Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#1 12-12-2017 23:10:16

MG Yuno

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

6672067
Zarejestrowany: 18-04-2016
Posty: 667
Punktów :   

Mephisto

KARTA POSTACI
































Dane Personalne
Imię:Mephisto
Nazwisko:Pheles
Wiek:20 lat
Data rozpoczęcia:4 Heisei, Haru (20 lat)
Płeć:Mężczyzna
Grupa Krwi:AB Rh-

































Wygląd
Wzrost:186 cm
Waga:79 kg
Kolor Oczu:Zielone
Kolor Włosów:Fiolet
Sylwetka:Wysportowana
Cechy Szczególne:Mocno podcieniowane oczy

Historia

Charakter: "Gdybyś mógł opisać się w jednym zdaniu, wyrażeniu jak one by brzmiało? - Ciekawość"

Wstęp do Historii: Skalpel!
Pot, który spływał ciurkiem w czoła mężczyzny był nie do zniesienia, asystentki w pośpiechu starały się je ocierać oraz podawać niezbędne narzędzia tak ważnej operacji.
Nożyce!
Głośne mlaśnięcie przecięło powietrze a kobiety wstrzymały oddech.
NIE STÓJCIE TAK! Szybko przytrzymajcie w tym miejscu.
Sześć rąk aż wystrzeliły we wskazane pozycje by Pheles mógł zagłębić dłoń z nieprzyjemnym dla ucha dźwiękiem.
Mam! Czuję to!
Westchnięcie ulgi kobiet było cudowną muzyką dla uszu, zwłaszcza że padały już z wycieńczenia.
Pheles podniósł wyżej cenne znalezisko by... Oblizać palce w błogim spojrzeniem rozkoszy.
Tak, to jest to!
Czekoladowe ciasto, które tak starannie pichcił leżało porozcinane, by według jego obliczeń ten skrawek był najlepiej upieczony! Najdelikatniej i najcudowniej!

Witam,
Nazywam się Mephisto Pheles a oto moja historia...
Urodziłem się w biednej rodzinie, która wiązała koniec z końcem...
A potem... Wszystko się skończyło.
Przybyli bandyci wyżynając moją rodzinę...


Dobra darujmy sobie te bzdury i bajki!

Tak naprawdę dzieciństwo Phelesa nie było niczym szczególnym, to raczej ON był... Inny. Dzieciaki się bawiły w shinobi? On w tym czasie gapił się na mrówki jak przenoszą rzeczy o wiele cięższe niżone same. Każdy smarkacz marzył o byciu Raikage? On miał w czterech literach kunaie, ciągnęło go do anatomii człowieka! Coś, coś go fascynowało, lecz nie mógł zrozumieć co. Rodzice ulegali jego zachciankom, dlatego mógł robić praktycznie wszystko. To było dobre dzieciśtwo, które w sumie dla niego się nie skończyło do dziś!


Szach Mat...
W końcu zaczął wykorzystywać swój naturalny talent do pozyskiwania zaufania u ludzi, a raczej samych ludzi. Potrafił zmanipulować każdego, wciskając ckliwe historie. Każdy mu wierzył, każdy jak ślepy głupiec. Wielu narobiło sobie u niego długi, które sam tak naprawdę stworzył, jego sieci sięgały daleko... Ale jaki był w tym cel? Żaden, uwierzcie mi. Uwielbiał to co robi, mieszać w głowach, pomagać a z drugiej strony niszczyć. Poznawał ludzką naturę, eksperymentował na niej. Eksperymenty jego chorej wyobraźni zaprowadziły go tam gdzie się znalazł teraz. Był emocjonalnie pusty w środku... Miał wszystko, lecz nie miał nic. Wtedy właśnie, ujrzał nową ścieżkę. Ścieżkę, która wypełni tą pustkę, która pozwoli by oglądał z górnych siedzeń teatr! Szaleństwo? A może geniusz? Shinobi, to właśnie ten tytuł pozwoli mu oglądać wszystko z boku, będąc jednocześnie zwiastunem... Burzy? Kto wie.

Historia: -

Cele: Ujrzeć początek i koniec, czy nadzieja wygra czy rozpacz, zło czy dobro, Ying czy Yang.



http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anonimowe.pun.pl www.krajshinobi.pun.pl www.pokemon-rage.pun.pl www.pokeonline.pun.pl www.saas.pun.pl