Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#1 25-11-2017 08:04:56

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Shinari - 25.11.2017

Minęło wiele czasu odkąd zagrzałem gdzieś miejsce, moje ubranie było znoszone, brudne i poobdzierane. Wielomiesięczna tułaczka w poszukiwaniu odpowiedzi, wiedzy i własnego celu nie przyniosła żadnych efektów, może nawet zrodziła więcej pytań. Prawda była taka, że wróciłem do punktu wyjścia, nie dowiedziawszy się niczego i nie uczyniwszy żadnych postępów. Minione dni zlewały mi się w całe tygodnie, te z kolei w miesiące, nie umiałem określić jak długo żyłem w odosobnieniu, nie wszystko pamiętałem, byłem zmęczony.
Zmęczony tułaczką trwającą chyba około roku, nie potrafiłem jednak dokładnie tego określić. Zwiedziłem w tym czasie mnóstwo miejsc i chociaż unikałem większych wiosek, przemierzyłem wiele krain, mijałem granice kolejnych państw w poszukiwaniu wiedzy, nigdzie jednak nie zagrzałem miejsca. Za każdym razem gdy kogoś poznawałem, jak zdobywałem kolejne zbędne informacje, następnego ranka już mnie nie było okolicy i nikt więcej o mnie nie słyszał, nie zostawiałem śladów, nie nawiązywałem kontaktów, byłem jak duch.
Ta podróż wiele we mnie zmieniła, minęły dawne obawy i lęki, potrafiłem kontrolować swoje emocje, a moje spojrzenie bywało zimne i surowe, stałem się oszczędny w słowa. Samotność nauczyła mnie cierpliwości i pokory, ale wiedziałem, że nie mogę tak dłużej się błąkać. Musiałem powrócić i zacząć żyć dawnym życiem. Każdy dzień wędrówki coś we mnie zabijał, znikała cząstka mnie, zastępował ją mrok, uczucie pustki. Nie akceptowałem tego i nie mogłem na to pozwolić, potrzebowałem innych ludzi, łaknąłem ich kontaktu.
Musiałem doprowadzić się do porządku, coś zmienić. Wyglądałem jak włóczęga, moja twarz była zmęczona, a oczy chłodne. Spojrzałem przed siebie, obserwując słońce wschodzące nad koronami drzew, którego promienie odbijały się na mojej twarzy. To miał być nowy początek.


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#2 27-11-2017 07:27:48

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Re: Shinari - 25.11.2017


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kurpie.pun.pl www.party-club.pun.pl www.gv.pun.pl www.muforall.pun.pl www.agrogames.pun.pl