Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#1 21-11-2017 14:51:17

Ryoushi

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 02-04-2015
Posty: 182
Punktów :   

Ryoushi 21.11.2017

Ryoushi po zakończeniu swojej podróży udał się w Akademii, chciał bowiem kontynuować naukę podstawowych technik. Miał ze sobą jeden zwój z techniką, który chciał wykorzystać w oczekiwaniu na informacje odnośnie kolejnych zajęć. Zatrzymał się przed drzwiami akademii i pomyślał, że skoro pogoda dopisuje, to poćwiczy na świeżym powietrzu.

Wyciągnął z torby zwój z techniką Kawarimi no jutsu i zagłębił się w jego treść. Zdążył zapoznać się już z pieczęciami i nauczyć się ich na pamięć. Po opanowaniu teorii zaczął rozglądać się w poszukiwaniu przedmiotów które pomogłyby mu w treningu techniki podmiany. Po obejściu budynku akademii natknął się na kawałek drewna, zupełnie tak, jakby ktoś również w tych okolicach trenował tą technikę. Młody adept rozejrzał się czyją własnością mogła być owa kłoda, jednak nie zauważając nikogo postąpił w myśl zasady- znalezione niekradzione.
Wykonał pieczęcie i podrzucił torbę którą odpiął od paska. Ryo skupił się na opadającej torbie by w momencie kontaktu jej ze swoją głową wykonać podmianę. Z racje, że nie miał dostępu do żadnej broni wykorzystał to co miał. W końcu torba ze zwojami po upadku na głowę boli jak uderzenie kamieniem. Ryo uznał to za odpowiedni bodziec do wykonania techniki.

Czując na swoich włosach materiał skupił chakrę i podmienił się z leżącą nieopodal kłodą.

Pff.. Łatwizna. Pora się udać do środka, może tam ktoś będzie coś wiedział na temat zajęć czy egzaminu końcowego.. - pomyślał Ryu.

Zabrał swoje rzeczy i ruszył do Akademii rozglądając się za kimś, lub za jakąś tablicą ogłoszeń z informacja kiedy odbędzie się lekcja taijutsu dla zaawansowanych lub egzamin końcowy/ egzamin na genina. 

- hop hop! jest tutaj ktoś? - zawołał.


Karta postaci



Spoiler:

Ubiór:
Średniego wzrostu, młody meżczyzna o kruczoczarnych, zwykle rozczochranych włosach i grzywką delikatnie opadającą na oczy. Szczupły. Ubrany w długie spodnie oraz koszulę. Sympatyczne rysy twarzy oraz przenikliwe, błyskotliwe spojrzenie. Usta średniej wielkości zwykle pozostające w uśmiechu.Bywają momenty, w których na twarzy pojawiają się oznaki zadumy. Na kołnierzu koszuli przypięta spinka z symbolem Yin- Yang. Sylwetka wyprostowana i dumna. Krok sprężysty i energiczny, a na spodniach na prawym pośladku widnieje małe przetarcie. 

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#2 21-11-2017 15:04:14

 MG Krajan

Mistrz Gry

507347
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 1274
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Trening wbrew pozorom trwał dłużej niż Ci się wydawało. Po kilku próbach wykonania techniki w końcu udało Ci się ją wykonać (Akceptacja)
Mimo wszystko poszło gładko, ponieważ to nie była zaawansowana technika, aczkolwiek bardzo przydatna.
Gdy postanowiłeś pozbierać swoje rzeczy, ktoś do Ciebie krzyknął: - Hej! Kto pozwolił Ci używać mojej kłody!? - głos dochodził z tyłu więc natychmiast odwróciłeś się w tamtą stronę.
Przed Tobą stał wściekły. dziwnie ubrany dzieciak (tak z 14 lat) z wymalowaną jakimiś kreskami twarzą i pękiem nitek oraz strugiem w rękach. Jego "dziwny" strój był czarny i jednoczęściowy z kapturkiem o dwóch rożkach. Jego ubranie nieco przypominało "burkę", gdyż osobnik ten miał odsłoniętą tylko twarz i dłonie. Zmarszczone czoło, zaciśnięte zęby i wlepiony w Ciebie wzrok nie sugerował przyjaznego nastawienia.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#3 21-11-2017 15:13:29

Ryoushi

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 02-04-2015
Posty: 182
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Młody ninja słysząc rozgniewany głos swojego (prawie) rówieśnika odwrócił się na pięcie i zbadał wzrokiem owego przybysza. W poszukiwaniu opaski ze znakiem wioski wypowiedział słowa
- Hej, po co te nerwy skoro jej nie kradnę i zostawiam ją nienaruszoną na swoim miejscu hmm?

