Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#1 15-02-2015 17:25:51

 MG Shinari

Mistrz Gry

2672349
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 817
Punktów :   

Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

Niewielkich rozmiarów sala, w której po lewej stronie od drzwi zauważacie 5 rzędów ławek, gdzie każdy z nich znajduje się nieco wyżej, na kolejnym stopniu, w ten sposób, by osoby siedzące dalej widziały tablicę. Całość przedzielona jest po środku przejściem ze stopniami, prowadzącymi do kolejnych rzędów.
Po przeciwległej stronie znajduje się drewniane podwyższenie, a na nim mównica, z której zwykle nauczyciel prowadzi zajęcia.
Za drewnianą mównicą powieszona jest ogromna tablica, przy której wisi pojemnik z kredą. Nad nią powieszony jest średnich rozmiarów okrągły zegar, którego wskazówki zamarły, tak jakby urządzenie wymagało naprawy lub wymiany baterii.
Po lewej stronie od ławek, patrząc w stronę tablicy, całą ścianę pokrywają ogromne okna skierowane na dziedziniec Akademii. Jedno z okien jest otwarte, a delikatny powiew wiatru odświeża salę.
Obok mównicy umieszczony jest stojak z zawieszoną zwiniętą planszą.

Sala stoi pusta, nauczyciel wyraźnie się spóźnia, jednak drzwi są otwarte i możecie wejść do środka.

Kolejność:

  • Mani
  • Shiko
  • Yuno

http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#2 15-02-2015 18:31:08

Mani

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

24699490
Zarejestrowany: 02-02-2015
Posty: 31
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

W końcu nadchodziła godzina, kiedy miały się zacząć moje pierwsze zajęcia w Akademii. Byłem dość zdenerwowany tą sytuacją na początku, ponieważ miał to być mój pierwszy krok do spełnienia mojego celu zostania shinobi i przerośnięcia w umiejętnościach swojego ojca. Po dotarciu ponownie na miejsce, gdzie spędzę mnóstwo czasu w najbliższych dniach od razu podszedłem do tablicy i sprawdziłem do której grupy mnie przydzielono i w której sali mam zajęcia. Okazało się, że miałem się udać do sali nr 5. Odnalezienie jej nie było jakimś trudnym zadaniem, bowiem sale były rozlokowane blisko siebie i to bez nie wiadomo jak dziwnego rozlokowania. Spokojnie przeszedłem sobie koło sal, które były oznaczone numerami kolejno od jeden do cztery i wtedy stanąłem przy drzwiach, które były otwarte, a w środku było zapalone światło. Był to nie wątpliwie znak, że spóźniłem się już na swoje pierwsze zajęcia. - Cholera, żeby spóźnić się na pierwsze zajęcia. Raczej nie zrobię tym dobrego, pierwszego wrażenia na senseiu. - pomyślałem.
Mimo spóźnienia postanowiłem pewnym krokiem przekroczyć próg drzwi i w tym samym momencie powiedzieć - Dzień dobry. Przepra... przerwałem w pół zdania. Chciałem przeprosić sensei'a za spóźnienie. Miałem nadzieję, że wtedy przymknie na to oko, a tu okazało się ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, że w sali nikogo nie ma. Ławki były puste, nikogo nigdzie nie widziałem. Najwyraźniej stawiłem się na miejscu jako pierwszy. Miało to swój urok. Mogłem jako pierwszy wybrać sobie miejsce. Takie nie za blisko, nie za daleko nauczyciela co by móc wszystko widzieć, a czasem niepostrzeżenie robić coś nie związanego z tematem lekcji. Nie wiedzieć czemu do takich kryteriów przypasowała mi druga ławka w rzędzie pod ścianą. Usiadłem na krześle przy ścianie co bym mógł się w trakcie zajęć wygodnie oprzeć o ścianę i słuchać nauczyciela. Od razu usiadłem na tamtym miejscu i dokładnie w taki sposób usiadłem. Teraz nie pozostało mi już nic innego jak czekać na resztę. - Chyba nikomu nie będzie przeszkadzać jak na chwilę zamknę oczy i chwilę sobie odpocznę w oczekiwaniu na moich kolegów z klasy. No i przede wszystkim na sensei'a. Z tą myślą zamknąłem oczy, ale nie zasypiałem. Wolałem być czujny w razie, gdyby ktoś wszedł do klasy to momentalnie otworzyłbym oczy i znów byłbym gotowy do lekcji.


http://www.picshot.pl/pfiles/113134/Mani1.png



Pisać mi na GG, gdy jest moja kolej gdzieś na fabule. Umożliwi mi to szybszą odpowiedź. (Jestem zawsze na niewidoku)


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Spoiler:

Mani ma czarne włosy zawsze ułożone w charakterystyczny dla niego sposób, których nijak się nie da w żaden sposób poprawić. Zawsze wracają do pierwotnej formy. Ma do tego duże grafitowe oczy, które niejako się komponują z kolorem jego włosów. Zazwyczaj nosi na sobie białą bluzkę na którą ubiera jeszcze luźną ciemną koszulkę. Przez szyję zaś ma przewiązaną luźno opaskę z symbolem swojej wioski (coś a'la Hidan). Do tego przywykł ubierać ciemnobłękitne spodnie, które pasują kolorystycznie do jego sandałów, które zwykł nosić każdy przeciętny adept sztuki ninja.

Offline

 

#3 15-02-2015 18:49:59

Shiko

http://i62.tinypic.com/2qs3nye.jpg

Zarejestrowany: 11-02-2015
Posty: 27
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

Shiko po męczącym treningu który odbył na placu treningowym , wolnym krokiem udał się do budynku w którym mieściły się sale lekcyjne. Gdy już wszedł do budynku rozglądnął się za czymś , co mogło mu pomóc w odnalezieniu swojej klasy, - Mogli wcześniej powiedzieć gdzie będziemy mieć lekcje - mruknął chłopak , na wschodniej ścianie zauważył tablicę ogłoszeń. Bez zastanowienia Shiko podszedł do niej i czytał różne wywieszone kartki w celu odnalezienia swojego imienia i sali do której był przypisany , - Mam , Shiko sala nr.5 - odczytał chłopiec i udał się w poszukiwaniu klasy , szybko ją znalazł , na drzwiach wywieszony była tabliczka " Sala nr.5 " , - No to wchodzimy - pomyślał Shiko łapiąc za klamkę. Gdy otworzyły się drzwi , oczom chłopaka ukazało się wnętrze klasy oraz postać w czarny włosach  i ciemnej koszulce, siedział on w ławce pod ścianą . Shiko lekko zdenerwowany podszedłem do ławki chłopaka, - siemka, nazywam się Shiko, Ty chyba jesteś Mani ? Tak ? - powiedział Shiko, zajmując ławkę przed chłopcem.


http://fotozrzut.pl/zdjecia/7d286951b5.png


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


                                                         

Spoiler:


Wygląd: Posiada dość długie (jak na chłopaka) brązowe włosy z grzywką opadającą po obu stronach czoła, które dosięgają mu do bioder. Często ubiera poncho przykrywające tułów, pod którym nic innego nie nosi. Ma także rękawice bez palców z czteroma wypustkami, na których jest nadrukowane jego imię. Kolejną częścią jego ubioru są luźne spodnie z trzema paskami na obu nogawkach i najzwyklejsze sandały na nogach. Na uszach nosi duże, okrągłe kolczyki z gwiazdą, która widnieje również na rękawiczkach i paskach.

