Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#1 10-12-2017 16:02:36

 Shirute

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 21-01-2015
Posty: 908
Punktów :   

Shirute (10.12.2017)



Po powrocie do wioski natychmiast skierowałem się na plac treningowy. Na dworze było rześko. Pomimo braku wiatru temperatura nie była zbyt wysoka, a płynące po niebie chmury chroniły przed słońcem. Idealne warunki do treningu.

Wkroczyłem na plac i ruszyłem w stronę pieńków treningowych, od razu rozciągając mięśnie szyi poprzez odginanie głowy na różne strony. Po chwili dołączyłem do tego krążenie nadgarstków, splatając dłonie i wykonując nimi okrężny ruch w obie strony.
Kiedy dotarłem do pali, wykonałem jeszcze kilka ćwiczeń rozgrzewkowych: krążenie ramion w przód i w tył, krążenie barków, nóg, goleni i stóp. Kiedy już skończyłem rozgrzewkę, przystąpiłem do właściwego treningu.

Na początek opadłem na ziemię do podporu i zacząłem wykonywać pompki, ustawiając cel na 30.
Kiedy już je wykonałem, wstałem i otrzepałem dłonie z ziemi, po czym podszedłem do pieńków treningowych i zacząłem rytmicznie uderzać w nie ze zwiększającą się siłą. Przy każdym uderzeniu starałem się trzymać palce równo, by niczego sobie nie uszkodzić.
Po kilku minutach uderzania, gdy moje ręce zaczęły drętwieć, przeszedłem do kopnięć. Wykonywałem je dość wysoko, balansując na jednej nodze. Po kilkunastu kopnięciach jedną nogą przechodziłem na drugą nogę. Trwało to podobny czas, co trening pięściami.

Po zakończeniu etapu kopnięć powróciłem na ziemię w celu wykonania kolejnych 30 pompek, a po nich wznowiłem uderzenia pięściami, po których następowała sekwencja kopnięć.


Trenowałem w taki sposób przez ok. 2 godziny, kiedy zabrakło mi sił. Usiadłem wtedy pod drzewem, ciężko dysząc i zamknąłem oczy, wyczuwając wiatr smagający moją twarz. Siedziałem tak, odpoczywając.


Karta Postaci



Spoiler:

Ubiór i wygląd


Shirute jest przeciętnego wzrostu, grafitowłowłosym chłopakiem o przenikliwych oczach niezwykłej, fioletowej barwy, których spojrzenie często wywołuje dyskomfort u innych ludzi. Jego średniej długości, niepoddające się układaniu włosy odstają na różne strony. Nosi on czarne, wąskie spodnie, których szwy wyróżniają się jaśniejszą, grafitową barwą, a także czarną koszulę, na którą zarzuconą ma tej samej barwy rozpiętą kurtkę. Na na obu ramionach kurtki widać metaliczne srebrne płytki, a przy zapięciu widać srebrny pasek prowadzący przez całą długość zamka. Kurtka posiada również 2 kieszenie zaznaczone srebrnym szwem. Jeden z rękawów kurtki zakryty jest owiniętym wokół przedramienia białym bandażem. Dłonie Shirute okrywają czarne rękawiczki bez palców, na nogach nosi standardowe, czarne buty Shinobi, a jego czoło okrywa ochraniacz z czarnego materiału oraz metalową płytką, na której wyryty jest symbol Konohy. Na plecach Shirute przyczepioną ma katanę w lśniącej, czarnej pochwie, której rękojeść wystaje ponad jego lewym ramieniem.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lsdclan.pun.pl www.wisla.pun.pl www.dzikiepumy.pun.pl www.error-skateboards.pun.pl www.livetocraft.pun.pl