Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#1 09-02-2013 04:12:32

 MG Shinari

Mistrz Gry

2672349
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 817
Punktów :   

Artefakty by Ricco

Opisy lalek umieszczę w wolnej chwili, edytując post. Poinformuję wtedy byście zajrzeli. Póki co przedstawiam taką listę:

Artefakty wiosek:

- Kohaku no Jōhei (Ogromny garniec, jeden z pięciu skarbów Rikudou Sennina. Dawniej posłużył wiosce KumoGakure do schwytania Hachibiego. Został również użyty podczas IV Wielkiej Wojny Shinobi, w celu zapieczętowania jednego z dwóch legendarnych braci, Kinkaku. Przy jego pomocy można zapieczętować dowolną istotę, która odpowie na zawołanie. Jeżeli cel  zareaguje na wezwanie posiadacza tego artefaktu, natychmiast zostaje zapieczętowany w pojemniku. Broń wymaga od użytkownika ogromnych pokładów chakry.)

- Kōkinjō (Złoty sznur, jeden z pięciu skarbów Rikudou Sennina, służący do wyciągania z przeciwnika „słowa duszy”. Dzierżył go legendarny Kinkaku podczas IV Wielkiej Wojny Shinobi. Przy najmniejszym kontakcie rywala z tą bronią, jego słowo zostaje wyciągnięte i może zostać przeklęte przez Shichiseiken. Broń wymaga od użytkownika ogromnych pokładów chakry.)

- Shichiseiken (Legendarny szeroki miecz, jeden z pięciu skarbów Rikudou Sennina. Broń należąca do braci Kinkaku i Ginkaku, którą utracili po porażce z Darui'm, dowódcą dywizji Zjednoczonych Sił Shinobi. Przy jego pomocy, możliwe jest przecięcie wyciągniętej przy pomocy Kōkinjō „duszy słowa” z rywala. Przeklęte słowo, którego shinobi używał najczęściej, pojawia się na jednej ze stron ostrza. Broń wymaga od użytkownika ogromnych pokładów chakry.)

- Benihisago (Niewielka urna, jeden z pięciu skarbów Rikudou Sennina, należący do braci Kinkaku i Ginkaku. W swoim wnętrzu posiada wiele zapieczętowanych dusz, w tym także samego Ginkaku. Po IV Wielkiej Wojnie Shinobi, nie widziano już skarbów Rikudou Sennina. Dzięki niej, można zarejestrować przeklęte przez Shichiseiken słowo. Jeśli tylko przeciwnik wypowie dokładnie to słowo, zostaje natychmiast wessany do urny i zapieczętowany. Broń wymaga od użytkownika ogromnych pokładów chakry.)

- Bashōsen (Wachlarz wykonany z białych piór, jeden z pięciu skarbów Rikudou Sennina. Tak jak inne narzędzia, został on stworzony przez samego Mędrca 6 Ścieżek. Widziany ostatni raz podczas IV Wielkiej Wojny Shinobi w posiadaniu braci Kinkaku i Ginkaku. Po ich porażce i zakończeniu walki, broń zaginęła i do tej pory nikt nie wie gdzie może się znajdować. Dzięki niemu, shinobi jest w stanie wytworzyć dowolną z pięciu natur chakry. Zamach wachlarzem wywołuje silny atak techniką dowolnego żywiołu. Broń wymaga od użytkownika ogromnych pokładów chakry.)

- Woda Bohaterów (Woda o niezwykłych właściwościach bojowych, wydobywana raz w roku z niezwykle rzadkiego drzewa. Drzewo przez cały rok wydaje się martwe i zieleni się tylko 1 raz w roku, dając możliwość wydobycia z siebie wody o cudownych właściwościach. Nikt nie widział nasion tej rośliny od wieków, przez co wydaje się być jedynie legendą. Po jej wypiciu, chakra wzrasta dziesięciokrotnie, jednak długość życia użytkownika drastycznie spada. Możliwe jest wypicie kilku kropel wody, zmniejszając zarówno jej działania wspomagające walkę, jak i skutki uboczne.) ← nie wiem czy warto umieszczać, zbytnio mi się nie podoba

- Encyklopedia Medycyny Klanu Nara (Niezwykle stara księga, zawierająca wiele informacji z zakresu medycyny. Spisana przez Radę klanu Nara w porozumieniu z klanami Yamanaka i Akimichi. Niegdyś własność KonohaGakure, z któej korzystała sama Tsunade, by poszerzyć swoją wiedzę i wyleczyć rzadkie choroby i dolegliwości. Można w niej znaleźć receptury wszelkich znanych trucizn, jak i odtrutek. Udostępniana jedynie mistrzom z zakresu medycyny, by dzięki niej zgłębili sztukę zakazanych technik medycznych, oraz podnieśli swoje umiejętności. Księga pomaga w stworzeniu lekarstwa na każdą dolegliwość, legendy mówią, że zawiera informacje o przedłużeniu życia i nieśmiertelności.)