Offline

 

#4 16-02-2015 10:32:37

Yuno

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 13-10-2013
Posty: 346
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)



Po odebraniu klucza od pokoju dziewczyna już chciała zacząć go szukać, jednak uświadomiła sobie, że niedługo zaczynają się jej pierwsze zajęcia, a precież nawet nie wiedziała, gdzie one mają się odbyć. Dlatego też schowała kluczyk i pobiegła do głównego budynku z nadzieją, że znajdzie tam jakieś informacje. Gdy tylko weszła do głównego korytarza dostrzegła jakąś tablice, szybko do niej podeszła i znalazła tam to, czego szukała.
A więc sala numer 5 - pomyślała i zaczęła szukać tejże sali. Nie zajęło jej to długo i wkrótce była już przed odpowiednimi drzwiami. W sali panowała niepokojąca cisza. Weszła do środa i od progu się przywitała.
-Dzień dobry! Jestem Yuno..- powiedziała głownie do nauczyciela, którego nie było. Zamiast niego różowowłosa dostrzegła dwóch chłopców, którzy byli w jej grupie. Nie zakrzątała sobie głowy ich imionami, dlatego też nie podchodziła do nich. Usiadła sobie w 2 rzędzie mniej więcej na środku sali i tylko od czasu do czasu zerkała w ich stronę. Wyczekiwała tego tajemniczego mężczyzny, który prawdopodobnie będzie jej nauczycielem, choć mogła się mylić.


http://oi66.tinypic.com/4ta7fk.jpg

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Wygląd: <-- kliknij by mnie zobaczyć
Yuno ma wiśniowe włosy, które związuje sobie gumkami w dwa długie, sięgające za pośladki warkocze. Posiada także duże liliowe oczy i rumiane policzki. Opaskę ninja ma luźno zawieszoną na szyi. Ubrana jest w czarny dopasowany strój ninja na ramiączka, czarne, przylegające do ciała, krótkie getry i czarne długie rękawice. Przy pasie ma przypiętą katanę, a na nogach długie czarne buty.

Offline

 

#5 16-02-2015 15:54:23

 MG Shinari

Mistrz Gry

2672349
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 817
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

Mani i Shiko - przy zmianie lokacji wstawiajcie link do poprzedniej za pomocą komendy Hide.
Mani - zapisuj dialogi w tagu [ i ][ /i ] - kursywą, Yuno to samo

Po dłuższej chwili do sali wszedł wysoki mężczyzna, inny niż poprzednio. Na sobie miał czarny strój z niebieską kamizelką.
- Witajcie, nazywam się Maki Rujin i będę Waszym nauczycielem. O sobie powiem Wam tylko tyle, że uczę od wielu lat i liczę na to, że czas w Akademii spędzimy miło - powiedział uśmiechając się serdecznie.

Po chwili podszedł to tablicy i zaczął na niej coś zapisywać.
- W tym czasie jak będę zapisywał treść lekcji, przedstawcie się i powiedzcie coś o sobie - dodał ciepłym tonem


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#6 16-02-2015 19:31:20

Mani

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

24699490
Zarejestrowany: 02-02-2015
Posty: 31
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

Zaraz po tym jak zająłem swoje miejsce i zamknąłem oczy to usłyszałem jak ktoś wchodzi do sali. Momentalnie się rozbudziłem i wyprostowałem, żeby nie wyszło, że podsypiałem w sali lekcyjnej. Okazało się, że tą nową osobą był długowłosy chłopak o imieniu Shiko, a przynajmniej tak się mi przedstawił. Kiwnąłem głową na to i praktycznie momentalnie odpowiedziałem z uśmiechem na twarzy. - Siemka, dokładnie jestem Mani.
Po chwili przy drzwiach sali pojawił się kolejny gość. Tym razem była to różowowłosa przedstawicielka płci pięknej. Na oko trochę młodsza ode mnie. Miło było wiedzieć, że w mojej grupie nie będą tylko sami faceci. Jednak jedyne co zrobiła to przedstawiła się na wstępie i zupełnie nas olała nie podchodząc tylko siadając gdzieś indziej. Po tym można było poznać, że chciała się po prostu przedstawić nauczycielowi, którego nie ma teraz w tej sali. - Ciekawe co się stało, że sensei się spóźnia? pomyślałem głośno.
W tym właśnie momencie do sali wszedł wysoki mężczyzna w czarnym stroju i niebieskiej kamizelce. Przedstawił nam się i oznajmił, że będzie naszym nauczycielem, a także wspomniał o tym, iż nie jesteśmy jego pierwszą grupą. To świadczyło o jego doświadczeniu. Co było raczej dobrym znakiem dla nas. Zgodnie z tym co powiedział to postanowiłem się przedstawić. Wstałem więc i rzekłem - Nazywam się Mani Nagashi, mam 13 lat i pochodzę z Yugakure. Moim marzeniem jest prześcignięcie ojca w walce kilkoma ostrzami oraz zostanie mistrzem w sztuce fechtunku.


http://www.picshot.pl/pfiles/113134/Mani1.png



Pisać mi na GG, gdy jest moja kolej gdzieś na fabule. Umożliwi mi to szybszą odpowiedź. (Jestem zawsze na niewidoku)


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Spoiler:

Mani ma czarne włosy zawsze ułożone w charakterystyczny dla niego sposób, których nijak się nie da w żaden sposób poprawić. Zawsze wracają do pierwotnej formy. Ma do tego duże grafitowe oczy, które niejako się komponują z kolorem jego włosów. Zazwyczaj nosi na sobie białą bluzkę na którą ubiera jeszcze luźną ciemną koszulkę. Przez szyję zaś ma przewiązaną luźno opaskę z symbolem swojej wioski (coś a'la Hidan). Do tego przywykł ubierać ciemnobłękitne spodnie, które pasują kolorystycznie do jego sandałów, które zwykł nosić każdy przeciętny adept sztuki ninja.

