Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#1 27-11-2017 16:53:53

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Yuno & Shin (27.11.17)



Krążąc bez celu po okolicy postanowiłem nieco odpocząć. Dotarłem do skraju lasu, skąd udałem się przed siebie, aż do dużej otwartej przestrzeni przy brzegu jeziora.
Uznałem, że to będzie dobre miejsce do chwili odpoczynku, musiałem przemyśleć plan działania. Po wielu miesiącach samotności już sam kontakt z ludźmi w sklepach był miły.
Musiałem postanowić do robić dalej, tym bardziej, że już chyba nic nie trzymało mnie w tym kraju.
Usiadłem przy brzegu jeziora i obserwowałem spokojną wodę wsłuchując się w odgłosy natury.


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#2 27-11-2017 17:49:33

Yuno

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 13-10-2013
Posty: 346
Punktów :   

Re: Yuno & Shin (27.11.17)

Różowowłosa dziewczynka po wczorajszym treningu postanowiła chwilę odpocząć przed egzaminem. Szokiem było też dla niej to, co odkryła, dlatego by się zrelaksować i pozbierać myśli poszła na spacer.
Wędrując tak w zamyśleniu trafiła nad jezioro. Świetnie, znowu woda. -pomyślała i usiadła tuż przy brzegu.
-Chyba naprawdę będziemy się musiały polubić. - powiedziała pod nosem nie zauważając, że oprócz niej jest tu jeszcze ktoś. Osoba ta znajdowała się niedaleko i mogła usłyszeć, jak Yuno mówi do siebie.


http://oi66.tinypic.com/4ta7fk.jpg

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Wygląd: <-- kliknij by mnie zobaczyć
Yuno ma wiśniowe włosy, które związuje sobie gumkami w dwa długie, sięgające za pośladki warkocze. Posiada także duże liliowe oczy i rumiane policzki. Opaskę ninja ma luźno zawieszoną na szyi. Ubrana jest w czarny dopasowany strój ninja na ramiączka, czarne, przylegające do ciała, krótkie getry i czarne długie rękawice. Przy pasie ma przypiętą katanę, a na nogach długie czarne buty.

Offline

 

#3 27-11-2017 17:52:42

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Re: Yuno & Shin (27.11.17)

Słysząc głos dziewczynki, spojrzałem w jej kierunku, nie ruszając się z miejsca.
- Mówiłaś do kogoś? - zapytałem patrząc w jej kierunku nie poznając tej osoby.
Nie spodziewałem się spotkać tutaj kogokolwiek, tym bardziej, że nie trafiłem tu na nikogo od kilku dni.


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#4 27-11-2017 17:58:47

Yuno

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 13-10-2013
Posty: 346
Punktów :   

Re: Yuno & Shin (27.11.17)

Yuno podskoczyła na dźwięk czyjegoś głosu.
-Ja? Nie. Do siebie. Znaczy.. głośno myślałam. - wyjaśniła chaotycznie dziewczynka, karcąc się w duchu za tak niespójne wypowiadanie słów i myśli. Super wyszłaś na głupiutką dziewczynkę Yuno.
-Przeszkodziłam Panu? - zapytała zmieniając temat z nadzieją, że mężczyzna nie zwróci uwagi na tamto wygłupienie.


http://oi66.tinypic.com/4ta7fk.jpg

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Wygląd: <-- kliknij by mnie zobaczyć
Yuno ma wiśniowe włosy, które związuje sobie gumkami w dwa długie, sięgające za pośladki warkocze. Posiada także duże liliowe oczy i rumiane policzki. Opaskę ninja ma luźno zawieszoną na szyi. Ubrana jest w czarny dopasowany strój ninja na ramiączka, czarne, przylegające do ciała, krótkie getry i czarne długie rękawice. Przy pasie ma przypiętą katanę, a na nogach długie czarne buty.

Offline

 

#5 27-11-2017 18:30:26

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Re: Yuno & Shin (27.11.17)

Wstałem odwracając wzrok, otrzepałem ubranie i przeciągnąłem się.
- Spokojnie, nie chciałem Cię zestresować - powiedziałem spoglądając na dziewczynkę - I tak miałem dość siedzenia tutaj, więc możesz pomyśleć w spokoju, to miejsce temu sprzyja.
Uśmiechnąłem się i już miałem odchodzić, gdy jeszcze obejrzałem się za dziewczynką, u której nie dostrzegałem opaski shinobi. W kraju aż huczało od wieści o egzaminie, stąd zakładałem, że może być jego uczestniczką, tym bardziej zważając na posiadaną przez nią broń.
- Nie grzecznie z mojej strony było się nie przedstawić - powiedziałem z serdecznym wyrazem twarzy - Jestem Shinari. Do zobaczenia i powodzenia w dzisiejszych walkach.

Po tych słowach odszedłem powolnym krokiem, nie oglądając się więcej.


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#6 27-11-2017 20:01:04

Yuno

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 13-10-2013
Posty: 346
Punktów :   

Re: Yuno & Shin (27.11.17)

Yuno zrobiło się głupio, bo w sumie przyszła tu tylko na chwilę, a miała wrażenie, że spłoszyła tego człowieka. Wstała więc razem z Nim.
-Shinari? - na dźwięk tego imienia różowowłosa aż podskoczyła, czy to możliwe, żeby to była ta sama osoba? Chciała mu się przyjrzeć, gdyż bardzo się zmienił od ostatniego spotkania. Jeśli to była ta sama osoba, to czemu jej nie poznała. Entuzjazm szybko opadł, niemożliwe więc było, że to on.
-Ja jestem Yuno. Dziękuję. - odpowiedziała, gdy mężczyzna odchodził. Miała nadzieję, że jeszcze się spotkają.
Egzamin! - krzyknęła w myślach i popędziła w stronę akademii.


http://oi66.tinypic.com/4ta7fk.jpg

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Wygląd: <-- kliknij by mnie zobaczyć
Yuno ma wiśniowe włosy, które związuje sobie gumkami w dwa długie, sięgające za pośladki warkocze. Posiada także duże liliowe oczy i rumiane policzki. Opaskę ninja ma luźno zawieszoną na szyi. Ubrana jest w czarny dopasowany strój ninja na ramiączka, czarne, przylegające do ciała, krótkie getry i czarne długie rękawice. Przy pasie ma przypiętą katanę, a na nogach długie czarne buty.

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi