wzięła zwoje i ponownie zniknęła za regałem zostawiając chłopca pozornie samego.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#49 19-12-2017 00:41:03

Sainō

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 441
Punktów :   

Re: Biblioteka

Chłopak usłyszawszy harmider spadających zwojów i prawdopodobnie wywalanych innych rzeczy zastanawiał się, czy nie zawołać do kobiety, czy wszystko z nią w porządku, jednak nim Sainō zdecydował się na czyn dobrego samarytanina, kobieta wynurzyła się z pomiędzy regałów z kilkoma zwojami w rękach. Sainō nie ukrywał swojego zdziwienia widząc zasób wiedzy, jaki kobieta przyniosła ze sobą i położyła na swoim biurku. Szczęście w nieszczęściu, kobieta miała z kategorii genjutsu technikę, której nazwa brzmiała Kai. Chłopak po nazwie domyślił się działania tej techniki, która musiała stanowić coś w rodzaju techniki wyzwolenia bądź obrony przed technikami iluzji. Gdy wspomniała o tym, że w Wiosce Liścia może być więcej informacji o innych podstawowych technikach genjutsu, Sainō lekko westchnął czując po kościach, że w swojej osobistej misji zdobywania wiedzy i doświadczenia, będzie musiał wrócić czym prędzej do swojej wioski. Na wieść o tym, iż w przyniesionych ze sobą zwojach kobieta postara się odnaleźć dla niego coś związanego z technikami Ninpou, chłopak kiwnął głową i oznajmił krótko - Dobrze, poczekam... - rozglądając się w międzyczasie po bibliotece, by nie patrzeć bibliotekarce na ręce.


Karta Postaci



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Spoiler:

Wygląd & Ubiór: Sainō to chłopak przeciętnego jak na swój wiek wzrostu o szczupłej sylwetce. Posiada twarz obarczoną przeważnie spokojem (przeważnie, poza sytuacjami, w których zostaje wyprowadzony z równowagi - wtenczas jego twarz przybiera wyraz niemalże opętania furią) i pewnością siebie. Oczy brązowe oraz długie, czarne włosy sięgające niemalże do ramion. Chłopak odziany jest aktualnie w białą koszulę bez rękawów z wysokim kołnierzem okrywającym szyję chłopca, która swoją długością sięga do pasa u spodni oraz w długie, opięte butami ciemnogranatowe spodnie. Rolę obuwia Sainō spełniają klasyczne, czarne sandały - popularne wśród Shinobi. Dodatkowo, na lewej dłoni i przedramieniu chłopaka owinięty jest bandaż. Za plecami, do paska u spodni chłopak ma dopięte dwie torby z ekwipunkiem, zaś przy jego lewym biodrze (również do paska) dopięte jest Tanto z ostrzem skrytym w czarnej pochwie.

Offline

 

#50 19-12-2017 18:18:40

MG Yuno

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

6672067
Zarejestrowany: 18-04-2016
Posty: 667
Punktów :   

Re: Biblioteka

Tym razem młoda kobieta zniknęła na znacznie dłużej, nie było jej przeszło kwadrans. Znikąd też nie dobiegały żadne dźwięki, które sugerowałyby jej obecność. Nic nie spadało, nie hałasowało ani nie szurało. Słychać było tylko powolne przewracanie kartek. Młodzieniec mógł w tym czasie spokojnie przyjrzeć się wszystkim regałom i kolorowym okładkom książek, oraz niewielkich kupek zwojów. Niektóre z nich były zakurzone i widać było, że dawno nikt do nich nie zaglądał. Inne wyglądały na bardzo często używane, wręcz zniszczone i pobrudzone. Spośród tylu różnych kolorów i faktur dostrzec można było jeszcze dwie książki w zielonych okładkach. Zupełnie nowe.
Gdy dziewczyna w końcu wróciła niosła jeden, mały zwój.
-Mam tu coś, co może Cie zainteresować. - powiedziała podając Sainō zwój.
-Jeśli przyjdziesz za 3 dni, powinnam mieć jeszcze jedną ciekawą technikę, ale jak na razie mam tylko to. Jest duże zapotrzebowanie na te zwoje i sam rozumiesz.. - wyjaśniła przepraszająco, jednocześnie dając do zrozumienia, że może liczyć na inne techniki, ale wymaga to cierpliwości. Niewielkich rozmiarów zwój nie wyglądał na ''zużyty'' jak niektóre książki na półkach. Być może te, co jakiś czas były przepisywane? Technika o jakiej mówił zwój, nie była trudna i bardziej miała zaskoczyć rywala, niż faktycznie zrobić mu krzywdę, a nazywała się Kage Shuriken no jutsu.
-Mogę Cię zapisać następnego w kolejce oczekujących na te zwoje. - dodała po chwili -Wpisać też jakieś inne rodzaje czy na razie tylko te? Będzie mi potrzebne tylko Twoje imię. - zapytała z uśmiechem i zanotowała wszystko w jednym ze zwojów.
-Jeśli chcesz możesz pożyczyć te zwoje lub przeczytać je tutaj i od razu oddać. - ręką wskazała przejście do czytelni.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobizycie.pun.pl www.worldofdigimon.pun.pl www.skawina.pun.pl www.fifka.pun.pl www.gry-online.pun.pl