Offline

 

#7 16-02-2015 20:39:45

Shiko

http://i62.tinypic.com/2qs3nye.jpg

Zarejestrowany: 11-02-2015
Posty: 27
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

W czasie gdy Mani odpowiadał na moje pytanie usiadłem do ławki przed nim , po chwili weszła różowowłosa dziewczyna, chciała ona się od razu przedstawić jednak po chwili zauważyła , że nie ma senseia i usiadła do ławki na środku sali. Shiko onieśmielony jej urodą cały czas zerkał na postać dziewczyny, - Taka klasa mi się podoba, wesoły chłopak i piękna dziewczyna - pomyślał ucieszony. Rozmyślenia przerwały otwierające się drzwi , do sali wszedł wysoki mężczyzna w czarnym stroju i niebieskiej kamizelce. Przedstawił się jako Maki Rujin i nas nauczyciel , na początek kazał nam się przedstawić , pierwszy na jego pytanie odpowiedział Mani , po nim nastąpiła moja kolej: - Nazywam się Shiko , pochodzę z wioski ukrytej we mgle , lubię trenować swoje ciało i umiejętności , w przyszłości chciałbym zostać najsilniejszym shinobi w Kirigakure oraz chciałbym spotkać swojego zaginionego członka rodziny. Po tych słowach spojrzałem na dziewczynę obok, zaciekawiony informacjami o niej.


http://fotozrzut.pl/zdjecia/7d286951b5.png


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


                                                         

Spoiler:


Wygląd: Posiada dość długie (jak na chłopaka) brązowe włosy z grzywką opadającą po obu stronach czoła, które dosięgają mu do bioder. Często ubiera poncho przykrywające tułów, pod którym nic innego nie nosi. Ma także rękawice bez palców z czteroma wypustkami, na których jest nadrukowane jego imię. Kolejną częścią jego ubioru są luźne spodnie z trzema paskami na obu nogawkach i najzwyklejsze sandały na nogach. Na uszach nosi duże, okrągłe kolczyki z gwiazdą, która widnieje również na rękawiczkach i paskach.

Offline

 

#8 17-02-2015 00:20:09

Yuno

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 13-10-2013
Posty: 346
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

Jej przypuszczenia nie spełniły się. Do sali wszedł wysoki mężczyzna ubrany w ciemny strój. *Ech.. myliłam się.* westchnęła. Wcale nie była tym faktem zawiedziona, czy też specjalnie się nie cieszyła. Na dobrą sprawę było jej obojętne, kto będzie ją uczył, byle tylko przekazał jej odpowiednią wiedzę, a ten mężczyzna wyglądał stosownie do tego zadania. Nauczyciel poprosił ich o przedstawienie się i wyjawienie kilku informacji o sobie. Pomimo lekkiej niechęci dziewczyny do mówienia o sobie, postanowiła ujawnić zdawkowe informacje. Chciała się nawet odezwać jako pierwsza, by mieć to już za sobą, ale została uprzedzona przez ciemnowłosego chłopaka siedzącego w drugim rzędzie. *Może to i lepiej, dowiem się czegoś o moich kolegach z grupy* pomyślała i bez zainteresowania na twarzy słuchała ich wypowiedzi. Od pierwszego mówcy dowiedziała się, że jest od niej o 3 lata starszy, ma na imię Mani i jest z tego samego kraju. Reszta jakoś specjalnie jej nie interesowała, zerknęła tylko w jego stronę, żeby nie okazać braku szacunku dla osoby, która o sobie mówi. W międzyczasie zastanawiała się co mogłaby powiedzieć o sobie, jednak jej rozmyślenia przerwała wypowiedź kolejnego chłopaka, którego wzrok ciągle na sobie czuła. Przerzuciła swoje liliowe spojrzenie na długowłosego, gdyż chciała dowiedzieć się jak ma na imię, by ewentualnie później nie zwracać się do niego bezosobowo. Z jego wypowiedzi wyniosła równie niewiele co z wypowiedzi poprzednika. Zapamiętała tylko imię -Shiko- i to, że jest z Kirigakure, w sumie więcej informacji nie było jej potrzebnych. Gdy przyszła jej kolej wstała z miejsca i przedstawiła się.
-Nazywam się Yuno Mizuki i mam 10 lat, wioska z której pochodzę i tak Wam nic nie powie, dlatego pominę tę informację. Nie uważam też, by cokolwiek innego było istotne, czy interesujące dla obecnych tutaj. Jeśli jednak będzie powiem więcej, gdy bliżej się poznamy.- treściwie i dość tajemniczo, jednak nie chcąc nikogo urazić odpowiedziała na pytanie mężczyzny. Po swoim wystąpieniu usiadła w ławce i czekała na rozpoczęcie pierwszych zajęć. Wzrok swój skupiła na nauczycielu, jednak nie ignorowała pozostałych uczniów.


http://oi66.tinypic.com/4ta7fk.jpg

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Wygląd: <-- kliknij by mnie zobaczyć
Yuno ma wiśniowe włosy, które związuje sobie gumkami w dwa długie, sięgające za pośladki warkocze. Posiada także duże liliowe oczy i rumiane policzki. Opaskę ninja ma luźno zawieszoną na szyi. Ubrana jest w czarny dopasowany strój ninja na ramiączka, czarne, przylegające do ciała, krótkie getry i czarne długie rękawice. Przy pasie ma przypiętą katanę, a na nogach długie czarne buty.

Offline

 

#9 17-02-2015 01:02:38

 MG Shinari

Mistrz Gry

2672349
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 817
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

Mani - w Sygnaturze podaj odnośnik do aktualnej lokacji - link do zasad (na końcu posta)

- Ciekawe... - powiedział Maki wsłuchując się w wypowiedź całej trójki i z ciekawością wpatrując się w dziewczynę - Tak czy siak... przejdźmy może do lekcji

Po tych słowach skończył notować informacje na tablic.
- Litery są małe, ale chyba sobie poradzicie, ciężko było mi zmieścić tu wszystko - powiedział - Zapoznajcie się proszę z tymi zapisami i powiedzcie czy macie jakieś pytania. To są podstawy, po których przejdziemy do ciekawszych zagadnień.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#10 17-02-2015 16:47:36