Nie zastanawiając się zbyt długo ruszył przed siebie w stronę chłopaka. - Jeśli to wszystko to nie zawracaj mi głowy - dodał po chwili.


Karta postaci



Spoiler:

Ubiór:
Średniego wzrostu, młody meżczyzna o kruczoczarnych, zwykle rozczochranych włosach i grzywką delikatnie opadającą na oczy. Szczupły. Ubrany w długie spodnie oraz koszulę. Sympatyczne rysy twarzy oraz przenikliwe, błyskotliwe spojrzenie. Usta średniej wielkości zwykle pozostające w uśmiechu.Bywają momenty, w których na twarzy pojawiają się oznaki zadumy. Na kołnierzu koszuli przypięta spinka z symbolem Yin- Yang. Sylwetka wyprostowana i dumna. Krok sprężysty i energiczny, a na spodniach na prawym pośladku widnieje małe przetarcie. 

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#4 21-11-2017 15:38:11

 MG Krajan

Mistrz Gry

507347
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 1274
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

- BO JESTEM LALKARZEM! - krzyknął chłopak - No... A przynajmniej chcę nim być - zawahał się. - A to, ta kłoda - wskazał ją strugiem - Jest... A raczej będzie moja lalka... Zostawiłem ją na chwilę, bo zapomniałem linek z mojego pokoju. Nie jest łatwo wykonać lalkę i nie chciałem by moja nowa kłoda, została uszkodzona - dokończył pokazując Ci na przemian to linki, to strug, którym jak się domyśliłeś zamierzał wystrugać odpowiednio części swojej przyszłej lalki.

Gdy gwałtownie się zbliżyłeś, chłopak wyciągnął narzędzie bezpośrednio przed Twój nos i spojrzał Ci w oczy - Ja zawracam Ci głowę?! To Ty ruszasz moje rzeczy i jeszcze prowokujesz! - zagroził Ci lecz zauważyłeś, że jego wyciągnięta w Twoją stronę ręka lekko drży. Nie wiedziałeś czy to ze stresu, czy z nerwów.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#5 21-11-2017 15:44:29

Ryoushi

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 02-04-2015
Posty: 182
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Ryo dostrzegł zdenerwowanie chłopaka i postanowił podjąć rozmowę. Nie ma w końcu co sobie robić wrogów w obcym kraju.

Przepraszam zatem za kłopot, nie miałem pojęcia że ta kło.. lalka jest czyjąś własnością. Rozglądałem się i nikogo w pobliżu nie zauważyłem. - Ryoushi uśmiechnął się delikatnie patrząc spokojnie w oczy chłopaka.
- Jestem Ryoushi! -zagadał wesoło. - Możesz mi mówić po prostu Ryo! - powiedział wyciągając prawą dłoń w stronę lalkarza. Był  zaciekawiony tym całym "lalkarstwem" i chciał się dowiedzieć co to takiego jest.


Karta postaci



Spoiler:

Ubiór:
Średniego wzrostu, młody meżczyzna o kruczoczarnych, zwykle rozczochranych włosach i grzywką delikatnie opadającą na oczy. Szczupły. Ubrany w długie spodnie oraz koszulę. Sympatyczne rysy twarzy oraz przenikliwe, błyskotliwe spojrzenie. Usta średniej wielkości zwykle pozostające w uśmiechu.Bywają momenty, w których na twarzy pojawiają się oznaki zadumy. Na kołnierzu koszuli przypięta spinka z symbolem Yin- Yang. Sylwetka wyprostowana i dumna. Krok sprężysty i energiczny, a na spodniach na prawym pośladku widnieje małe przetarcie. 

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#6 21-11-2017 16:07:34

 MG Krajan

Mistrz Gry

507347
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 1274
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Chłopak opuścił rękę z narzędziem i nieco zdziwiony zmianą Twojego nastawienia, po chwili uścisnął Twoją dłoń.
- Suori, tzn... Jestem Suori z wioski piasku - podniósł nieco swój kaptur odsłaniając namalowany na czole symbol swojej wioski.
Gdy już się zapoznaliście, chłopak zapytał jaką technikę trenowałeś i żeby nie zapadła niezręczna cisza, dodał kilka pytań odnośnie tego, czy jesteś studentem akademii, skąd pochodzisz i tego podobne rzeczy.
Nie czekając na odpowiedź podszedł do swojej "lalki" i zaczął ją powoli strugać starając się uzyskać jakiś, jeszcze nieznany dla Ciebie kształt. Widać było, że idzie mu co najmniej średnio. Mistrzem nie był, ale się starał.
Dookoła akademii było dość pusto. Słońce jeszcze świeciło jednak powoli chyliło się ku zachodowi. Co jakiś czas liśćmi na pobliskich drzewach smagał delikatny wiaterek. Jak na zimowy dzień, było całkiem przyjemnie.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#7 21-11-2017 16:13:44

Ryoushi

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 02-04-2015
Posty: 182
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Ryo z zainteresowaniem podszedł do chłopaka i oglądał w jaki sposób chłopak struga kawał drewna. Odpowiedział po drodze na wszystkie pytania, ze jest jeszcze studentem i czeka na egzamin na genina jest z konohy, bo podobno stamtąd pochodzili jego rodzice. Ryou widząc zbliżający się zachód słońca zaproponował.
- Może byśmy udali się do jakiegoś pomieszczenia? Zbliża się wieczór, więc będzie sięrobić chłodno. Poza tym mam coś do załatwienia w środku. Może wybrałbyś się ze mną?


Karta postaci



Spoiler:

Ubiór:
Średniego wzrostu, młody meżczyzna o kruczoczarnych, zwykle rozczochranych włosach i grzywką delikatnie opadającą na oczy. Szczupły. Ubrany w długie spodnie oraz koszulę. Sympatyczne rysy twarzy oraz przenikliwe, błyskotliwe spojrzenie. Usta średniej wielkości zwykle pozostające w uśmiechu.Bywają momenty, w których na twarzy pojawiają się oznaki zadumy. Na kołnierzu koszuli przypięta spinka z symbolem Yin- Yang. Sylwetka wyprostowana i dumna. Krok sprężysty i energiczny, a na spodniach na prawym pośladku widnieje małe przetarcie. 

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#8 21-11-2017 16:26:18

 MG Krajan

Mistrz Gry

507347
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 1274
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

- Nie, dzięki - wskazał głową kukłę którą strugał. Ta coraz bardziej nabierała kształtu przypominającego lalkę, którą mógł posługiwać się shinobi. W każdym razie, tak Ci się wydawało.
- Chcę ją dokończyć przed zmrokiem, w budynku nie wolno strugać... Takie zasady bla bla - przekręcił oczami. Było widać, że nie jest z tego zadowolony.
- Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy, może na egzaminie? - zaśmiał się i wrócił do strugania kukły.
Udałeś się do akademii i pierwsze co rzuciło Ci się w oczy, to "recepcja" obok której znajdowała się tablica ogłoszeń.
Przejechałeś wzrokiem po tablicy niestety nie dostrzegłeś nic, co by Cię interesowało. Nad "recepcją" świeciło tylko jedno światło oświetlając pusty fotel, ladę i oczywiście tablicę ogłoszeń. Generalnie o tej porze nie odbywały się żadne zajęcia.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#9 21-11-2017 16:33:53

Ryoushi

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 02-04-2015
Posty: 182
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Na egzaminie? Zatem też jeszcze nie zostałeś geninem. Wiesz może kiedy ten egzamin się odbędzie? zapytał Ryo.

Po odpowiedzi chłopaka Ryoushi pomachał  koledze i ruszył do budynku. Spojrzał na tablicę ogłoszeń i zawiedziony westchnął. Rozejrzał się po pomieszczeniu z nadzieją, że znajdzie kogoś kto będzie mógł go poinformować. Nie był zadowolony z przebiegu tego dnia. Jedynym plusem było nauczenie się techniki. Wiedział, że musi jak najszybciej zostać geninem, żeby mógł rozpocząć swoją przygodę i mieć swoje "sprawy" zamknięte. Ryo spojrzał jeszcze na tablicę w celu odszukania informacji o zajęciach zaawansowanych z taijutsu.


____________________________________________________
(do MG) - nie wiedziałem czy moge tutaj jeszcze dopytac tego typka o szczegóły egzaminu czy juz od razu przeniosłes mnie do budynku dlatego taki podzielony ten moj post. Bo nie wiem czy chłopak dał mi jakies info czy musze kogos szukac w akademii


Karta postaci



Spoiler:

Ubiór:
Średniego wzrostu, młody meżczyzna o kruczoczarnych, zwykle rozczochranych włosach i grzywką delikatnie opadającą na oczy. Szczupły. Ubrany w długie spodnie oraz koszulę. Sympatyczne rysy twarzy oraz przenikliwe, błyskotliwe spojrzenie. Usta średniej wielkości zwykle pozostające w uśmiechu.Bywają momenty, w których na twarzy pojawiają się oznaki zadumy. Na kołnierzu koszuli przypięta spinka z symbolem Yin- Yang. Sylwetka wyprostowana i dumna. Krok sprężysty i energiczny, a na spodniach na prawym pośladku widnieje małe przetarcie. 

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#10 21-11-2017 17:34:42

 MG Krajan

Mistrz Gry

507347
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 1274
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

- Niestety nie wiem - odpowiedział Ci chłopak wracając do swojego zajęcia.
----------------------------
Po przejrzeniu tablicy ogłoszeń, niezliczonych ulotek i "mało ważnych" informacji oczom Ryo ukazała się karteczka z nagłówkiem "Zaawansowane Taijutsu". Karteczka była jednak zakryta inną, która została na nią przybita.
Ta na wierzchu, mówiła o zbiórce pieniędzy dla poszkodowanych podczas wojny rodzin, które zostały bez dachu nad głową.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#11 21-11-2017 17:45:20

Ryoushi

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 02-04-2015
Posty: 182
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Ryoushi nie widząc zywego ducha w akademii, nie zastanawiając się długo, delikatnie zaczął odchylać ogłoszenie o zbiórce byle tylko zobaczyć interesujące go wiadomości o zajęciach. Rozejrzał się jeszcze raz dla pewności i przewiesił ogłoszenie w inne miejsce. Teraz mógł odczytać to, co zostało napisane na "Zaawansowanym Taijutsu".


Karta postaci



Spoiler:

Ubiór:
Średniego wzrostu, młody meżczyzna o kruczoczarnych, zwykle rozczochranych włosach i grzywką delikatnie opadającą na oczy. Szczupły. Ubrany w długie spodnie oraz koszulę. Sympatyczne rysy twarzy oraz przenikliwe, błyskotliwe spojrzenie. Usta średniej wielkości zwykle pozostające w uśmiechu.Bywają momenty, w których na twarzy pojawiają się oznaki zadumy. Na kołnierzu koszuli przypięta spinka z symbolem Yin- Yang. Sylwetka wyprostowana i dumna. Krok sprężysty i energiczny, a na spodniach na prawym pośladku widnieje małe przetarcie. 

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#12 21-11-2017 17:51:38

 MG Krajan

Mistrz Gry

507347
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 1274
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Niestety karteczka rozczarowała Cię bardziej niż Ci się wydawało, bowiem informacja, która prawdopodobnie się tam znajdowała była... Zerwana...
Wiszącą częścią karteczki była tylko ta ze znanym już Ci nagłówkiem. Może warto było kogoś poszukać? Zapytać starych znajomych? Może kogoś z drużyny?
Własnego sensiei? Decyzja należała tylko i wyłącznie jednej osoby... Zadałeś sobie pytanie, kto mógł zerwać karteczkę i gdzie ten ktoś przebywa?


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#13 21-11-2017 17:57:04

Ryoushi

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 02-04-2015
Posty: 182
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Ryoushi ku wielkiemu rozczarowaniu pomyślał przez chwilę kto mógłby cokolwiek wiedzieć na temat zajęć, czy egzaminu. Nie miał tu żadnych znajomych więc pierwsza rzeczą jaka mu przyszła do głowy było odnalezienie pokoju dyrektora oraz godzin w jakich dyrektor jest na akademii. Ruszył więc w poszukiwaniu pokoju dyrektora jak i innych adeptów, którzy mogliby coś wiedzieć.


Karta postaci



Spoiler:

Ubiór:
Średniego wzrostu, młody meżczyzna o kruczoczarnych, zwykle rozczochranych włosach i grzywką delikatnie opadającą na oczy. Szczupły. Ubrany w długie spodnie oraz koszulę. Sympatyczne rysy twarzy oraz przenikliwe, błyskotliwe spojrzenie. Usta średniej wielkości zwykle pozostające w uśmiechu.Bywają momenty, w których na twarzy pojawiają się oznaki zadumy. Na kołnierzu koszuli przypięta spinka z symbolem Yin- Yang. Sylwetka wyprostowana i dumna. Krok sprężysty i energiczny, a na spodniach na prawym pośladku widnieje małe przetarcie. 

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#14 21-11-2017 18:08:10

 MG Krajan

Mistrz Gry

507347
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 1274
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Gdy spędzałeś czas w poszukiwaniu informacji, pogada wyjątkowo się zmieniła i zrobiło się bardzo ciemno na dworze. Zebrane chmury sugerowały, że zaraz nie tylko zacznie padać, ale również grzmieć.
Mimo to zbliżająca się burza nie zwiastowała niczego złe go (a przynajmniej tak się mogło wydawać)gdyż w tym momencie do akademii wbiegła mała wiśniowowłosa dziewczynka. Długie włosy miała spięte w kucyki, a ubrana była dość zwyczajnie.
Zwróciłeś uwagę na to, że przy jej krótkiej granatowej spódniczce wisi katana, co sugerowało, że ta dziewczynka nie jest pierwszą lepszą z łapanki, prawdopodobnie była uczniem tejże akademii.
Pierwszy piorun uderzył, gdy ta znalazła się kilka kroków od drzwi...

Lunęło...


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#15 21-11-2017 18:57:06

Ryoushi

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 02-04-2015
Posty: 182
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Ryo kierował sie do wyjścia, kiedy to do budynku wpadła mała dziewczynka. Ryo obiegł ją wzrokiem i od razu spostrzegł katanę w wyposazeniu wojowniczki.
Hmm.. pewnie kolejna studentka - pomyślał Ryo. Podszedł do niej i przywitał się. Przedstawił się i zapytał:
- Hej, jestem Ryo. Miałaś szczęście że zdązyłaś przed deszczem. Ty tez na zajęcia czy jużna egzamin?

Ryo uśmiechnął się znacząco, tak, żeby nie onieśmielał dziewczynki. Nie chciał jej do siebie zrazić jak to zrobił w przypadku lalkarza, a kto wie mozę odwdzięczy się mu informacją.


Karta postaci



Spoiler:

Ubiór:
Średniego wzrostu, młody meżczyzna o kruczoczarnych, zwykle rozczochranych włosach i grzywką delikatnie opadającą na oczy. Szczupły. Ubrany w długie spodnie oraz koszulę. Sympatyczne rysy twarzy oraz przenikliwe, błyskotliwe spojrzenie. Usta średniej wielkości zwykle pozostające w uśmiechu.Bywają momenty, w których na twarzy pojawiają się oznaki zadumy. Na kołnierzu koszuli przypięta spinka z symbolem Yin- Yang. Sylwetka wyprostowana i dumna. Krok sprężysty i energiczny, a na spodniach na prawym pośladku widnieje małe przetarcie. 

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#16 21-11-2017 19:31:27

Yuno

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 13-10-2013
Posty: 346
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Nie rozumiem dlaczego nie chciał ze mną wracać.. - biegła zamyślona dziewczynka - ..przecież za chwile będzie burza.
Nim się zorientowała już wbiegała przez drzwi akademii do środka budynku, z zamyślenia wyrwał ją głośny grzmot, który usłyszała tuż za sobą. Podskoczyła po chwili, lecz nie ze względu na burze. Obok niej stał chłopak, przyjrzała mu się uważnie i odpowiedziała na jego przywitanie nieśmiałym uśmiechem.
-Jestem Yuno. Faktycznie zdążyłam w ostatniej chwili. - przyznała Ryo -Ja w sumie uciekałam przed burzą, ale podstawowe zajęcia już skończyłam, więc przede mną egzamin. A Ty? - zapytała po chwili przyglądając się chłopakowi.
Przecież widać, że jest starszy. Pewnie już dawno po egzaminie....ale nie, chyba miałby opaskę. A może ją schował... Nie, tym to by się raczej chwalił... - znów pogrążyła się w swoich zawiłych myślach.


http://oi66.tinypic.com/4ta7fk.jpg

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Wygląd: <-- kliknij by mnie zobaczyć
Yuno ma wiśniowe włosy, które związuje sobie gumkami w dwa długie, sięgające za pośladki warkocze. Posiada także duże liliowe oczy i rumiane policzki. Opaskę ninja ma luźno zawieszoną na szyi. Ubrana jest w czarny dopasowany strój ninja na ramiączka, czarne, przylegające do ciała, krótkie getry i czarne długie rękawice. Przy pasie ma przypiętą katanę, a na nogach długie czarne buty.

Offline

 

#17 21-11-2017 19:46:03

Ryoushi

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 02-04-2015
Posty: 182
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Ryo ucieszył się, że dziewczynka nie przeraziła się na jego widok i odparł z nieznikającym uśmiechem - Może na to nie wyglądam ale też czekam na egzamin. Dość późno rozpocząłem swoją edukację jako ninja. I sęk w tym że nie mam pojęcia gdzie i kiedy odbywa się egzamin, ani nawet nie ma na słupie żadnej informacji. Może Ty coś wiesz? - Ryo drapiąc się po głowie wystawił nos za drzwi akademii.
- Rzeczywiście... Leje jak z cebra. Wygląda na to, że trzeba będzie spędzić tutaj noc, chyba że burza się rozejdzie - westchnął. Odwrócił sie w stronę dziewczynki w oczekiwaniu na odpowiedź.


Karta postaci



Spoiler:

Ubiór:
Średniego wzrostu, młody meżczyzna o kruczoczarnych, zwykle rozczochranych włosach i grzywką delikatnie opadającą na oczy. Szczupły. Ubrany w długie spodnie oraz koszulę. Sympatyczne rysy twarzy oraz przenikliwe, błyskotliwe spojrzenie. Usta średniej wielkości zwykle pozostające w uśmiechu.Bywają momenty, w których na twarzy pojawiają się oznaki zadumy. Na kołnierzu koszuli przypięta spinka z symbolem Yin- Yang. Sylwetka wyprostowana i dumna. Krok sprężysty i energiczny, a na spodniach na prawym pośladku widnieje małe przetarcie. 

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#18 21-11-2017 20:03:54

Yuno

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 13-10-2013
Posty: 346
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Dopiero na dźwięk słowa "egzamin" Yuno skupiła się na tym co mówił chłopak. Było jej z tego powodu głupio, lecz miała nadzieję, że jej chwilowa nieuwaga nie została zauważona.
-Z tego co kojarzę to informacja miała się niedługo pojawić w akademii...chyba przed salą egzaminacyjną. Może jest tam jakaś tablica czy coś. - zamyśliła się na chwilę nad własnymi słowami -A byłeś w akademiku w recepcji? Może tam coś wiedzą. - zasugerowała po chwili różowowłosa.
Na samą myśl o noclegu w akademii dziewczynie przeszedł dreszcz po plecach.
-Chyba nie mówisz poważnie.. z tym noclegiem tutaj. - rozejrzała się dookoła, a na jej twarzy pojawił się grymas. Nie podobała jej się ta myśl i to bardzo mocno.


http://oi66.tinypic.com/4ta7fk.jpg

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Wygląd: <-- kliknij by mnie zobaczyć
Yuno ma wiśniowe włosy, które związuje sobie gumkami w dwa długie, sięgające za pośladki warkocze. Posiada także duże liliowe oczy i rumiane policzki. Opaskę ninja ma luźno zawieszoną na szyi. Ubrana jest w czarny dopasowany strój ninja na ramiączka, czarne, przylegające do ciała, krótkie getry i czarne długie rękawice. Przy pasie ma przypiętą katanę, a na nogach długie czarne buty.

Offline

 

#19 21-11-2017 20:33:28

Ryoushi

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 02-04-2015
Posty: 182
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Ryo podniósł brew do góry i palnął się mocno w czoło. - Rzeczywiście! - krzyknął. Nie pomyslałem o tym zeby pojsć pod sale. W akademiku też nie byłem. Widzę ze młoda ale ogarnięta jesteś . Ryo ruszył korytarzem w strone znajomych już sobie sal lekcyjnych.


Karta postaci



Spoiler:

Ubiór:
Średniego wzrostu, młody meżczyzna o kruczoczarnych, zwykle rozczochranych włosach i grzywką delikatnie opadającą na oczy. Szczupły. Ubrany w długie spodnie oraz koszulę. Sympatyczne rysy twarzy oraz przenikliwe, błyskotliwe spojrzenie. Usta średniej wielkości zwykle pozostające w uśmiechu.Bywają momenty, w których na twarzy pojawiają się oznaki zadumy. Na kołnierzu koszuli przypięta spinka z symbolem Yin- Yang. Sylwetka wyprostowana i dumna. Krok sprężysty i energiczny, a na spodniach na prawym pośladku widnieje małe przetarcie. 

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#20 21-11-2017 22:16:54

Yuno

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 13-10-2013
Posty: 346
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

-Cieszę się, że mogłam pomóc! - krzyknęła tylko za oddalającym się chłopakiem. Po chwili cofnęła się w głąb budynku, gdyż przy drzwiach dmuchało chłodne, wilgotne powietrze z zewnątrz. Przechadzała się po korytarzach w oczekiwaniu na ustąpienie burzy. W międzyczasie rozmyślała nad nową techniką, jakiej mogłaby się nauczyć i przypomniała sobie o paczce z rybą, którą przy sobie miała.
-Ciekawe czy kiedyś mi się to uda...? - zastanowiła się i postanowiła, że spróbuje ponownie, gdy tylko wróci do pokoju.


http://oi66.tinypic.com/4ta7fk.jpg

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Wygląd: <-- kliknij by mnie zobaczyć
Yuno ma wiśniowe włosy, które związuje sobie gumkami w dwa długie, sięgające za pośladki warkocze. Posiada także duże liliowe oczy i rumiane policzki. Opaskę ninja ma luźno zawieszoną na szyi. Ubrana jest w czarny dopasowany strój ninja na ramiączka, czarne, przylegające do ciała, krótkie getry i czarne długie rękawice. Przy pasie ma przypiętą katanę, a na nogach długie czarne buty.

Offline

 

#21 21-11-2017 22:34:58

 MG Krajan

Mistrz Gry

507347
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 1274
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Ryo przechadzał się zupełnie pustym korytarzem. W dzisiejszych czasach ciężko było o nowych adeptów, może właśnie to było powodem braku informacji na temat zajęć i samego egzaminu na genina.
Mimo to Ryo się nie poddawał i szukał i szukał... Jedna sala, pusto, druga sala, pusto... Tracił nadzieję. Jednak przy ostatniej sali, której wydawałoby się, nigdy nie było wisiała mała karteczka...


-------------------------------------------------------
Dziewczynka odłączyła się od nowo poznanego kompana. Chłopak ruszył w swoją stronę, a mała Yuno czekała aż burza minie. Mimo to, z minuty na minutę nie zapowiadało się na koniec. Deszcz lał coraz bardziej, jego krople coraz mocniej biły w szyby. Pioruny rozjaśniały pokryty półmrokiem korytarz, w którym to dziewczynka została sama jak palec


-----------------------------------------------------



Kolej Ryo


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#22 21-11-2017 22:39:43

Ryoushi

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 02-04-2015
Posty: 182
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Młody ninja ruszył korytarzem przeszukując klasę po klasie. Z każdymi kolejnymi drzwiami coraz bardziej tracił poczucie że cokolwiek może znaleść tego smutnego wieczoru. Z oddali zobaczył kolejne drzwi na których jednak cos wisiało. Z niedowierzaniem przyspieszył kroku.
Ryo z ostatnimi promykami nadziei podbiegł do drzwi. Wbił oczy w kartkę i odczytał co było na niej napisane.


Karta postaci



Spoiler:

Ubiór:
Średniego wzrostu, młody meżczyzna o kruczoczarnych, zwykle rozczochranych włosach i grzywką delikatnie opadającą na oczy. Szczupły. Ubrany w długie spodnie oraz koszulę. Sympatyczne rysy twarzy oraz przenikliwe, błyskotliwe spojrzenie. Usta średniej wielkości zwykle pozostające w uśmiechu.Bywają momenty, w których na twarzy pojawiają się oznaki zadumy. Na kołnierzu koszuli przypięta spinka z symbolem Yin- Yang. Sylwetka wyprostowana i dumna. Krok sprężysty i energiczny, a na spodniach na prawym pośladku widnieje małe przetarcie. 

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#23 21-11-2017 22:57:48

Yuno

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 13-10-2013
Posty: 346
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Yuno widząc, iż pogoda wcale się nie poprawia, a nawet zmierza ku gorszemu usiadła na korytarzu między drzwiami do sal lekcyjnych.
-Więc zacznę tutaj.. - pomyślała i wyciągnęła paczkę z rybą wątpliwej świeżości. Rozłożyła cały zestaw tak, jak pokazywał jej nauczyciel i zaczęła od przeczytania zwoju. Na początku ciężko było jej się skupić, gdyż ryba ciągle patrzyła na nią mętnym spojrzeniem.
-Nie za dużo, nie za mało.. - mówiła do siebie pod nosem czytając skrupulatnie treść zwoju. Gdy skończyła odłożyła go na bok i spróbowała wykonać to, co było tam opisane. Złożyła ręce nad rybą i starała się za pomocą chakry przywrócić ją do żywych lub przynajmniej mniej śniętych. Próbowała tak kilka, może kilkanaście razy i co jakiś czas wracała do notatek. Siedząc samotnie i skupiając się na rybie, nawet nie zauważyła jak szybko mija jej czas. Po którejś z kolei próbie wydawało jej się, że ryba lekko drgnęła. To dodało jej zapału do dalszych prób, gdyż wydawało jej się, że już wie o co chodzi. Nie myliła się, po kilku kolejnych próbach ryba zaczęła skakać po podłodze, a Yuno szybko wstała i zaczęła ją łapać. Gdy już prawie trzymała rybę, ta wyślizgiwała się z jej rąk i znowu 'odskakiwała' dalej.