- Fūin no Sho (Święty zwój wioski, w którym spisany wszelkie zakazane techniki, jak i zaawansowane techniki pieczętujące. Stworzony niegdyś przez Hashiramę Senju, długie lata był w posiadaniu KonohaGakure. Zwój posiadał tak wielką moc, że był stale pilnowany. Po latach, zwój został uznany za niebezpieczny i zaginął. Nikt do tej pory nie wie co z nim zrobiono i gdzie może się teraz znajdować. Zawiera wszelkie tajemne jutsu wioski. Umożliwia on naukę technik na najwyższym poziomie, w czasie krótszym niż stosując standardowy trening.)

- Kryształowa Kula Kage (Niewielkich rozmiarów kula, stworzona ze specjalnego minerału. Właściwości kryształu pozwala użytkownikowi na ujrzenie w kuli dowolnego miejsca w obrębie wioski, co jest niezwykle przydatne przy wykrywaniu szpiegów i ataków ze strony wrogich wiosek. Dawniej używana przez Hokage w celu obserwowania życia wioski. Hiruzen Sarutobi używał jej bardzo często za swojego życia, jednak po jego śmierci kula została najprawdopodobniej skradziona i nie wiadomo kto jest w jej posiadaniu, ani gdzie się teraz znajduje. Za jej pośrednictwem można z bezpiecznej odległości dowodzić obroną osady, kula jednak nie pozwala na przekazywanie rozkazów)

Artefakty:

- Samehada (Ogromny miecz zbudowany z rekinich łusek. Zadaje rozległe rany, dodatkowo absorbuje chakrę trafionego przeciwnika, którą może przekazać swojemu właścicielowi. Samehada rośnie wraz z pochłanianą chakrą, zyskując umiejętność fuzji z shinobim, który ją dzierży. Miecz akceptuje tylko swojego właściciela, raniąc innych, którzy go chwytają.)

- Kubikiri Hōchō (Gigantyczny miecz przypominający kształtem tasak. Posiada on okrągły otwór, w który sprawny szermierz może schytać głowę rywala, by odciąć ją przy pomocy innej broni. W przypadku uszkodzenia lub pęknięcia, ostrze regeneruje się, wraz z pochłanianiem krwi)

- Hiramekarei (To ostrze jest całe pokryte bandażami. Użytkownik jest w stanie przelać w miecz swoją chakrę, która otacza broń i przybiera kształt dużego młota, zwiększając tym samym siłę ataku. Aura chakry i siła ciosu jest tym większa, im więcej chakry otrzyma ostrze od swojego właściciela)

- Kiba (Dwa ostrza przypominające kształtem kły smoka. Niezwykle ostre i sprawne miecze, reagujące z naturą Raiton. Użytkownik jest w stanie wykonywać techniki tej natury za pośrednictwem mieczy, a tym samym bez konieczności składania pieczęci)

- Kabutowari (Nietypowa broń składająca się z topora, połączonego łańcuchem z wielkim młotem. Użytkownik jest w stanie przebić każdą obronę, atakując najpierw toporem, a następnie uderzając w niego młotem, wywołując niezwykle silny atak, którego nie sposób zablokować w żaden sposób)

- Nuibari (Miecz przypominający kształtem ogromną igłę, wraz z przymocowaną długą żyłką. Użytkownik jest w stanie rzucić mieczem w taki sposób, by ten przebił wielu rywali, wiążąc ich żyłką do siebie wzajemnie, lub do innych obiektów.)

- Shibuki (Ogromny miecz wyposażony w zwój z wybuchowymi notkami. Użytkownik jest w stanie zdetonować notki przy dowolny ataku, bez konieczności składania znaków. Eksplozja dosięga jedynie obszar przed ostrzem, nie raniąc właściciela tego miecza. Zwój zawiera nieskończoną ilość notek. Miecz posiada również zwykłe ostrze, służące do cięć)

- Kyodai Sensu (Gigantyczny wachlarz, posiadający 3 namalowane księżyce. Służy zarówno do obrony przed broniami miotanymi, jak i słabszymi technikami. Po odsłonięciu drugiego i trzeciego księżyca, użytkownik jest w stanie zaatakować rywala potężną techniką natury Fuuton, za pośrednictwem wachlarza.)

[Takich wachlarzy było w mandze więcej, nie wiem więc czy to jest artefakt, jednak zachowałem go w tym spisie]

- Naszyjnik Pierwszego Hokage (Naszyjnik wykonany z niezwykle rzadkiego kryształu. Stworzony przez Hashiramę Senju, obdarza właściciela...) ← nie mam pomysłu na bonus. Teoretycznie wzmaga kontrolę nad demonem, co jednak zastąpiłbym czymś innym. Bonus chakry, jakaś tajemnicza ochrona, wzmocnienie mokutona, czy czegoś innego. Nie mam pomysłu, podajcie propozycje

- Kusanagi (Legendarny miecz, który może być przechowywany wewnątrz ciała użytkownika. W dowolnym momencie miecz może wyłonić się z ust posiadacza. Posiada on zdolność wydłużania się na dowolną odległość jak i lewitowania i atakowania wrogów. Gdy ostrze porusza się samodzielnie, klinga żarzy się błękitem.)

- Demoniczny Flet (Flet, dzięki któremu użytkownik jest w stanie przyzwać i kontrolować 3 demony. Za pomocą odpowiedniej melodii, shinobi wydaje konkretne polecenia demonom. Wykorzystując dźwięk fletu, można schwytać przeciwników w silne genjutsu, z którego niezwykle ciężko się uwolnić.)

- Gunbai Uchiwa (Wykonany z drewna wachlarz, należący niegdyś do Uchiha Madary. Ta broń służy zarówno do obrony przed atakami bronią dystansową, jak i do ataku technikami Katon. Użytkownik jest w stanie wykonać znane mu techniki tej natury za pośrednictwem broni, bez konieczności składania pieczęci.)

- Hakkō Chakura Tō (Broń należąca niegdyś do Białego Kła Konohy. Jest to tanto wykonane z niezwykłego rodzaju stali. Po każdym cięciu pozostawia charakterystyczną białą smugę chakry. Ta krótka broń jest w stanie przeciąć każdy napotkany przedmiot, jednakże wiele zależy od siły cięcia. Siła ciosu zależy w dużej mierze od siły użytkownika. Shinobi dysponujący mniejszą krzepą, nie wykorzysta w pełni zdolności tego ostrza.) ← broń zniszczona przed wydarzeniami z Naruto, nie wiem czy umieszczać (to jest tanto Sakumo)

- Rękawica Dźwięku (Rękawica wykorzystująca do ataku fale dźwiękowe. Po odpowiedniej kalibracji, użytkownik jest w stanie uszkodzić zmysł równowagi przeciwnika i wywołać u niego silny ból, poprzez nakierowanie fal dźwięku do jego ucha. Rękawica musi jednak znajdować się tuż przy celu. Wykorzystując drgania fal, shinobi jest w stanie ogłuszyć wroga, znajdującego się w zbiorniku wodnym, lub osobę, w której ciele jest znaczna ilość wody.)

- Raijin no Ken (Krótki miecz, reagujący na chakrę natury Raiton. Przy jego pomocy, użytkownik jest w stanie kontrolować błyskawicę i atakować nią przeciwników. Broń pozwala na wykonanie słabszych technik Raiton za pośrednictwem miecza, bez konieczności składania znaków. Umożliwia atakowanie rywali wiązkami błyskawic. Podczas ataku piorunem, klinka żarzy się kolorem żółtym.)

- Chō Biburāto Raitontō (Osiem ostrzy, nieco krótszych od katan. Broń przeznaczona dla mistrzów kenjutsu, w których rękach staje się śmiercionośna. Ostrza mogą być również wykorzystywane pojedynczo. Każda z tych broni jest wykuta ze specjalnego rodzaju stali, która reaguje na chakrę natury Raiton. Użytkownik ma możliwość przelania tej chakry do mieczy, wzmacniając tym samym siłę ataku.)

- Zwój Kotetsu (Niewielki zwój, służący do przyzwania ogromnej maczugi. Broń przypomina swoim kształtem muszlę, a dzięki licznym wystającym elementom, zadaje duże obrażenia. Broń może również służyć do ataku z dystansu. W tym celu shinobi rzuca nią w przeciwnika, a maczuga nieznacznie zmienia kształt, zwiększając prędkość i uderzając w cel z ogromną siłą. Broń może być sterowana z dystansu za pomocą chakry, jednak przemieszcza się jedynie w linii prostej.)

- Celownik Optyczny (Specjalna soczewka zakładana na oko użytkownika. Potrafi ona przybliżyć widok właścicielowi, dzięki czemu świetnie nadaje się do zwiadu z dużej odległości. Shinobi jest w stanie dostrzec oddalone przedmioty i wrogów, a także skuteczniej wycelować atak dystansowy.)

- Sekretna Maść Klanu Hyūga (Maść o tajemnej recepturze, służąca do leczenia ran. Rzadkie skłądniki tego medykamentu sprawiają, że rany goją się w wyjątkowo szybkim tempie. Powstrzymuje krwotok i uśmierza ból powierzchownych ran, leczy skutki poparzeń. Chwilę po użyciu, shinobi jest w stanie normalnie się poruszać. Maść nie przywraca jednak chakry i jest nieskuteczna na obrażenia wewnętrzne, lub rozległe rany szarpane.) <- Nie jestem pewny czy nie dać dla medyka do tworzenia

- Sanshōuo (blaszana tarcza)

- Matka i Ojciec (Lalki rodziców Sasoriego)

- Karasu (lalka atakująca)

- Kuraori (pudełko)

- Hiruko (skrzynka na listy)

- Sasori (Marionetka stworzona z ciała Legendarnego Sasori'ego. Marionetka była prawdziwym ciałem tego wyjątkowego lalkarza. Po jego porażce w walce z Haruno Sakurą i Czcigodną Chyo, została włączona do asortymentu shinobi Sunagakure - Kankuro. Ostatni raz byłą widziana w czacie IV Wielkiej Wojny Shinobi, gdzie odegrała znaczącą rolę w starciach Kankuro i jego oddziału z wrogiem. Jej los po zakończeniu walk pozostaje nieznany. Marionetka jest wyposażona w długi, zwijany drut zakończony ostrzem, umiejscowionym w jamie brzusznej, oraz ostrza zamocowane na plecach, które wirując przypominały wielkie śmigła. Dodatkowo w dłoniach lalki są zamocowane rurki, pozwalające na atak potężnym strumieniem ognia, lub wody pod dużym ciśnieniem)

- Trzeci Kazekage (Wyjątkowa marionetka używana przez Legendarnego mistrza tej sztuki - Sasori'ego. Lalka ta jest o tyle wyjątkowa, że została zbudowana z prawdziwego ciała dawnego Kazekage i posiada jego zdolność KG, jaką jest władanie żelaznym piaskiem. Osoba kontrolująca tę marionetkę włada technikami kontroli żelaznego piasku, co czyni ją niezwykle potężną. Legenda głosi, że marionetka Kazekage została zniszczona w bitwie,w  której zginął Sasori. Nikt jednak nie wie co dokłądnie stało się ze szczątkami kukły i czy nie została odbudowana. Kontrola lalki wymaga jednak ogromnego skupienia i umiejętności, przez co niemożliwe jest używanie jej wraz z innymi marionetkami. Kukła wyposażona jest w stalowe szpony wysuwane z prawego przedramienia, oraz piłę ukrytą w lewym ramieniu. Obie bronie są zatrute.)



Zrezygnowałem z:

- Mieczy Kage (Nie znalazłem ich nigdzie z opisu mangi itd)
- Wszelkich zbroi/strojów/kokard/tykwy Gaary/masek
- Katan Itachiego, Sasuke, Mifune, Hayate (to były zwykłe katany)
- Wyrzutni Shizune (można to zbudować, pojemniczki i drut jedynie, żadnych specjalnych właściwości)
- Święty zwój i zwój zakazanych technik uznałem za 1 przedmiot (to było jedno i to samo)
- Wszelkich naszyjników i mieczy Rikudou (nie znalazłem by to były specjalne przedmioty, specjalną moc posiada Mędrzec 6 ścieżek, nie te przedmioty)
- Szkicownik Sai'a (to była technika Sai'a, a nie zdolność szkicownika)
- Zwojów Ten Ten (zwykły zwoje, bronie były zapieczętowany, co można podpiąć pod UM)
- 100 i 10 lalek (To były techniki, a nie przedmioty)

Znalazłem jeszcze zwoje przyzwania (Jiraya – żaby, Kakashi – psy). Umieściłbym to jednak jako przedmiot do paktów, a powiedzmy trzymany przez pierwszego, kto podpisze dany pakt (o ile chce). Bez bonusów, po prostu trzeba by go było odnaleźć, by podpisać dany pakt.
Kakashi miał jednak zwoje małe do przyzwania psów. Jednak jak na moje oko, przy odpowiedniej UM pieczętowania, można ukrywać w zwojach takie rzeczy jak jutsu, kunaie, czy inne przedmioty, a może nawet ciała. Dlatego moim zdaniem takie zwoje Kakashiego są zbyteczne.