Mani

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

24699490
Zarejestrowany: 02-02-2015
Posty: 31
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

Jak już powiedziałem swoją kwestię to od razu usiadłem z powrotem na swoim miejscu i rozejrzałem się po klasie próbując zgadnąć kto odezwie się po mnie. Mój typ padł na Shiko. Wydawał się znacznie bardziej otwarty od Yuno i to raczej będzie on. Tak jak myślałem tak też się stało. Po jego słowach wywnioskowałem, że jest on bardzo ambitny. W końcu chciał zostać najsilniejszym w jednej z wielkich wiosek, a to nie byle jaki cel. Dość oklepany, bo każdy chciałby być tym naj, ale nadal. W końcu nadeszła kolej na Yuno. Byłem ciekaw co ona powie, bo przecież jak mówiłem ja, a później Shiko to było widać na jej twarzy, że nie jest tym jakoś przesadnie zainteresowana. Uważnie słuchałem tego co mówi. Cóż niestety nie mogłem z jej wypowiedzi wyciągnąć nic konkretnego i ciekawego poza jej nazwiskiem oraz wiekiem, bo imię miałem już okazję poznać wcześniej. Szkoda, miałem nadzieję, że dowiem się chociaż z jakiej jest wioski. Mogłoby to dać jakieś wskazówki co do jej osoby i tej tajemniczości, którą kreuje wokół własnej osoby.
W czasie, gdy nasza różowowłosa koleżanka mówiła swoje to nasz sensei już skończył notować wszystko co zamierzał. Byłem naprawdę pełen podziwu, że zmieścił to wszystko na tej tablicy. Literki były rzeczywiście małe, ale dawało się je rozczytać. W tej chwili się wręcz wyłączyłem od otaczającego świata i w pełnym skupieniu bez zwracania uwagi na otoczenie zacząłem czytać co jest na tablicy. Znajdowały się tam podstawowe informacje na temat chakry. Są to bardzo ważne rzeczy dla nas, bo tak naprawdę bez znajomości ich nie mieliśmy żadnych szans w świecie shinobi.
Jak już przeczytałem wszystko i nauczyciel zapytał się nas czy mamy jakieś pytania to powiedziałem: - Z tego co sensei tutaj zapisał rozumiem, że w czystej teorii nawet poprzez trening fizyczny z czasem rozwijamy swoją zdolność manipulowania chakrą, tak?


http://www.picshot.pl/pfiles/113134/Mani1.png



Pisać mi na GG, gdy jest moja kolej gdzieś na fabule. Umożliwi mi to szybszą odpowiedź. (Jestem zawsze na niewidoku)


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Spoiler:

Mani ma czarne włosy zawsze ułożone w charakterystyczny dla niego sposób, których nijak się nie da w żaden sposób poprawić. Zawsze wracają do pierwotnej formy. Ma do tego duże grafitowe oczy, które niejako się komponują z kolorem jego włosów. Zazwyczaj nosi na sobie białą bluzkę na którą ubiera jeszcze luźną ciemną koszulkę. Przez szyję zaś ma przewiązaną luźno opaskę z symbolem swojej wioski (coś a'la Hidan). Do tego przywykł ubierać ciemnobłękitne spodnie, które pasują kolorystycznie do jego sandałów, które zwykł nosić każdy przeciętny adept sztuki ninja.

Offline

 

#11 17-02-2015 17:05:44

Shiko

http://i62.tinypic.com/2qs3nye.jpg

Zarejestrowany: 11-02-2015
Posty: 27
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

Po wysłuchaniu informacji o koleżance , która miała na imię Yuno , więcej się nie dowiedziałem. Po tym małym wstępie rozpoczeliśmy lekcje , sensei zaczął pisać na tablicy podstawowe informacje na temat chakry. Zajmowały one całą tablice , jednak niektóre informacje były znane przez Shika z opowiadań dziadka. Po wypisaniu wszystkiego na tablicy , sensei kazał nam się z tym zapoznać i czy nie mamy pytań. Pierwszy pytanie zostało wypowiedziane z ust Maniego, Shiko jednak skupił się na wymyśleniu swojego pytania , jednak nic nie przyszło mu na myśl i  teraz zaczął już słuchać odpowiedzi nauczyciela.


http://fotozrzut.pl/zdjecia/7d286951b5.png


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


                                                         

Spoiler:


Wygląd: Posiada dość długie (jak na chłopaka) brązowe włosy z grzywką opadającą po obu stronach czoła, które dosięgają mu do bioder. Często ubiera poncho przykrywające tułów, pod którym nic innego nie nosi. Ma także rękawice bez palców z czteroma wypustkami, na których jest nadrukowane jego imię. Kolejną częścią jego ubioru są luźne spodnie z trzema paskami na obu nogawkach i najzwyklejsze sandały na nogach. Na uszach nosi duże, okrągłe kolczyki z gwiazdą, która widnieje również na rękawiczkach i paskach.

Offline

 

#12 19-02-2015 16:49:40

 MG Shinari

Mistrz Gry

2672349
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 817
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

- W pewnym sensie tak - powiedział z uśmiechem nauczyciel, zauważając brak reakcji młodej dziewczyny, która jakby odpłynęła w swoich myślach, nie biorąc udziału w lekcji.
Nie przejął się tym jednak za bardzo.

- A przechodząc do ciekawszych rzeczy... powiedzcie mi czy wiecie coś o technikach Bunshin no jutsu i Henge no jutsu - powiedział rozpoczynając kolejny etap lekcji.

Kolejność bez zmian.
Yuno pominięta była tylko w tej turze.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#13 19-02-2015 23:56:47

Mani

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

24699490
Zarejestrowany: 02-02-2015
Posty: 31
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

Nauczyciel od razu postanowił odpowiedzieć z uśmiechem na twarzy na moje pytanie. To co powiedział jednak nie wyjaśniło mi wszystkiego co chciałem wiedzieć. Może źle je sformułowałem. Dowiedziałem się jednak na pewno, że w przyszłości będę musiał rozwijać stronę duchową w takim samym stopniu jak fizyczną. Trochę to utrudni mój dalszy zaplanowany rozwój, a właściwie go skomplikuje, ponieważ będę musiał skupiać się również na innych odmianach treningów niż te wytrzymałościowe czy ogólnie fizyczne.
Poczekałem też na pytania moich nowych kolegów z klasy, ale tutaj się trochę zawiodłem. Miałem nadzieję, że zapytają sensei'a o coś jeszcze i ogólnie będziemy mogli przyswoić więcej informacji lub chociaż więcej się rozjaśni. Okazało się jednak, że Shiko tylko wysłuchał odpowiedzi na moje pytanie, a nasza tajemnicza Yuno totalnie gdzieś odpłynęła. Widać było jednak, że nasz mentor nie przejął się tym zbytnio. Pewnie po tylu latach doświadczenia był już po prostu do tego przyzwyczajony, że na pierwszych zajęciach zainteresowanie niektórych jest mniejsze niż innych.
Następną rzeczą do której przeszliśmy było Bunshin no jutsu i Henge no jutsu. Coś te nazwy mi mówiły. Miałem wrażenie, że gdzieś już je gdzieś usłyszałem. Podejrzewam, że kiedyś u mnie w rodzinnym domu mogło paść coś na ten temat. Z ust mojej matki lub oj..... W tym momencie zwiesiłem głowę nad ławką i zacisnąłem pięści. Jeśli ktoś aktualnie na mnie patrzył to mógł zauważyć moją reakcję. Po chwili mi przeszło i znowu skupiłem się na lekcji mając nadzieję, że nikt tego nie dostrzegł. Odpowiedziałem też na pytanie sensei'a - Coś kiedyś padło na ich temat u mnie w domu, ale chyba nic konkretnego


http://www.picshot.pl/pfiles/113134/Mani1.png



Pisać mi na GG, gdy jest moja kolej gdzieś na fabule. Umożliwi mi to szybszą odpowiedź. (Jestem zawsze na niewidoku)


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Spoiler:

Mani ma czarne włosy zawsze ułożone w charakterystyczny dla niego sposób, których nijak się nie da w żaden sposób poprawić. Zawsze wracają do pierwotnej formy. Ma do tego duże grafitowe oczy, które niejako się komponują z kolorem jego włosów. Zazwyczaj nosi na sobie białą bluzkę na którą ubiera jeszcze luźną ciemną koszulkę. Przez szyję zaś ma przewiązaną luźno opaskę z symbolem swojej wioski (coś a'la Hidan). Do tego przywykł ubierać ciemnobłękitne spodnie, które pasują kolorystycznie do jego sandałów, które zwykł nosić każdy przeciętny adept sztuki ninja.

Offline

 

#14 20-02-2015 15:00:02

Shiko

http://i62.tinypic.com/2qs3nye.jpg

Zarejestrowany: 11-02-2015
Posty: 27
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

Shiko po pytaniu senseia, zastanowił się chwile : - Gdzieś to słyszałem , a wiem... - po czym wstał i zaczął mówić - Bunshin no jutsu jest to technika klonowania , a Henge no jutsu podmiany. Dobrze mówię ? -  Shiko usiadł i czekał na odpowiedz senseia.


http://fotozrzut.pl/zdjecia/7d286951b5.png


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


                                                         

Spoiler:


Wygląd: Posiada dość długie (jak na chłopaka) brązowe włosy z grzywką opadającą po obu stronach czoła, które dosięgają mu do bioder. Często ubiera poncho przykrywające tułów, pod którym nic innego nie nosi. Ma także rękawice bez palców z czteroma wypustkami, na których jest nadrukowane jego imię. Kolejną częścią jego ubioru są luźne spodnie z trzema paskami na obu nogawkach i najzwyklejsze sandały na nogach. Na uszach nosi duże, okrągłe kolczyki z gwiazdą, która widnieje również na rękawiczkach i paskach.

Offline

 

#15 20-02-2015 17:05:50

Yuno

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 13-10-2013
Posty: 346
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

Przepraszam, za spowolnienie i brak weny, przez co moje odpowiedzi mogą nie być zbyt owocne.

Jak wszyscy obecni zdążyli już chyba zauważyć Yuno przez chwilę była nieobecna. Nie było to jednak spowodowane brakiem zainteresowania lekcją czy rozkojarzeniem, wręcz przeciwnie. Różowowłosa po przeczytaniu zapełnionej tablicy zaczęła nad czymś bardzo poważnie myśleć, starała się przeanalizować niektóre wiadomości pod innym względem i tak ją to pochłonęło, że odpłynęła. Z tego głębokiego zamyślenia wyrwał ją dopiero głos nauczyciela, który bez zawahania kontynuował zajęcia. Poruszył on teraz zagadnienia, o których młoda dziewczyna nie miała pojęcia, bo niby skąd mogła wiedzieć cokolwiek? Nikt nie mógł wcześniej przekazać jej takiej wiedzy, dlatego skupiła swój wzrok na nauczycielu i czekała, aż ten powie coś więcej na temat owych tajemniczych dla Niej technik. Wtedy właśnie odezwał się jeden z uczniów, Mani, który tak jak dziewczyna, niewiele wiedział na poruszony przez senseia'a temat. Yuno odetchnęła z ulgą w duchu, gdyż myślała, że będzie jedyną osobą, która nie będzie miała zielonego pojęcia o czym mówi mężczyzna. Obawiała się, że jej klasa będzie się składała z samych mądrali, którzy to będą próbowali zastępować nauczyciela. No i w pewnym sensie miała rację. Shiko, był właśnie taką osobą. Młoda uczennica szczerze nie lubiła tego typu osób, dlatego mimowolnie i zupełnie nieświadomie spojrzała w stronę mówcy z beznamiętnym wyrazem twarzy, który mógł wydać się lekko straszny. *Mądrala się znalazł... Ciekawe co na to nauczyciel.* pomyślała i ponownie skupiła się na tym, od którego faktycznie mogła i chciała się czegoś nauczyć. W milczeniu, nie przerywając nawet półsłówkiem słuchała jego reakcji.


http://oi66.tinypic.com/4ta7fk.jpg

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Wygląd: <-- kliknij by mnie zobaczyć
Yuno ma wiśniowe włosy, które związuje sobie gumkami w dwa długie, sięgające za pośladki warkocze. Posiada także duże liliowe oczy i rumiane policzki. Opaskę ninja ma luźno zawieszoną na szyi. Ubrana jest w czarny dopasowany strój ninja na ramiączka, czarne, przylegające do ciała, krótkie getry i czarne długie rękawice. Przy pasie ma przypiętą katanę, a na nogach długie czarne buty.

Offline

 

#16 20-02-2015 17:16:10

 MG Shinari

Mistrz Gry

2672349
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 817
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

- W pewnym sensie masz rację Shiko - wyjaśnił sensei - Bunshin to faktycznie technika klonowania, która polega na stworzeniu niematerialnego bytu, który służy jedynie odwróceniu uwagi przeciwnika. Klon po trafieniu w cel rozpływa się w powietrzu bez śladu. Należy pamiętać, że taki klon nie reaguje z otoczeniem, nie rzuca cienia i nie zostawia śladów, tak samo nie jest w stanie mówić, ani trzymać broni. Aby stworzyć tę technikę należy złożyć znaki Barana, Świni, Byka i Psa, które ułatwiają gromadzenie chakry. Następnie energia jest uwalniana i powstaje replika. Natomiast Henge to technika przemiany, a nie podmiany. Różnica subtelna, jednak dość istotna.

