Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#1 10-12-2013 20:58:43

 MG Shinari

Mistrz Gry

2672349
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 817
Punktów :   

Konferencje GG

Przy konferencjach prace idą najszybciej, a że wszyscy chcemy szybkiego otwarcia, to trzeba się spiąć i co jakiś czas je robić, realizując konkretny plan.

Mam nadzieję, że terminy będą pasować, w razie czego proszę wstawiać swoje propozycje terminu, lub wpisywać swoje zdanie na tematy wymienione w planie konferencji.
W razie poruszenia większej ilości tematów, postaram się je tu wrzucić.

Konferencja - Czwartek (12 Grudnia), godz. 20.00

Plan konferencji:
1. Czy zmieniamy historię naszego świata? (po wydarzeniach z mangi - Kage żyją itd.)
2. Numeracja Kage (wpisać w prolog) - zostawiamy to danym wioskom, czy numerujemy od nowa w tej erze, czy może dopiero numerujemy od nowa jak zasiądzie pierwszy gracz, a może kontynuujemy starą numerację?
3. Wybór wioski - ja bym dał możliwość wyboru tylko 5 wielkich wiosek (nie będzie dość graczy, by rozdzielić ich miedzy pomniejsze wioski, tak, by siły wiosek liczyły więcej niż kilku graczy w razie wojny)
4. Techniki w akademii - czy zostawiać kawarimi jak na GN (to teoretycznie technika rangi D - nie każdy ją znał, a niektóre wioski miały swoje odmiany żywiołowe), co z podstawową techniką przyzywającą ze zwoju zapieczętowaną broń (ranga E) - akademia czy początek drzewka fuin?
5. Czy wydzielać ze zdolności, te "główne" (silniejszych typu hebi, kibaku), usuwając opisy kenjutsu, sensoryka, regeneracji chakry - będzie miało wpływ na zwiększanie wymagań drzewek, poza tym te główne zdolności byłyby to te z większym potencjałem bojowym - bardziej popularne i wymagające dokładnego opisu. Każdy będzie wiedział jak działa regeneracja chakry po samym opisie drzewka - taka moja sugestia

Efekt konferencji:
1. Jedna zmiana - Obito umiera wcześniej, ostateczna walka z samym Madarą. Reszta bez zmian. WPROWADZONE
2. Numeracja jest kontynuowana WPROWADZONE
3. Pochodzenie dowolne, ale przynależność możliwa tylko do którejś z 5 wielkich wiosek WPROWADZONE
4. Zajęcia podstawowe z chakry - Henge i bunshin | Zajęcia zaawansowane z chakry - kawarimi i technika służąca przyzwaniu zapieczętowanej rzeczy w zwoju WPROWADZONE
5. Opracowanie grup UM/KG, gdzie dla osiagnięcia kolejnej Umkitej samej grupy, wymagania rosną x2


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eti2011r.pun.pl www.pandanda.pun.pl www.arenas.pun.pl www.cosiedzialowczoraj.pun.pl www.extremespeedway.pun.pl