Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#1 15-03-2013 13:06:48

 MG Shinari

Mistrz Gry

2672349
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 817
Punktów :   

Ilość pkt statystyk

Przy robieniu drzewek, zauważyłem ogrom pkt jaki dają, ze względu na długą ścieżkę rozwoju. Oczywiście sam nie mam nic przeciwko temu, bo to lepiej oddaje stopień zróżnicowania poziomu zaawansowania, jednak Mistrzostwo walki wręcz daje nam 70 zręczności + 70 szybkości, siły lub wytrzymałości. Czyli niemal cały limit statystyk. Oczywiście wiem, że te pkt nie wchodzą do limitu, jednak jeżeli 100 pkt jest limitem zwykłego ciała, a zwykła walka wręcz go niemal podwaja, to już ruchy osoby powinny być zbyt szybkie żeby każdy je widział, a co dopiero bonus z kilku pierwszych bram Hachimona.

Dodatkowo, dochodzi czas gry. 1 rok rzeczywisty, to mniej więcej 4 lata w grze. Wychodzi na to, że nie ginąć w walce można grać spokojnie ponad 10 lat czasu realnego... Nie wiem na jakich zasadach będzie oparty System treningu stat Noela, ale w takim czasie, każdy będzie ich miał sporo. Ogólnie podoba mi się jak stat będzie dużo więcej niż na GNie, bo zapobiegnie to sytuacji, gdzie ludzie mają te same statystyki.

Mimo wszystko jak tak na to patrzę, to podniósłbym limit pkt do 200 (na początek). Wszystkie bonusy są zaokrąglane do 5, co sprawia, że stat jest dużo.
Jeśli chodzi o pkt do rozdania... Tu bym zostawił to jak jest, czyli 5 do każdej staty + 70 do rozdania + 30 pkt za wiek (te pkt wieku trzeba by dopisać do tematu o KP)


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#2 15-03-2013 14:41:21

MG Noel

Mistrz Gry

52740013
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 730
Punktów :   

Re: Ilość pkt statystyk

Może być trochę racji w tym co napisałeś.
Osobiście chwilowo wstrzymałbym się z dyskusją na ten temat i powrócił do niej tuż przed otworzeniem forum, gdy drzewka, system treningów itp będą już na forum i będziemy mieli 100% odniesienie.

Co do punktów wieku, to owszem zostaną dopisane.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eti2011r.pun.pl www.narutobest.pun.pl www.pandanda.pun.pl www.arenas.pun.pl www.cosiedzialowczoraj.pun.pl