Sensei stanął na środku sali i z uśmiechem kontynuował wykład.

- Henge polega na przemianie swojego ciała w dowolną osobę, lub przedmiot zbliżony wielkością do nas samych. Nie zyskujemy jednak cech danego przedmiotu, czyli nie zyskamy wytrzymałości skały, ani nie będziemy mogli latać w formie ptaka. Sama technika może być jednak bardzo przydatna. Aby ja wykonać, wyobrażamy sobie osobę, czy tez przedmiot, w który chcemy się przemienić i składamy znak Barana, uwalniając chakrę w całym ciele. Obie te techniki przećwiczycie po zajęciach i to będzie Wasza praca domowa. Jeśli macie pytania to zadajcie je teraz, a jeśli nie, to zapoznajcie się dokładnie z informacjami na tablicy, bo niedługo Was z tego przepytam.

Nauczyciel ani na chwilę nie przestał się uśmiechać i patrzeć na Was serdecznym spojrzeniem.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#17 20-02-2015 19:04:50

Mani

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

24699490
Zarejestrowany: 02-02-2015
Posty: 31
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

Ucieszyłem się, gdy zorientowałem się, iż nikt nie zauważył mojej reakcji przed chwilą. Te wspomnienia o ojcu zawsze mnie bolały i wkurzały. Odsunąłem jednak je na tą chwilę i ponownie skupiłem się na lekcji. W końcu od nich zależała moja pryszłość. Po chwili okazało się, że to Shiko odpowie na pytanie sensei'a. W momencie gdy wstał spojrzałem na niego swoimi grafitowymi oczyma i słuchałem tego co mówi. Przy kończeniu przez niego wypowiedzi można było słyszeć w jego głosie nutkę niepewności, czyli jednak nie był do końca pewien tego co mówi. W pewnym sensie była to dla mnie dobra wieść. Oznaczała ona, bowiem, że u nas w klasie nie ma osoby jakiejś szczególnie wybitnej czy też wybijającej się swoją wiedzą przed szereg i nikt z nas raczej nie będzie porównywany miarą kogoś innego. W pewnym momencie po odwróceniu się w drugą stronę z myślą, że nasza koleżanka też coś w końcu powie zauważyłem, że do nas "wróciła" i już nie jest zamyślona. Zdążyłem jeszcze zauważyć na jej twarzy troszkę przerażający grymas skierowany w kierunku Shiko (a przynajmniej takową nadzieję miałem). Wyglądało to trochę jakby chciała go zabić za to, że w ogóle się odezwał. Trochę było to dziwne, ale cóż. Nic się nie poradzi. Ludzie bywają dziwni. W każdym bądź razie znowu nic nie dodała od siebie. Zwróciła tylko swój wzrok w stronę nauczyciela i czekała na wyjaśnienia. Nie pozostało mi więc nic innego jak uczynić to samo. Nie oleję przecież sensei'a i nie będę się w nią wpatrywał przez resztę lekcji, prawda?
Nauczyciel w swojej mowie zwrócił uwagę na to, że brązowo włosy chłopak ma nie do końca rację i od razu przeszedł do tłumaczenia na czym polegają te techniki i co potrzeba zrobić, by je wykorzystać. Podstawą były oczywiście pieczęcie, które dokładnie wskazał. Wskazał też minusy pierwszej techniki, ale już chyba zapomniał o tym wspomnieć w drugiej.
- Zgaduję, że Henge no jutsu ogranicza nas pod względem wielkości owego obiektu, którego wygląd chcemy przybrać, prawda? zapytałem zaraz po tym jak mentor wskazał nam na to czas.


http://www.picshot.pl/pfiles/113134/Mani1.png



Pisać mi na GG, gdy jest moja kolej gdzieś na fabule. Umożliwi mi to szybszą odpowiedź. (Jestem zawsze na niewidoku)


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Spoiler:

Mani ma czarne włosy zawsze ułożone w charakterystyczny dla niego sposób, których nijak się nie da w żaden sposób poprawić. Zawsze wracają do pierwotnej formy. Ma do tego duże grafitowe oczy, które niejako się komponują z kolorem jego włosów. Zazwyczaj nosi na sobie białą bluzkę na którą ubiera jeszcze luźną ciemną koszulkę. Przez szyję zaś ma przewiązaną luźno opaskę z symbolem swojej wioski (coś a'la Hidan). Do tego przywykł ubierać ciemnobłękitne spodnie, które pasują kolorystycznie do jego sandałów, które zwykł nosić każdy przeciętny adept sztuki ninja.

Offline

 

#18 21-02-2015 13:47:58

Shiko

http://i62.tinypic.com/2qs3nye.jpg

Zarejestrowany: 11-02-2015
Posty: 27
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

Gdy Shiko odpowiadał czuł na sobie wzrok innych, wiedział przynajmniej , że go słuchają . Jednak nie był to ciepły wzrok, przeczuwał że coś jest nie tak, - powiedziałem coś złego? - rozmyślał chłopak, - Mimo pochwały , lepiej będzie jak nie będę wystawał poza szereg - stwierdził Shiko. Usiadł na miejsce i słuchał jak nauczyciel poprawia jego wypowiedz, po tym , znów pytanie zadał Mani. Można było zauważyć po nim , że był dokładnym człowiekiem : - Może i ja dowiem się coś dodatkowego - zaśmiał się pod nosem Shiko , czekając na odpowiedz nauczyciela.


http://fotozrzut.pl/zdjecia/7d286951b5.png


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


                                                         

Spoiler:


Wygląd: Posiada dość długie (jak na chłopaka) brązowe włosy z grzywką opadającą po obu stronach czoła, które dosięgają mu do bioder. Często ubiera poncho przykrywające tułów, pod którym nic innego nie nosi. Ma także rękawice bez palców z czteroma wypustkami, na których jest nadrukowane jego imię. Kolejną częścią jego ubioru są luźne spodnie z trzema paskami na obu nogawkach i najzwyklejsze sandały na nogach. Na uszach nosi duże, okrągłe kolczyki z gwiazdą, która widnieje również na rękawiczkach i paskach.

Offline

 

#19 22-02-2015 01:34:54

Yuno

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 13-10-2013
Posty: 346
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

*Hmm... czyli jednak nie jest taki dobry.* pomyślała i potaknęła nauczycielowi, który poprawiał właśnie Shiko. Wysłuchała dokładnie i z uwagą czym charakteryzują się obie techniki, jak je wykonać i jakie są ich ograniczenia. Podobało jej się to, że nauczyciel był niezwykle sympatyczny, uśmiechnięty i ze spokojem opowiadał im o technikach. Dziewczyna z pewnością by go z czasem polubiła, mimowolnie uśmiechnęła się nieznacznie, gdy ten wyczerpał temat. Zaintrygowała ją jednak jedna kwestia. Dlatego wyczekała, aż inni skończą zadawać swoje pytania. Ku jej zdziwieniu takowe miał tylko Mani. Widać było, że chce się czegoś dowiedzieć, że analizuje słowa sensei'a. Yuno tym razem nie poczekała na odpowiedź mężczyzny tylko od razu zadała swoje pytanie, a może też i prośbę. Wstała więc ze swojego miejsca i zapytała.
-Skoro technika Bunshin polega na klonowaniu, to czy nie da się skopiować też broni by było to bardziej realistyczne? I... może mógłby Pan nam pokazać jak to ma wyglądać?- poprosiła nieśmiało na koniec i usiadła w ławce. Różowowłosa chciała zobaczyć również w praktyce te techniki, dużo łatwiej się czegoś nauczyć jeśli się tego doświadczyło. Czekała więc teraz na odpowiedź nauczyciela i wzięła sobie 'do serca' jego rady.


http://oi66.tinypic.com/4ta7fk.jpg

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Wygląd: <-- kliknij by mnie zobaczyć
Yuno ma wiśniowe włosy, które związuje sobie gumkami w dwa długie, sięgające za pośladki warkocze. Posiada także duże liliowe oczy i rumiane policzki. Opaskę ninja ma luźno zawieszoną na szyi. Ubrana jest w czarny dopasowany strój ninja na ramiączka, czarne, przylegające do ciała, krótkie getry i czarne długie rękawice. Przy pasie ma przypiętą katanę, a na nogach długie czarne buty.

Offline

 

#20 22-02-2015 07:38:17

 MG Shinari

Mistrz Gry

2672349
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 817
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

- Mani... słuchaj uważniej. Mówiłem, ze wielkość musi być zbliżona do naszej wielkości, czyż nie? - odpowiedział nauczyciel z ciepłym uśmiechem, po czym złożył pieczęć.
- Henge no Jutsu
W jednej chwili zamienił się dokładnie w postać Yuno.
- Specjalnie dla Ciebie Yuno, przykład pierwszej z technik - kontynuował głosem młodej dziewczyny - Kluczem do tej techniki jest odwzorowanie wyglądu drugiej osoby i skupienie chakry w całym ciele
Po chwili wrócił do swojej formy i złożył powoli wymagane znaki.
- Bunshin no Jutsu
Obok niego pojawiły się 2 repliki.
- Niestety klony są niematerialne, nie posiadają wyposażenia i nie mogą z niego skorzystać, nawet dla zmylenia rywala. Wyjęcie broni wymagało by zmiany ilości skupionej chakry, czego nie można już wykonać po uwolnieniu techniki - wyjaśnił sensei, po czym klony rozmyły się w powietrzu, bez żadnych obłoków dymu - Inną zupełnie formą są klony materialne, ale to już wyższa półka i są to techniki wyższych rang, czym teraz nie musicie się przejmować.

Sensei uśmiechnął się uprzejmie.
- Jeżeli to wszystko, to chyba możemy przejść do ostatniego etapu lekcji? Mam nadzieję, że uważaliście i słuchaliście - dodał podchodząc do zapisanej tablicy i chwytając gąbkę.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#21 22-02-2015 14:47:02

Mani

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

24699490
Zarejestrowany: 02-02-2015
Posty: 31
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

Zaraz po mnie ku mojemu zdziwieniu odezwała się Yuno. Zrobiła to po raz pierwszy od rozpoczęcia lekcji, a właściwie od momentu, gdy się nam przedstawiła. Dobrze się stało, że to w końcu zrobiła, bowiem to pytanie też było istotne, ale ważniejsza w sumie była jej późniejsza prośba do sensei'a. Każdy przecież wie, że łatwiej jest się czegoś nauczyć jak się to zobaczy, bo ma się wtedy jakiś wzorzec. Z nadzieją, więc wlepiłem wzrok w nauczyciela i czekałem na odpowiedzi na nasze wątpliwości.
Tym razem okazało się, że moje pytanie z pozoru coś wnoszące było bzdurne. Najzwyczajniej w świecie moja czujność na lekcji musiała na chwilę spaść i w efekcie musiałem się zamyślić przez co nie dosłyszałem, że odpowiedź na moje pytanie przecież sensei podał podczas opisywania technik. Troszkę tym zażenowany powiedziałem momentalnie - Przepraszam, musiałem się zamyślić. Po tych słowach czekałem już tylko na pokaz, który raczej zrobi nasz mentor. Nie pomyliłem się, bo praktycznie natychmiast po moich słowach złożył pieczęć i zmienił się w... naszą Yuno. Po tym jak się przemienił zwrócił się do Yuno, ale to co mówił w sumie było mniej ważne. Zauważyłem, że po wykorzystaniu tej techniki nasza barwa głosu upodabnia się do tej osoby w którą się zmieniamy. To, albo Rujin-sensei jest po prostu dobrym aktorem. W następnej kolejności została nam pokazana ta technika klonowania i zobaczyłem dwa repliki wykonane przez niego. Jak już nauczyciel odpowiedział na pytanie różowowłosej koleżanki klony zniknęły. Przy okazji napomknął coś o technice z wyższej półki, która tworzyła klony materialne. Będzie trzeba się czegoś więcej o niej dowiedzieć.
Po wyjaśnieniu nam wszystkiego i usłyszeniu wzmianki o ostatnim etapie lekcji tym razem nic nie powiedziałem. Patrzyłem tylko na sensei'a jak wymazuje tablicę i czekając na to co się stanie. Podejrzewałem, że przeprowadzi nam teraz jakąś formę sprawdzianu naszej wiedzy.


http://www.picshot.pl/pfiles/113134/Mani1.png



Pisać mi na GG, gdy jest moja kolej gdzieś na fabule. Umożliwi mi to szybszą odpowiedź. (Jestem zawsze na niewidoku)


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Spoiler:

Mani ma czarne włosy zawsze ułożone w charakterystyczny dla niego sposób, których nijak się nie da w żaden sposób poprawić. Zawsze wracają do pierwotnej formy. Ma do tego duże grafitowe oczy, które niejako się komponują z kolorem jego włosów. Zazwyczaj nosi na sobie białą bluzkę na którą ubiera jeszcze luźną ciemną koszulkę. Przez szyję zaś ma przewiązaną luźno opaskę z symbolem swojej wioski (coś a'la Hidan). Do tego przywykł ubierać ciemnobłękitne spodnie, które pasują kolorystycznie do jego sandałów, które zwykł nosić każdy przeciętny adept sztuki ninja.

Offline

 

#22 23-02-2015 15:19:26

Yuno

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 13-10-2013
Posty: 346
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

Tak jak poprosiła nauczyciel zaprezentował im techniki. Pierwszą z nich była Henge no Jutsu, i mężczyzna w kilka chwil przemienił się w różowowłosą. Było to dość dziwne uczucie dla Yuno. *Mój głos naprawdę tak brzmi?* zastanawiała się, gdy sensei przemówił jej głosem. *Chwila moment! Przecież jestem dużo mniejsza od Niego! Czyli jest pewna tolerancja jeśli chodzi o 'zbliżony rozmiar'...* zauważyła w myślach, a na jej twarzy można było dostrzec zdziwienie. Nie ukrywała go specjalnie. Jednak nauczyciel już prezentował kolejną z technik i ponownie przypomniał nam jakie są ograniczenia. Powiedział też coś co zainteresowało młodą dziewczynę. Jest sposób by klony stały się materialne, będzie musiała się w to zagłębić, ale nie wszystko na raz. Najpierw musi się skupić na podstawach i przede wszystkim zaliczeniu akademii. Po pokazie różowowłosa rzuciła tylko krótkim "Dziękuję" w stronę mistrza. O dziwo, teraz Shiko odpłynął gdzieś w zamyśleniu, jednak Yuno to nie przeszkadzało. Odwróciła tylko na chwilę wzrok w stronę Maniego, gdy nauczyciel zmazywał tablicę i czekała na dalszą część lekcji.


http://oi66.tinypic.com/4ta7fk.jpg

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Wygląd: <-- kliknij by mnie zobaczyć
Yuno ma wiśniowe włosy, które związuje sobie gumkami w dwa długie, sięgające za pośladki warkocze. Posiada także duże liliowe oczy i rumiane policzki. Opaskę ninja ma luźno zawieszoną na szyi. Ubrana jest w czarny dopasowany strój ninja na ramiączka, czarne, przylegające do ciała, krótkie getry i czarne długie rękawice. Przy pasie ma przypiętą katanę, a na nogach długie czarne buty.

Offline

 

#23 23-02-2015 15:30:39

 MG Shinari

Mistrz Gry

2672349
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 817
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

Po upewnieniu się, że uczniowie nie mają pytań i po wytarciu całej tablicy, nauczyciel rozdał kartki z pytaniami.
- No to teraz kartkóweczka - powiedział uradowany - Po ogłoszeniu wyników będziecie wolni. Jak napiszecie, to oddajcie kartki i wróćcie na miejsca.
Wręczył Wam również długopisy i usiadł na brzegu jednej z ławek, czekając aż skończycie.

Treść kartek:



Kolejność dowolna.
Odpowiedzi podajecie w HIDE.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#24 23-02-2015 16:35:05

Yuno

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 13-10-2013
Posty: 346
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

Gdy nauczyciel rozdał im kartki dziewczyna wzięła wdech, podpisała się i zaczęła odpowiadać na pytania, nie rozglądała się już na boki. Czasami tylko przerwała na chwilę pisanie, by przypomnieć sobie jaka była odpowiedź. Nie spieszyła się, nie chciała się ścigać. Po prostu robiła to swoim tempem. Gdy napisała już wszystko co wiedziała podniosła wzrok na nauczyciela, spojrzała też na piszących jeszcze Maniego i Shiko. Po chwili wstała zabierając ze sobą kartkę z odpowiedziami. Podeszła do nauczyciela i podała mu kartkę oraz oddała długopis po czym cicho wróciła na swoje miejsce i w ciszy czekała na wyniki.


http://oi66.tinypic.com/4ta7fk.jpg

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Wygląd: <-- kliknij by mnie zobaczyć
Yuno ma wiśniowe włosy, które związuje sobie gumkami w dwa długie, sięgające za pośladki warkocze. Posiada także duże liliowe oczy i rumiane policzki. Opaskę ninja ma luźno zawieszoną na szyi. Ubrana jest w czarny dopasowany strój ninja na ramiączka, czarne, przylegające do ciała, krótkie getry i czarne długie rękawice. Przy pasie ma przypiętą katanę, a na nogach długie czarne buty.

Offline

 

#25 23-02-2015 18:19:36

Shiko

http://i62.tinypic.com/2qs3nye.jpg

Zarejestrowany: 11-02-2015
Posty: 27
Punktów :   

Re: Grupa IV - Kontrola chakry (15.02.2015)

Shiko siedział w ławce, z założonymi rękami wysłuchując pytania Maniego i Yuno, oraz odpowiedzi sensei , czekał znudzony , na ciekawszy etap lekcji. Pokaz senseia nieco zaciekawił znudzonego chłopca, nauczyciel złożył pieczęcie i zamienił się w jego koleżanke, była on w każdym szczególe podobna do orginału nawet miała taki sam głos - Oo ale czad - pomyślał Shiko , jednak to nie był koniec emocji, po kilku sekundach nauczyciel znów złożył pieczęcie i obok niego pojawiły sie 2 jego replik, w zupełności podobne do orginału, - ciekawe kiedy się tego naucze? - rozmyślał podekscytowany chłopak, jednak jego radośc rozwiały słowa senseia, mówiące o kartkówce. - Jak ja tego nie lubię - mruknął pod nosem shinobi , jednak nic mu nie pozostawiało tylko rozwiązać ten test jak najlepszym winikiem, wziął więc długopis rozdany przez nauczyciela i zabrał się do roboty , co chwilę zerkając na towarzyszy w celu sprawdzenia jak im idzie.
Po kilkunastu minutach , zdenerwowany lekko Shiko odłożył długopis i kartkę na róg ławki i usiadł wygodniej z założonymi rękami za głową , odpręzając się po napisanej kartkówce.


http://fotozrzut.pl/zdjecia/7d286951b5.png


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


                                                         

Spoiler:


Wygląd: Posiada dość długie (jak na chłopaka) brązowe włosy z grzywką opadającą po obu stronach czoła, które dosięgają mu do bioder. Często ubiera poncho przykrywające tułów, pod którym nic innego nie nosi. Ma także rękawice bez palców z czteroma wypustkami, na których jest nadrukowane jego imię. Kolejną częścią jego ubioru są luźne spodnie z trzema paskami na obu nogawkach i najzwyklejsze sandały na nogach. Na uszach nosi duże, okrągłe kolczyki z gwiazdą, która widnieje również na rękawiczkach i paskach.

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi