Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#1 29-11-2017 14:18:02

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Shinari (29-11-2017)

Udało Ci się dotrzeć przed drewniany łuk rozpościerający się nad wejściem w uliczkę, na której znajduje się przystań. Przystań, podobnie jak i sama wioska usytuowane są w dość imponującej i pięknej zatoce. Na prawo rozciąga się widok na dzieło natury, jakim jest skalisty łuk w oddali, który otacza zatokę wychodząc z lądu od strony wioski i słynnego tutejszego lasu iluzji. Sam port jak i doki dla stacjonujących tutaj statków ciągną się wzdłuż jednej z najdłuższych ulic w całej osadzie, przed wejściem na którą właśnie stoisz. Wejście ozdobione jest drewnianym łukiem, który ma w wyraźny sposób oddzielić strefę portową od reszty wioski. Ruszając uliczką, ze swojej prawej strony miałeś właśnie widok na zatokę i otaczający ją w oddali skalisty łuk porośnięty gęsto zielonymi drzewami wszelkiej maści - począwszy od niewielkich liściastych, kończąc na dużych iglastych świerkach. Potem po prawej stronie przy molo przycumowane są w szeregu statki i łodzie różnych rozmiarów i różnej konstrukcji. Część z tych statków bądź łodzi jest spalinowa, część zaś żaglowa reprezentująca starą, dobrą szkołę żeglowania. Z prawej strony z kolei również w szeregu ciągną się zabudowania, w których znajdują się sklepy zaopatrzeniowe, serwisowe i gastronomiczne, zaopatrywane dostawami morskimi, lub same zaopatrujące żeglarzy i załogo okrętów w różnego rodzaju sprzęt, zaopatrzenie jak i usługi serwisowe. Na ulicy był dość spory ruch, w efekcie czego ciężko jest maszerować równym tempem tą główną uliczką.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#2 29-11-2017 15:50:40

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Re: Shinari (29-11-2017)

Rozejrzałem się po okolicy, uświadamiając sobie, że nigdy nie byłem w tym miejscu. Nie przyszedłem tu jednak podziwiać widoki, a w konkretnym celu.
Na ulicy roiło się od ludzi, więc uznałem, że najrozsądniej będzie spojrzeć na to z wyższego punktu. Wspiąłem się na budynki rozciągające się przy uliczce i podążałem wzdłuż ulicy,obserwując ludzi.
Szukałem osoby opisanej wcześniej przez krawca, nie spieszyłem się, nie chcąc nikogo pominąć.
- Ktoś taki powinien wyróżniać się z tłumu - mówiłem sam do siebie kontynuując poszukiwania.
W głowie zacząłem powoli ustalać plan działania, gdyż wcześniej podziałałem  instynktownie, nie zastanawiając się co mnie czeka.


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#3 30-11-2017 13:48:43

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: Shinari (29-11-2017)

Biegnąc po dachach budynków, w których mieściły się wcześniej opisane sklepy bądź serwisy, Shinari widział, jak tętniąca życiem jest ta część wydawać by się mogło dość niepozornej osady. Ludzie niemalże w tłoku wymijali się i przeciskali albo w poszukiwaniu pożądanych przez siebie dóbr, albo z drewnianymi skrzyniami niosąc je albo ze statków i łodzi do sklepu, bądź ze sklepu do statków i łodzi. Na większych okrętach również nie było pusto - część marynarzy albo pucowała pokład, albo związywała liny od żagli tak by te się nie rozłożyły i nie pociągnęły statku do mimowolnego płynięcia, albo przygotowywali łajby do rychłego wypłynięcia w kolejny rejs. Z prawej Shinari miał teraz piękny widok na zatokę, w której podobnie jak na ulicy znajdującej się teraz pod jego stopami również panował ruch, tyle że statków i łodzi - co prawda nie tak gęsty jak na wspomnianej ulicy ale jednak. Shinari teraz widział, że zatoka ma ukształtowany przez naturę kształt skalistego półksiężyca, z czego drugi skalisty łuk o podobnym wyglądzie co ten zamykający zatokę od strony wioski i Akademii, otacza zatokę od przeciwnej strony, od strony gęstego i niezagospodarowanego statku. Wzdłuż linii brzegowej ciągnącej się od wioski aż po niemalże koniec tego drugiego łuku stacjonowały przymocowane do molo łodzie i okręty niemalże jedne obok drugich tak ciasno, jakby miały zaraz się wzajemnie zmiażdżyć. Shinari powoli zbliżał się do najwyższego w rzędzie budynków, który najprawdopodobniej był biurem celnym i jednocześnie budynkiem nadzorczym portu.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.agrogames.pun.pl www.muforall.pun.pl www.sympatia.pun.pl www.gv.pun.pl www.kurpie.pun.pl