Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#1 17-12-2017 00:24:44

 Mugen

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

Call me!
Zarejestrowany: 21-04-2015
Posty: 243
Punktów :   

Witający i witani.

Standard na forach. Temat w którym każdy może się przywitać, napisać coś o sobie, swoich zainteresowaniach, okolicy w której żyjesz, gustach muzycznych... kto wie? Może odkryjesz że któryś z graczy jest Twoim sąsiadem? Albo że gracie w to samo MMO i możecie utworzyć Risową gildię? 

Z mojej strony niewiele:

Marek jestem, miło mi. Lubię kiedy ludzie cierpią. Dolny Śląsk. Bardziej rok, metal, celtyckie ale "Jeżeli jest dobre, jest dobre." więc muzycznie wszystko przejdzie. Chociaż polskie regge i disco polo raaaaczej mi nie podchodzi. Powoli i do przodu. Znajdziesz mnie na LOL-u, Osu, Trove (Nie, ja też nie wiem dlaczego w to gram.), Warcrafcie 3, Może dojdzie do tego CS:GO jeżeli zarobię na lepszy internet...


KP
[ 1000000 ]


Strój podróżny Mugena uszyty został tak, aby był przede wszystkim wygodny. Luźna koszula z szerokimi rękawami leży na nim swobodnie. Podobnie sprawa przedstawia się ze spodniami których jedynym przylegającym do ciała miejscem był pas. Cały komplet ma barwę brudnego brązu tak aby się zbytnio nie kurzył ani nie brudził. W kwestii materiału to jest to porządne, grube płótno podszyte od zewnątrz  cieniutką warstwą wilczej skóry.

Main Theme

Offline

 

#2 17-12-2017 00:59:31

 Shirute

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 21-01-2015
Posty: 908
Punktów :   

Re: Witający i witani.

Mam na imię Rafał. Lubię muzykę, gaming, fantastykę, geekowe rzeczy, książki, szeroko rozumianą naukę, rozwijające dyskusje i RPG (między innymi). Mieszkam na Pomorzu. Mój ulubiony gatunek muzyki to postgrunge i jego okolice, jednak słucham wszystkiego, co mi się spodoba. Z multiplayerów gram w Guild Wars 2 i Overwatch, przy czym zwykle wolę co-op od rywalizacji ;p


Karta Postaci



Spoiler:

Ubiór i wygląd


Shirute jest przeciętnego wzrostu, grafitowłowłosym chłopakiem o przenikliwych oczach niezwykłej, fioletowej barwy, których spojrzenie często wywołuje dyskomfort u innych ludzi. Jego średniej długości, niepoddające się układaniu włosy odstają na różne strony. Nosi on czarne, wąskie spodnie, których szwy wyróżniają się jaśniejszą, grafitową barwą, a także czarną koszulę, na którą zarzuconą ma tej samej barwy rozpiętą kurtkę. Na na obu ramionach kurtki widać metaliczne srebrne płytki, a przy zapięciu widać srebrny pasek prowadzący przez całą długość zamka. Kurtka posiada również 2 kieszenie zaznaczone srebrnym szwem. Jeden z rękawów kurtki zakryty jest owiniętym wokół przedramienia białym bandażem. Dłonie Shirute okrywają czarne rękawiczki bez palców, na nogach nosi standardowe, czarne buty Shinobi, a jego czoło okrywa ochraniacz z czarnego materiału oraz metalową płytką, na której wyryty jest symbol Konohy. Na plecach Shirute przyczepioną ma katanę w lśniącej, czarnej pochwie, której rękojeść wystaje ponad jego lewym ramieniem.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polandprivm2.pun.pl www.narutek.pun.pl www.ekipapowalentynkowa.pun.pl www.lordaeronguild.pun.pl www.sex-and-the-city-rpg.pun.pl