Jeśli chodzi o limit Artefaktów... Sam nie wiem, wypada taki nałożyć (nie w regulaminie, po prostu MG nie przyznaje możliwości zdobycia takiego komuś kto już posiada, albo i to napisać dla pewności). Jednak artefakt może komuś się zwyczajnie znudzić. Jak dla mnie powinien móc go przekazać, utracić w walce, misji, wymienić. Więc taki limit moim zdaniem byłby uczciwy.

Dodatkowo możemy wprowadzić możliwość wykucia swojego artefaktu. Oczywiście po odpowiednim rozwoju, zdobyciu niezbędnych części, posiadaniu umiejętności lub znalezieniu kogoś kto je ma i przekonaniu go do pracy. Takie bronie byłyby weryfikowane przed stworzeniem.

Dodałem grupę Artefaktów dla wiosek. Są to niezwykle silne przedmioty, lub trudne do noszenia przez shinobi. Takie bronie mogłyby być wykorzystywane w czasie wojny, lub udostępnione jedynie przez Kage, na wyjątkowe misje, czy potyczki, których znaczenie jest olbrzymie dla wioski. Za zdobycie takiego artefaktu dla wioski, gracz otrzymałby nagrodę od swojego Kage. Możliwe by były również próby kradzieży takich przedmiotów.

Co do lalek – nie mam zdania, czy by miały obowiązywać je limity. Natomiast dałbym szersze pole do popisu przy ich tworzeniu. By była możliwość tworzenia lalki, grupy lalek nie odbiegających siłą od tych w artefaktach (poza KG, chyba, ze lalka będzie z człowieka).

Jeśli chodzi o nazwy, starałem się znaleźć jak najwięcej japońskich, można wszystkie odszukać i zmienić, jak wolicie. Myślę, że lepiej by to wtedy wyglądało.

Opisy przedmiotów są wstępne i to propozycje, które mogą zostać zmodyfikowane. Wszelkie bonusy ustali się i doda po wyborze schematy statystyk.

Mam nadzieję, ze umieściłem dość długą i dobrze opisaną listę. Jakbyście mieli sugestie, nowe pomysły, lub zastrzeżenia, piszcie.

Ostatnio edytowany przez Ricco (10-02-2013 19:25:37)


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#2 09-02-2013 11:32:13

Hideki

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 07-02-2013
Posty: 147
Punktów :   

Re: Artefakty by Ricco

Woda Bohaterów, było w ogóle coś takiego w świecie Naruto? Bo nie mogę sobie przypomnieć.

Sekretna Maść Klanu Hyūga - myślę, że dobrze tam napisałeś. Należy dać możliwość medykom stworzenia czegoś takiego.

W sumie Tykwę Gaary dałbym jako artefakt, ale jedynie dla posiadaczy Jitona, którzy pójdą ścieżką złotego piasku.

Zwój Jirayi powinien być wprowadzony i tak jak mówiłeś, niech ma go jeden użytkownik, i kto będzie chciał z nim podpisać pakt, będzie musiał go znaleźć i przekonać, aby mógł mu na to pozwolił. Co do zwojów typu Kakashiego na nie.

Co do przekazywania artefaktów i ich limitów to w pełnie cię popieram.


Spoiler:

Ubiór: Hideki najczęściej chodzi ubrany w zwykłą, czarną koszulkę z krótkimi rękawami oraz w długich spodniach, które również są koloru czarnego. Na stopach widnieją, podobnie jak reszta, czarne sandały shinobi. Dodatkowo młody ninja zawsze wychodząc z domu zakłada na dłonie swoje ulubione czarne rękawice, które niegdyś podarował mu ojciec. Gdy dni są chłodniejsze Hideki zawsze zarzuca na siebie czarny płaszcz ze srebrnymi wstawkami. Jest on na tyle długi, że sięga, aż po kolana, dlatego, aby nie krępował ruchów Hideki nigdy go nie zapina, a jedynie przeplata, jednym pasem z małym zapięciem na wysokości klatki piersiowej. W płaszczu kołnierz zawsze stoi sztywno. Hidekiego często taki stan rzeczy denerwował, jednak matka mówiła mu, że nic nie da się z tym zrobić. Hideki po zdaniu akademii nosił, przepasaną na czole, opaskę KumoGakure.

http://i58.tinypic.com/e7h502.gif


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Hideki ->http://i60.tinypic.com/96vx9u.gif<- Gordiana

Offline

 

#3 09-02-2013 11:36:10

 MG Shinari

Mistrz Gry

2672349
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 817
Punktów :   

Re: Artefakty by Ricco

Woda była w fillerach tylko.
Co do tykwy, ja bym ał możliwość kupienia takiej jako przedmiotu, na piaski, robaki, wodę, czy inne pierdoły. Sama w sobie nie daje zdolności.
A zwoje stworzyć do każdego paktu, nie tylko Jirayi. Każdy gatunek miałby zwój i otrzymywałby go pierwszy, kto podpisze pakt - może przekazać dalej itd. Sam zwój nie miałby bonusów, służyłby jedynie do podpisania paktu.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#4 09-02-2013 11:38:48

Hideki

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 07-02-2013
Posty: 147
Punktów :   

Re: Artefakty by Ricco

Tak, tak. Co do zwoju Jiraiy to chodziło mi oto, że każdy pakt miałby takie coś xD.


Spoiler:

Ubiór: Hideki najczęściej chodzi ubrany w zwykłą, czarną koszulkę z krótkimi rękawami oraz w długich spodniach, które również są koloru czarnego. Na stopach widnieją, podobnie jak reszta, czarne sandały shinobi. Dodatkowo młody ninja zawsze wychodząc z domu zakłada na dłonie swoje ulubione czarne rękawice, które niegdyś podarował mu ojciec. Gdy dni są chłodniejsze Hideki zawsze zarzuca na siebie czarny płaszcz ze srebrnymi wstawkami. Jest on na tyle długi, że sięga, aż po kolana, dlatego, aby nie krępował ruchów Hideki nigdy go nie zapina, a jedynie przeplata, jednym pasem z małym zapięciem na wysokości klatki piersiowej. W płaszczu kołnierz zawsze stoi sztywno. Hidekiego często taki stan rzeczy denerwował, jednak matka mówiła mu, że nic nie da się z tym zrobić. Hideki po zdaniu akademii nosił, przepasaną na czole, opaskę KumoGakure.

http://i58.tinypic.com/e7h502.gif


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Hideki ->http://i60.tinypic.com/96vx9u.gif<- Gordiana

Offline

 

#5 09-02-2013 14:59:05

MG Noel

Mistrz Gry

52740013
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 730
Punktów :   

Re: Artefakty by Ricco

Wstępnie wszystko jest Ok.
Po wprowadzeniu systemu statystyk czy rozwoju pewne rzeczy lekko się dopracuje ale na chwilę obecną wszystko jest w porządku.
Ponadto zmodyfikowałbym nieco opisy niektórych z nich, bo są zbyt mało szczegółowe, choćby w przypadku Samehady.
Jednocześnie sądzę, że wszystkie opisy powinny być sfabularyzowane tzn. w opisach powinno zawrzeć się skąd pochodzą, do kogo nalezą/ały
itp.itd.

Tak więc opisy wymagają zmiany formy, a niekiedy także uściślenia działania.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#6 10-02-2013 21:02:35

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: Artefakty by Ricco

Naszyjnik Pierwszego Hokage: Ja bym jednak dał też wzmiankę o wzmożonej kontroli nad Demonem.
Jeśli się bowiem zdecydujemy, że będzie możliwe utworzenie Jinchuriki u nas na forum, to z pewnością
fabularnie uwzględnimy w rozwoju Demonów to, że mogą się po prostu wymknąć z pod kontroli i zabić swojego nosiciela,
by się uwolnić.

Gunbai Uchiwa: dodałbym także to, co było pokazane w Mandze, iż wachlarz ten był w stanie także sparować
każdy atak skierowany w stronę przeciwnika (Tobi powstrzymał nim uderzenie Rasengana Naruto, mocą którego oberwał sam Naruto).

Co do reszty, to tak jak Noel napisał - trzeba dopracować opisy i uwzględnić każde ich walory,
ich słabe punkty oraz to, do kogo należały wcześniej.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.extremespeedway.pun.pl www.pandanda.pun.pl www.cosiedzialowczoraj.pun.pl www.arenas.pun.pl www.narutobest.pun.pl