Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#1 13-12-2017 17:16:31

MG Yuno

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

6672067
Zarejestrowany: 18-04-2016
Posty: 667
Punktów :   

Zajęcia obowiązkowe - Hisoka i Mephisto (13.12.2017)

Niewielkich rozmiarów sala, w której po lewej stronie od drzwi zauważacie 5 rzędów ławek, gdzie każdy z nich znajduje się nieco wyżej, na kolejnym stopniu, w ten sposób, by osoby siedzące dalej widziały tablicę. Całość przedzielona jest po środku przejściem ze stopniami, prowadzącymi do kolejnych rzędów.
Po przeciwległej stronie znajduje się drewniane podwyższenie, a na nim mównica, z której zwykle nauczyciel prowadzi zajęcia.
Za drewnianą mównicą powieszona jest ogromna tablica, przy której wisi pojemnik z kredą. Nad nią powieszony jest średnich rozmiarów okrągły zegar, którego wskazówki zamarły, tak jakby urządzenie wymagało naprawy lub wymiany baterii.
Po lewej stronie od ławek, patrząc w stronę tablicy, całą ścianę pokrywają ogromne okna skierowane na dziedziniec Akademii.
Obok mównicy umieszczony jest stojak z zawieszoną zwiniętą planszą. Sala jest pusta, ale otwarta. Sensei wyraźnie się spóźnia.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#2 13-12-2017 21:50:32

Mephisto

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 01-12-2017
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zajęcia obowiązkowe - Hisoka i Mephisto (13.12.2017)

Widzicie moi drodzy ten połysk odbijający się od eleganckich butów Phelesa? Raczej, że każdy z (Nie)Obecnych widzi! W końcu rozwalił giry na stół, zakładając nogę na nogę, ręce skrzyżował za plecami a krzesło skrzypiało w takt bujania na nim. Mężczyzna podrzucał również cylinder w górę, by z gracją i elegancją godną milordów złapać go ponownie. Siedział sam w sali od dłuższego już czasu, bowiem przybył o wiele wcześniej niż była ustalona godzina. Z jakiego powodu? A kto by wiedział co siedzi w głowie szalonego, a raczej stukniętego pana w cylindrze. Mimowolny uśmiech zdobił jego blado-trupią twarz, i tutaj rodzi się pytanie! Na prawdę chcecie uczyć go jutsu? Spójrzcie w końcu na jego twarz! Wracając do tematu lekcji. Ahh no tak, lekcji jeszcze nie ma. Cylinder poszybował w górę.


Karta postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Biały Cylinder? Biały Płaszcz? Białe eleganckie spodnie i skórzane czarne buty? W tych ciuchach uświadczycie jegomościa zawsze! Jeszcze ta różowa parasolka... Ale to detale nieprawdaż?

Offline

 

#3 13-12-2017 23:32:41

Hisoka

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 01-12-2017
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zajęcia obowiązkowe - Hisoka i Mephisto (13.12.2017)

Are to już ta godzina? Jak ten czas szybko leci. Zbyt szybko, a jeszcze tyle rzeczy jest do zrobienia! Nie tracąc już go zbyt wiele udałem się pod wyznaczony numer sali. Spóźniony jak to o dziwo zdarzało mi się coraz częściej. Czyżbym miał na wszystko aż tak hmmm "wywalone"?
Sala jak się mogłem domyśleć była już otwarta (cóż za Sherlok ze mnie). Jeszcze nie zacząłem, a już problemy. Krótko mówiąc IDEALNIE! Na twarzy zagościł szyderczy uśmiech, a brudne myśli o stoczonym szybko pojedynko tylko podkręcały me chore fantazje! Ręce zaczynały mi drżeć z ekscytacji, dlatego też schowałem je do kieszeni i wkroczyłem do sali. -> Pustej sali...

Jakiś wiatr zerwał się wraz z rozwarciem na oścież drzwi. To co zastałem w środku obniżyło me ambicje. Można powiedzieć, że oklapły niczym ptak po trafieniu na innego ptaka. Spodziewałem się ujrzeć godnych przeciwników, którzy by dali wiatr w skrzydła owego ptaka, lecz tu ściana. Nic sala pusta z wyjątkiem jednego jegomościa, który na pierwszy rzut oka zaczął drzemać. Czy przyjście tu było aby na pewno dobrym pomysłem? Poczekaj Hisoka, poczekaj jakoś się ułoży... ~ Nie tylko ja się lubię spóźniać... - zacząłem rozmowę, a może palnąłem sam do siebie. Kończąc zdanie zająłem jedno z miejsc w pierwszym rzędzie gdzieś na uboczu.


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

KARTA POSTACI  ||  AKTUALNY WYGLĄD

https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdbt8hcuwR1qzj1clo1_500.gif

Offline

 

#4 14-12-2017 00:04:07

MG Yuno

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

6672067
Zarejestrowany: 18-04-2016
Posty: 667
Punktów :   

Re: Zajęcia obowiązkowe - Hisoka i Mephisto (13.12.2017)

Gdy tylko mężczyzna wszedł do sali od razu spostrzegł dwójkę czekających na niego uczniów.
-Dzień dobry. - przywitał się i stanął na środku sali. Nie był jakiś szczególnie wyróżniający się. Miał ciemne, krótkie włosy i niebieskie oczy. Ubrany był w ciemne spodnie i koszulę na długi rękaw, a na niej miał kamizelkę jonina.
-Mam na imię Baki i dzisiaj poprowadzę Wamzajęcia. Zajęcia te będą składały się z trzech części. Podczas pierwszej części powiemy sobie co nieco o chakrze, jej naturach oraz technikach. Druga część zajęć to walka wręcz czyli Taijutsu. Ostatnie co na dzisiaj zaplanowałem to krótki test pisemny, sprawdzający czy przyswoiliście wiedzę jaką Wam przekazałem. - zapewnił mężczyzn sensei.
http://i40.tinypic.com/6p6xr8.jpg
-Jeśli będziecie mieli jakieś pytania to chętnie na wszystkie odpowiem, więc śmiało pytajcie. -zapewnił i kontynuował zajęcia.
-Jak sami widzicie chakra jest dość ważna w życiu shinobi. Dzięki niej możemy wykonywać techniki takie jak ta.. - powiedział i po kolei wykonał kilka znaków Baran -> Świnia -> Byk -> Pies, wtedy obok mężczyzny pojawiła się jego kopia.
-Ta technika nazywa się Bunshin no jutsu i do jej wykonania nie potrzebna jest nam chakra naturowa. Jest to podstawowa, najprostsza technika. Oczywiście w miarę rozwinięcia panowania nad własną chakrą możliwe jest stworzenie klonów przy pomocy tylko jednego znaku, Barana. - wyjaśnił nauczyciel i podszedł do pierwszej ławki wręczając studentom zwój z zaprezentowaną techniką oraz drugi z napisem "Henge no jutsu".
-Druga technika polega na... - w tym momencie sensei zmienił się w bardzo atrakcyjną kobietę -zmianie swojego wyglądu. 
-Wszystko jest dokładnie opisane w zwojach i będziecie mogli potrenować te techniki na koniec zajęć, jeszcze przed testem. Teraz przejdziemy do drugiej części. Mam nadzieję, że jak na razie wszystko jest zrozumiałe. - Baki starał się tłumaczyć wszystko dokładnie i w razie jakichkolwiek pytań rozwiać wątpliwości uczniów. Po krótkiej przerwie przeszedł do omawiania drugiej części zajęć.
http://i59.tinypic.com/2n15hkx.jpg
Pokazał kilka podstawowych ruchów i uczulił, że sprawność fizyczna jest równie ważna co sprawność duchowa, by być dobrym shinobi. Gdy skończył wykład pozwolił Mephisto i Hisoce potrenować nawzajem pod jego nadzorem w razie problemów lub niejasności służył pomocą. Na sam koniec zajęć, gdy studenci opanowali już dwie techniki i byli gotowi poprosił go by zajęli miejsce w ławkach i wręczył im kartki z testem.
-Powodzenia. - powiedział tylko i czekał, aż skończą pisać.


Mephisto



Hisoka


PS. aby wygodniej przeczytać obrazy kliknijcie na nich PPM -> Otwórz grafikę w nowej karcie


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#5 16-12-2017 19:14:28

Mephisto

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 01-12-2017
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zajęcia obowiązkowe - Hisoka i Mephisto (13.12.2017)

Cylinder spoczął na głowie, fioletowowłosego rzucając cień na jego oczy. Właśnie te wściekle zielone oczy spoczęły na nowo przybyłym mężczyźnie. Hooo? Widocznie nie tylko ja mogę kupić Sake w tym gronie...
Czyżby ich przydzielono specjalnie ze względu na późny okres dołączenia do akademii? Wielka szkoda, bowiem to Pheles liczył na naiwnych dzieciaczków. Nie zagłębiajmy się dlaczego! A ten tutaj? Wydaje się bez emocji. Z takimi jest zawsze największy problem. WTEM! W blasku flashy, famfar oraz smugi dymu przybył ich nauczyciel tajnych sztuk ninja! Brawo, brawo! Tyle, że nie. Wrażenie zrobił raczej... Denne. W takim momentach Pheleś zaczyna się zastanawiać, czy naprawdę chce przetrwać tą katorgę z ludźmi bez wyrazu? Jego jedyny sterczący włos na środku głowy właśnie opadł. Wzrok stracił blask entuzjazmu, pozostała jedynie gorycz. Nasz Jounin przybył nas uczyć? Dlaczego więc wrażenie czytania z kartki papieru, bądź wykucia się na blachę tekstu niczym wystąpienie Prezydenta ciągle go nie omijało? Nie chodzi o idiotyzm tego, który oczywiście jest ogromny. Lecz zastanówmy się, czy którykolwiek bachor 10-12 letni zrozumiałby co on tutaj pierdzieli? To nie jest nawet Teoria! A więc nasza lekcja trwała w najlepsze a czytanie z kartki przedłużało się niemiłosiernie. Doszedł do programu nawet pokaz slajdów, kiedy sensei zaczął prezentować jutsu. Swoją drogą ciało atrakcyjnej panienki miało zrobić na nas wrażenie? Wzrok spoczął na Hisoce.

Dobra, przysiągł sobie, że wytrzyma. Naprawdę! Lecz teraz to jego dłoń strzeliła w czoło tak z wielkim klaśnięciem, że nie można było nie zauważyć ostentacyjnego przekazu. Uniósł dłoń jak przedszkolak i nie prosząc o zgodę zaczął powoli i dość cicho. Proszę wybaczyć, lecz jak podcięcie można nazwać "techniką"? Skoro TaiJutsu to walka wręcz to chyba każdy powinien poznać własny styl walki? Jak zaatakuje plaskaczem to mam to nazwać techniką "konoha jebus?" Oczywiście był to jedynie przykład, tak marny jak programy nauczania shinobi swoją drogą. Bywa, życie jest okrutne. Walka wręcz w końcu nie jest ruchami robotów prawda? Czy Pheles jest kretynem i nie rozumie, że każdy Shinobi na ziemii używa tych samym ruchów półobrotowych?

Egzamin Pisemny, jakżeby inaczej! Nie przedłużajmy więc tej katorgii, zgoda? Zaczynając, że nasz bohater nie zamierzał odstawiać cyrków niczym baletnica, czy też uczyć się zamieniać w erotyczne zabawki...



A więc koniec?! Głowa pulsowała z bólu... Nie nie z wytężenia, lecz z rosnącej irytacji. Czuł, że rozpoczęcie będzie... Męczące a raczej nudne, lecz to? Ehh... Czy on to wytrzyma? Bądźmy szczerzy, jedyne co wyniósł z tych zajęć godnego uwagi to skrawek o ciekawej umiejętności, której musi się przyjrzeć bliżej... W najbliższym czasie.


Karta postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Biały Cylinder? Biały Płaszcz? Białe eleganckie spodnie i skórzane czarne buty? W tych ciuchach uświadczycie jegomościa zawsze! Jeszcze ta różowa parasolka... Ale to detale nieprawdaż?

Offline

 

#6 16-12-2017 22:06:42

Hisoka

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 01-12-2017
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zajęcia obowiązkowe - Hisoka i Mephisto (13.12.2017)

Czekanie jest czynnością, której nie znoszę, lecz daje ogromną satysfakcję gdy ktoś na Ciebie czeka. Wystukiwałem szybkimi ruchami palców rytm jednej z ulubionych piosenek gatunku flamenco. *dla zainteresowanych* W głowie widziałem wszystkie nuty, które z ogromną szybkością przewijały się w te i z powrotem tworząc cały utwór. Aż rwałem się do tańca... Coś świerzbiło mi w nogach i nie był to jakiś syf, który zapewne od razu przyszedł wam na myśl. I wtedy przyszedł on... cały na biało - jak to mówi klasyk. Muzyka ucichła, a powietrze można było kroić nożem. Na taką atmosferę liczyłem. Spotkać już tu wykwalifikowaną i godną mych dziwnych zachcianek osobę. Dreszczyk przeszedł od stóp do głów nie omijając żadnego zakamarka mego ciała, zatrzymując się nieco dłużej w pewnych "przyjemnych" miejscach. Jednakże... dreszcz był czymś złudnym istniejącym tylko w mej wyobraźni. Oprócz głuchej ciszy nic się nie stało. Zupełnie nic. Całe napięcie ustąpiło pozostawiając pustkę, cały wysiłek na marne. Może zbyt wiele oczekiwałem pierwszego dnia?
Nim się spostrzegłem zaczął się wykład. Kolejne teorie niemające żadnego sensu. Zlepek zdań, jakby informacje były zbierane z 20 źródeł i sklejane w jedną całość bez formatowania czcionki, koloru i stylu. Zacząłem ziewać i rozciągać się na krześle. Gdybym mógł sprawdzić, która godzina zauważyłbym, że skazówka przesunęłaby się zaledwie o dwie cyferki. (10min) Pierwsza część dobiegła końca tak jak i koniec mej drzemki. Spojrzałem na wykładowcę, który miał zaprezentować pierwszą technikę i zażenowania ciąg dalszy.

https://i.pinimg.com/originals/a3/7a/c1/a37ac14ba322ba7dad575ac2a283908d.gif



O ile klon mógł być przydatną techniką, to sposób zaprezentowania Henge przełamał granice smaku. Ja rozumiem, że nie każdy może zasmakować kobiecego ciała, ale dotknąć go używając techniki henge? Domyślam się, że chodzi tu o oszczędność czasu jak i pieniędzy, lecz mimo to. Świerszczyk rozpoczął swój wymowny koncert, który został natychmiastowo przerwany prezentacją dalszej części materiału. Wymowny wyraz mej twarzy pozostawał przez dłuuuuuższy czas ten sam.

Głośne plaśnięcie wybudziło mnie z fazy jawy. Zorientowałem się, że kolejna część dobiegła końca, a może to została mi zwrócona jakaś uwaga? Nie dziwie się wszystkim bachorom dlaczego spierniczają przez okna podczas lekcji, a te obecne są jedne zapewne z ciekawszych. Bo kto by nie chciał poznać nowej techniki, a gdzie tu historia i tym podobne, jakże interesujące przedmioty. Ale wracając do głównego tematu. Plask rozbrzmiał echem po sali, a chwilę później usłyszałem głos sąsiada z tyłu. W jego wypowiedzi zabrakło na mój gust tylko jednego słowa, które dodałoby lekkiej pikanterii. A byłoby to ~ Kurwa... - Are? Sądząc po mimowolnej reakcji wykładowcy stwierdziłem, że owy nie pozostała wyłącznie myślą, a słowem (A Bóg wiedział że było to dobre). Machnąłem wymownie ręką przepraszając itd. itp.  ~ Dawaj już ten jakże skomplikowany test i miejmy to już za sobą, a techniki opanujemy tuż po nim - skomplikowany tak? Nie ważne jakie pytania będą odpowiedź i tak będzie ta sama,a oto i ona: *klik* Dokładnie na caluuuuuuuśną kartkę.


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

KARTA POSTACI  ||  AKTUALNY WYGLĄD

https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdbt8hcuwR1qzj1clo1_500.gif

Offline

 

#7 17-12-2017 19:34:13

MG Yuno

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

6672067
Zarejestrowany: 18-04-2016
Posty: 667
Punktów :   

Re: Zajęcia obowiązkowe - Hisoka i Mephisto (13.12.2017)

Nauczyciel pomimo zdegustowania zachowaniem dwójki studentów, postanowił go nie oceniać. W końcu na co dzień miał do czynienia z dziecinnym zachowaniem, a najlepszym wyjściem w takiej sytuacji było po prostu ignorowanie takiego zachowania. Skoro uczniowie nie korzystali z zajęć w stu procentach to ich problem, najwyżej obleją i będą je musieli powtarzać. Przyszła pora testu i Baki czekał aż mężczyźni skończą pisać.
-Zostańcie chwilę, to od razu sprawdzę Wasze testy. - poprosił i po kilku minutach testy były ocenione.
-Pomimo tego, iż nie wykorzystałeś możliwości nauczenia się technik... - zwrócił się do mężczyzny w cylindrze -Zaliczam Ci ten test i zajęcia. A to dla Ciebie. - dokończył wręczając mu paczuszkę.
-Możesz się teraz przygotować do egzaminu na genina. Powodzenia. - uśmiechnął się i przeszedł do drugiego mężczyzny.
-Tobie natomiast nie mogę zaliczyć tych zajęć. Będziesz musiał przystąpić do ich poprawy. Całe zajęcia przespałeś, a na teście nie odpowiedziałeś na żadne pytanie. - podsumował i pożegnał się z mężczyznami.


Mephisto:


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#8 17-12-2017 22:29:04

Hisoka

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 01-12-2017
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zajęcia obowiązkowe - Hisoka i Mephisto (13.12.2017)

Jeszcze troszkę, jeszcze troszkę i pęknie niczym przekuty balonik małej dziewczynki. Chwilę później, gdy zorientuje się, że sznureczek, który ratował przed ucieczką balon opadł, a wzrok powędruje na jego koniec w głębi umysłu pojawi się przerażająca myśl. Myśl, która natychmiastowo wywoła potok łez i koncert, z którego każdy rodzic jest jakże zadowolony zwłaszcza o 4-tej nad ranem. Muzyka dla mych uszu, a późnej ten padający na Ciebie wzrok. Spojrzenie pełne nienawiści i chęci zemsty. Spojrzenie pełne furii dające impuls do natychmiastowego działania. Spojrzenie wywołujące fale ekscytacji. Tak TAK TAAAAAAAAAAK! "Te Oczy, Te Spojrzenie, Ten Duch Walki! Dłużej się nie powstrzymam, żeby Cię pokonać!" ====>*klik*

1


Każdy ruch był przemyślany, pozorny sen, choć prawdę mówiąc było blisko by fake okazał się planem głównym. Nawet przekleństwo, choć pierwotnie nie było go w żadnym zamyśle i szczerze mówiąc pasowało idealnie! Pusta kartka na sprawdzianie? Jaka pusta wymowny joker znak krętacza dający jasno (tu się zatrzymajmy, wcale nie tak jasno...) do zrozumienia, ze nic dosłownie nic nie pójdzie po twojej myśli. Próbujesz coś przewidzieć? Skądże znowu, musisz być tak samo pokręconym człowiekiem jak błazen!

Nie wiem czy Pheles również dołączył do mej zabawy, lecz te zajęcia jeszcze się nie skończyły. Na podsumowania to wciąż za wcześnie. Przecież mówiłem, że część praktyczną przećwiczymy... tuż po teście. Na szybki koniec się nie zanosi. ~ Zatem czas na wspomnianą praktykę. - Zacząłem tasując swą nową talią kart. Po kilku przełożeniach i zmianach kombinacji ułożenia kart wyciągnąłem jedną z nich. Po kolejnym przełożeniu drugą. Z uśmiechem spojrzałem na obrazki skryte pod rewersem. ~ Szczęście mi dziś dopisuje. Sensei - (tu specjalnie po kropce by zaakcentować zmianę zarówno tonacji głosu jak i dać wyraźny przekaz.) Po wypowiedzeniu ostatniego słowa nie dałem zbyt dużo czasu na ich analizę. Wyciągnięte dwie karty przedstawiające jokera czarnego oraz czerwonego zmierzały już wprost na Bakiego. Cała akcja dzieje się w momencie przekazywania paczki. Sam również nie próżnowałem. Zaraz po rzuceniu dwóch kart, reszta wzniosłą się w powietrze dodatkowo rozpraszając zarówno dźwiękiem jak i ekspozycją. Cel? Prosty- urwanie kilku chwil, (nie mówię o sekundach, liczyłbym na zbyt dużo) Ja zmierzałem z pięknym prawym sierpowym! Czas teorię o taijutsu wykorzystać w prawdziwym życiu!


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

KARTA POSTACI  ||  AKTUALNY WYGLĄD

https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdbt8hcuwR1qzj1clo1_500.gif

Offline

 

#9 17-12-2017 23:01:35

Mephisto

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 01-12-2017
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zajęcia obowiązkowe - Hisoka i Mephisto (13.12.2017)

Theme



Ekscytacja, podniecenie... Wszystko zniknęło. Wyprane z uczuć oczy o jadowitej wręcz barwie pożerały mistrza, który podał mu właśnie zwoje. Szturchnięcie palcem spowodowało ich potoczenie, by spadły na ziemię rozwijając zawartość. Zatem co teraz? Ma udawać idiotę, który godzi się na wszystko dla nagrody tak żenującej jak poziom tej lekcji? Złość narodziła się w środku, tak. To jest dobre określenie. Mephisto się pomylił, pierwszy raz w życiu. Możliwe, że jego ostatni, to się jeszcze okaże. Świat Shinobi nie jest godny by sam Pheles do niego dołączył, ten świat jest pusty, pozbawiony smaku czy emocji. Robot? Tak, działający na najgorszym oprogramowaniu. W tym momencie zdarzyło się coś, dzięki czemu Mephisto poczuł znowu chęć do życia. Gwiazda jaśniejąca pośród mroku! Błyszczała niczym Armstrong okazujący męskość, niczym fala rozbijająca się za Guyem! Jego wzrok, jego żądza, jego ekscytacja!

Jest taki moment w życiu człowieka, że musi wybrać jaką ścieżką chce podążać. Każda wybrana opcja ma później swoje konsekwencje, czy dobre czy złe tego nikt nie wie. Właśnie dzisiaj coś dotarło do wariata w Cylindrze. Zawsze przyglądał się z boku, zawsze go to satysfakcjonowało, kiedy mógł ujrzeć a czasem przewidzieć dane wydarzenia. Lecz czy gracz ma satysfakcje z oglądania jak ktoś inny gra w grę? Odpowiedź brzmi NIE! Zerwanie się z miejsca było impulsem tak gwałtownym, że cylinder ześlizgnął się z jego głowy. Uśmiech zagościł na twarzy, kiedy pięść wystrzeliła w stronę ich "Miszcza". W tym również momencie, kiedy on był odwrócony Pheles zaatakował, wykonując kopnięcie prostując nogę w dół podkolanowy, by zmusić go do zachwiania równowagi. Ten ruch można by nazwać "Konoha Shikka" (Tak apropo zignorowania Phelesa o TaiJutsu.) Zatem... Skoczek wyszedł przed Szereg.


Karta postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Biały Cylinder? Biały Płaszcz? Białe eleganckie spodnie i skórzane czarne buty? W tych ciuchach uświadczycie jegomościa zawsze! Jeszcze ta różowa parasolka... Ale to detale nieprawdaż?

Offline

 

#10 20-12-2017 02:40:19

MG Yuno

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

6672067
Zarejestrowany: 18-04-2016
Posty: 667
Punktów :   

Re: Zajęcia obowiązkowe - Hisoka i Mephisto (13.12.2017)

Na szczęście nauczyciel zdążył już zakończyć zajęcia, gdy uczniowie przystąpili do rękoczynów. No cóż, widocznie wiedzieli lepiej co należy, a czego nie należy robić.
-Jakie to upierdliwe.. - powiedział tylko Baki przed pierwszym, wymierzonym w niego ciosem.
Nie unikał go, nawet nie próbował. Stał na środku sali i patrzył z politowaniem. A wydawałoby się, że dorośli mężczyźni powinni zachowywać się dużo lepiej niż "banda małolatów". Wydawałoby się, że wyrośli już z dziecinnych zachowań i głupich pomysłów. Niestety, to tylko pozory uczeń zawsze pozostanie uczniem. Niezależnie od wieku. Zawsze będzie kombinował, oszukiwał, uciekał z zajęć...
-Koniec zajęć. - podsumował.
W tym też momencie nauczyciel otrzymał drugi cios, a raczej kopnięcie. Po pierwszym przeszedł raptem krok do tyłu, drugi natomiast sprawił, że znikł dokładnie tak samo jak klon, którego wcześniej pokazywał. W sali zostali tylko dwaj mężczyźni prawdopodobnie zdziwieni takim obrotem sytuacji, no bo skąd mogliby wiedzieć, że zostały wprowadzone nowe procedury w systemie nauczania? No tak, gdyby uważali, gdyby słuchali, gdyby się interesowali to pewnie i by wiedzieli. W tym jednak przypadku tak nie było, a zajęcia zakończyły się dla nich nie do końca tak, jakby sobie tego życzyli. Mężczyzna w cylindrze co prawda dostał szansę przystąpienia do egzaminu, jednak wszystkich technik musi nauczyć się na własną rękę. Drugi zaś... cóż jeśli będzie chciał może przyjść na zajęcia poprawkowe.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dragons5.pun.pl www.mbdig.pun.pl www.granarutoarena.pun.pl www.m2forum.pun.pl www.illuminati.pun.pl