http://oi66.tinypic.com/4ta7fk.jpg

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Wygląd: <-- kliknij by mnie zobaczyć
Yuno ma wiśniowe włosy, które związuje sobie gumkami w dwa długie, sięgające za pośladki warkocze. Posiada także duże liliowe oczy i rumiane policzki. Opaskę ninja ma luźno zawieszoną na szyi. Ubrana jest w czarny dopasowany strój ninja na ramiączka, czarne, przylegające do ciała, krótkie getry i czarne długie rękawice. Przy pasie ma przypiętą katanę, a na nogach długie czarne buty.

Offline

 

#24 21-11-2017 23:10:57

 MG Krajan

Mistrz Gry

507347
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 1274
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Ciszę na korytarzu przerywały sporadyczne grzmoty.
Czyżby w końcu się udało?! Czy to jest własnie ta karteczka, na karteczce było napisane, że w celu uzyskania informacji na temat egzaminu na genina, należy udać się do recepcji i tam zapytać "woźnego", który udzieli niezbędnych informacji.
Cóż, zawsze to jakaś wskazówka, ale gdzie był woźny? Decyzja co dalej zrobić należała do chłopaka.

---------------------------------------------------------------

Burza nie ustępowała mimo to mała Yuno starała się przezwyciężyć strach i skupić się na trenowaniu umiejętności medycznych. Mimo to, nie należało to do prostych zadań.
Yuno zapomniała, że aby w pełni ożywić rybę trzeba mieć dość dobrą kontrolę nad własną chakrą, której jej jeszcze brakowało. Cóż zapach ryby roznosił się po korytarzu...
Podczas treningu Yuno do holu wszedł nieznajomy jegomość około 30stki. Wyglądał na nauczyciela. Był ubrany w typowy strój shinobi.
- Co tutaj robisz o tej porze? - zagadnął dziewczynkę zerkając to na rybę to na dziewczę

Kolej Ryo


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#25 21-11-2017 23:36:21

Ryoushi

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 02-04-2015
Posty: 182
Punktów :   

Re: Ryoushi 21.11.2017

Ryo weztchnął lecz nie ukrywał jużpoirytowania. Ileż można uganiać sięza jedną informacją. Pobiegł spowrotem do dziewczyny, żeby podzielić sięz nią informacją o woźnym, może ona coś wie.
Z oddali dostrzegł dorosłego shinobi, wchodzącego do akademii. Nie do końca wiedział kim on jest, ponieważnie widział jego twarzy wcześniej, przynajmniej tak mu się zdawało. Zwolnił kroku i podszedł bliżej obserwując sytuację.
Po chwili głośno, ale zdecydowanie zapytał - To Ty jesteś woźnym? . - Wiedział, że pytanie nie miało żadnego sensu, jednak pomogłlo młodemu ninjy przełamaćpoczątkowy strach. Grzmoty dodawały nastroju. Ryo nie raz musiał spać pod gołym niebem w takiej pogodzie więc był przyzwyczajony. Jednak starszy jegomość napawał go niepewnoscia.


Karta postaci



Spoiler:

Ubiór:
Średniego wzrostu, młody meżczyzna o kruczoczarnych, zwykle rozczochranych włosach i grzywką delikatnie opadającą na oczy. Szczupły. Ubrany w długie spodnie oraz koszulę. Sympatyczne rysy twarzy oraz przenikliwe, błyskotliwe spojrzenie. Usta średniej wielkości zwykle pozostające w uśmiechu.Bywają momenty, w których na twarzy pojawiają się oznaki zadumy. Na kołnierzu koszuli przypięta spinka z symbolem Yin- Yang. Sylwetka wyprostowana i dumna. Krok sprężysty i energiczny, a na spodniach na prawym pośladku widnieje małe przetarcie. 

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi