Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#51 23-04-2015 01:15:31

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

- Z chęcią bym je poznał. - oznajmił zza waszych pleców nieco entuzjastycznie głos dorosłego człowieka, o dość specyficznym akcencie jak i tonie wskazującym, że ów mężczyzna to...
Gdy obejrzeliście się za siebie, zauważyliście mężczyznę o ciemnej karnacji skóry, o jasnych żółtych niemalże oczach, ciemnobrązowych, długich dredach związanych z tyłu za głową gumką i z niewielką, lecz starannie przystrzyżoną bródką. Mężczyzna najwidoczniej był niewiele od was starszy, lecz posturą zbliżony do waszej. Odziany był w białą koszulę bez rękawów, starannie zapinaną guzikami w kształcie małych beleczek przewlekanych przez oczka z materiałów, z ciemnogranatowymi i złotymi zdobieniami, jak i wysokim kołnierzem na tyle, by praktycznie przysłaniać całą szyję. Dalszą część garderoby jegomościa stanowiły długie ciemnogranatowe spodnie opinane na kostkach gumkami tego samego koloru oraz czarne, klasyczne dla Shinobi buty z ochraniaczami na piszczele w tym samym kolorze. Na plecach nieznajomego widzieliście zawieszone dwa, dość dziwnie wyglądające miecze, a konkretniej ich rękojeści, które swój nietypowy wygląd zawdzięczają temu, iż nie były one proste, jak w typowych mieczach, lecz nieznacznie zagięte w kształt litery S.
- Jestem Teu Moji i na czas najbliższych kilku dni będę waszym Sensei. Dostałem wasze zgłoszenia od Miyuki, która była tu jakiś czas temu. Słuchajcie... - oznajmił, na końcu na chwilę przerywając, by z pewności w głosie przejść w jakoby lekkie zakłopotanie - Na chwilę obecną mam pewną misję do wykonania, a że jestem teraz jedynym nauczycielem, który może was wziąć pod swoje skrzydła, a że lubię niekonwencjonalne metody nauczania, to wyruszacie na tę misję wraz ze mną. Co prawda powinna być z nami jeszcze jedna uczennica, ale najwidoczniej jeszcze się nie zjawiła. Na wszelki jednak wypadek, gdyż nie możemy czekać, Panna Miyuki ma za zadanie przekazać jej, gdzie nas szukać. Dobrze więc! - objaśnił szybko i sprawnie, po czym przy ostatnich swoich słowach klasnął w ręce - Przedstawcie się i ruszamy.
Po tych słowach postąpił adekwatnie do tego co powiedział i wyminął was dwóch. W ten sposób dał wam do zrozumienia, że będzie prowadzić grupę do celu, idąc jako pierwszy, w międzyczasie słuchając waszych słów.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#52 23-04-2015 07:40:23

 Ellej

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

Zarejestrowany: 21-04-2015
Posty: 293
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

Wychodziło na to że Mugen miał całkiem ciekawe dzieciństwo, oraz siostrzyczki. Było to całkiem ciekawe, ale dalszą cześć jego słów przerwał ktoś kto stał za nimi. Ellej obrócił się i dokładnie zmierzył go wzrokiem. Przedstawił się jako ich sensei i ogłosił że zamiast normalnych lekcji idą z nim na misję. Czyli był to dość niekonwencjonalny sposób nauczania troszeczkę zagrażający życiu, no ale w sumie to kiedy człowiek się najszybciej rozwija? Kiedy coś chce mu urwać głowę oczywiście. Ellej pomyślał że dobrze by było gdyby najpierw nauczono ich skupiania chakry. Samemu nie udało mu się tego dokonać i szczerze liczył na jakieś wskazówki. Nie wtrącił się jednak bo kolega z dredami przypadł mu do gustu. Trafili na fajnego senseia, z którym raczej nie będą się nudzić. - [b]Nazywam się Ellej Aka. Pochodzę z kraju gorących źródeł.[b] - Powiedział chłopak ruszając za Mojim. W sumie to nie wiedział, które jest jego imieniem, a które nazwiskiem więc stwierdził że będzie go nazywał tym słowem, które się łatwiej wymawia.


KP
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Całe ciało okrywa długi płaszcz koloru granatowego, jednak podchodzącego trochę pod szarość. Mankiety są podwinięte jakby ubranie było na niego trochę za długie. Krawędzie natomiast są dokładnie obszyte złotą nicią, obok której w strategicznych miejscach widnieją misternie zdobione guziki. Pod tym nosi białą koszulę niedbale wepchniętą w czarne bojówki. Na stopach natomiast ma brązowe, wysokie trapery bez sznurówek, ale za to ze pięknymi złotymi klamrami niepozwalającymi spaść im z nóg. Całokształt wygląda dość bogato, niemal jakby Ellej był szlachcicem. Jednak dobry obserwator znajdzie na ubraniach liczne zadrapania i inne uszkodzenia. Ponadto po kieszeniach ma poupychane spore ilości papierosów, zapałek i częściowo pustych butelek alkoholu.

Offline

 

#53 23-04-2015 12:52:19

 Mugen

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

Call me!
Zarejestrowany: 21-04-2015
Posty: 243
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

- Mugen jestem. Mugen Masamune. Jak Cię wołać szefie?
Mężczyzna był co nieco zaskoczony nagłym pojawieniem się murzyna w dredach, ale właściwie spoko. Niby trzeba mu się było przedstawić, więc istniało całkiem realne prawdopodobieństwo, że któryś z rozmówców rozpozna nazwisko, ale mniejsza. Mieli wyruszyć na misję i to była chyba dobra wiadomość. Oczywiście nielogiczne i stałe szczęście ponownie dało o sobie znać, kiedy dowiedział się, że będzie współpracował z dziewczyną. Jak wiadomo ninja muszą wykorzystywać wszystkie swoje atuty w tym ciało emgh tiaaaaaa.
- Zanim zaczniemy jest bardzo ważne pytanie:
Tutaj ninaj obdarzył pozostałych panów charakterystycznym uśmieszkiem.
- Co o NIEJ wiemy? Ładna? Chętna? Wiek? Lubi pić? Potrafi pić? Wiadomo zdolności jej i nasze też tam niby ważne przy byciu w jednej grupie, ale jednak kwestia priorytetów.
Dopalił swoją fajkę, skinął Ellejowi na znak podziękowania i był już gotowy do drogi. Przy okazji stwierdził, że palenie nawet mu pasuje, więc trzeba będzie kupić sobie paczkę gdzieś po drodze. Niby, jeśli wpadli, by do sklepu to jakaś broń też nie zaszkodzi, ale to tam później.


KP
[ 1000000 ]


Strój podróżny Mugena uszyty został tak, aby był przede wszystkim wygodny. Luźna koszula z szerokimi rękawami leży na nim swobodnie. Podobnie sprawa przedstawia się ze spodniami których jedynym przylegającym do ciała miejscem był pas. Cały komplet ma barwę brudnego brązu tak aby się zbytnio nie kurzył ani nie brudził. W kwestii materiału to jest to porządne, grube płótno podszyte od zewnątrz  cieniutką warstwą wilczej skóry.

Main Theme

Offline

 

#54 23-04-2015 17:23:30

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

Teu zatrzymał się i obejrzał na Mugena, gdy ten zadawał swoje "istotne" pytanie. Mężczyzna nie zareagował na nie jakoś negatywnie, ze zniesmaczeniem bądź czym podobnym, lecz całkiem spokojnie, ledwo jednak powstrzymując śmiech, odpowiedział.
- Dziewczyna ma ok. 13 lat. Taka odpowiedź chyba Ci wystarczy?
Po tym zwrócił się w pierwotnym kierunku, tym razem już zaśmiawszy się bez ogródek i ruszył spokojnym krokiem przed siebie, zapraszającym machnięciem ręki motywując was do wymarszu.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#55 23-04-2015 17:51:33

 Ellej

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

Zarejestrowany: 21-04-2015
Posty: 293
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

Czyli sensei nie dość że był spoko to był jeszcze bazusiem. - A na czym ta misja polega? - Ellej zaczął zaspokajać swoją ciekawość. - Bo wiesz w sumie ja nie mam zielonego pojęcia, ani o używaniu jutsu, ani o walkę wręcz więc w razie czego raczej nie będziesz mógł na mnie liczyć. Jedyną moją konkretną umiejętnością jest uprawianie ryżu. - Spojrzał na kolegę idącego obok. Był ciekawy czy ten coś potrafi co mogło by się przydać w walce. Raczej na takiego nie wyglądał. Ojciec nie pozwalał w domu palić czyli nie pochodził raczej z żadnych slumsów. Znając życie pochodził z zamożnej, lub średnio zamożnej rodziny.


KP
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Całe ciało okrywa długi płaszcz koloru granatowego, jednak podchodzącego trochę pod szarość. Mankiety są podwinięte jakby ubranie było na niego trochę za długie. Krawędzie natomiast są dokładnie obszyte złotą nicią, obok której w strategicznych miejscach widnieją misternie zdobione guziki. Pod tym nosi białą koszulę niedbale wepchniętą w czarne bojówki. Na stopach natomiast ma brązowe, wysokie trapery bez sznurówek, ale za to ze pięknymi złotymi klamrami niepozwalającymi spaść im z nóg. Całokształt wygląda dość bogato, niemal jakby Ellej był szlachcicem. Jednak dobry obserwator znajdzie na ubraniach liczne zadrapania i inne uszkodzenia. Ponadto po kieszeniach ma poupychane spore ilości papierosów, zapałek i częściowo pustych butelek alkoholu.

Offline

 

#56 23-04-2015 18:01:48

 Mugen

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

Call me!
Zarejestrowany: 21-04-2015
Posty: 243
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

- Trzynaście... ehhhh. No dobra, czyli jest nas trzech i jakiś balast w drodze. Swoją drogą, ciekawe miecze Sensei. Ja tam nigdy w uprawie roślin nie robiłem, ale grywam na flecie. Jak się uda jakiś skołować to umilę drogę. Tak w temacie bicia się to pewnie jakiś tam super ninja zdolności nie mam, ale jestem silniejszy od takiego przeciętnego człeka.
Tiaaa Mugen nie bardzo miał o czym pogadać, bo nie sądził aby sztuka dowodzenia, śpiewania, tańca, znajomość ekonomi, umiejętność zarządzania krajem i inne takie tam mogły okazać się wybitnie w tej sytuacji pomocne. Zresztą pewnie tak czy siak niedługo ich tam nauczą a nowy szefu w paczce w dość oczywisty sposób prezentował swoje zainteresowania. Prawdopodobnie umiał też coś ponad młóceniem powietrza dwoma kawałkami żelaza, ale jak nie powiedział to nie. Po skończeniu wypowiedzi czarnoskóry zaczął sobie iść, więc nie pozostało nic innego jak ruszyć jego śladem. Tak sobie spacerując i wpatrując się w plecy senseia mężczyzna pomyślał, że właściwie fajny ten fryz i zaczął zastanawiać się, jak, by to pasowało na jego własnej głowie.


KP
[ 1000000 ]


Strój podróżny Mugena uszyty został tak, aby był przede wszystkim wygodny. Luźna koszula z szerokimi rękawami leży na nim swobodnie. Podobnie sprawa przedstawia się ze spodniami których jedynym przylegającym do ciała miejscem był pas. Cały komplet ma barwę brudnego brązu tak aby się zbytnio nie kurzył ani nie brudził. W kwestii materiału to jest to porządne, grube płótno podszyte od zewnątrz  cieniutką warstwą wilczej skóry.

Main Theme

Offline

 

#57 23-04-2015 21:50:36

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

Tak o to wyruszyliście w swoją podróż, do końca nie wiedząc gdzie, ani też po co...
----------------------------------------------------------------------------------------------
Wiadomość:


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#58 23-04-2015 22:40:58

 Mugen

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

Call me!
Zarejestrowany: 21-04-2015
Posty: 243
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

Widząc jak energiczny i pełen życia jest Sensei tej drużyny Mugen aż potknął się o kurz na drodze. Pewnie nie było to niczym wyjątkowym dla przeciętnej osoby, kiedy ignoruje się jej pytania i zaczepki jednak zdecydowanie stanowiło nowość dla szlachetnego syna władcy kraju gorących źródeł. Jakoś tak mu się dotychczas w życiu dobrze układało. Nigdy nie miał tej przyjemności aby zaznać tego ciekawego uczucia jakim jest bycie olanym. Możliwe, że było tak przez jego pozycję lub wrodzony talent mówczy? Tak czy siak, maszerowali ku wielkiej, epickiej przygodzie pełnej niebezpieczeństw i fascynujących odkryć. Oczywiście mogło okazać się, że cel wyprawy będzie podobnie wybitny jak droga pod ich stopami a stanowić go będzie zaniesienie jakiegoś kawałka papieru, o którym tak czy siak nikt nic nie wie od jednego leniwego grubasa do innego. Ciekawa sprawa za jakie to rzeczy można zgarnąć masę gotówki. Mugen z własnego doświadczenia znał sytuacje, w których możni wynajmowali do takich drobnostek specjalistów tłumacząc się później, że wiadomość była najwyższej wagi i musiała być doskonale chroniona. Tak się niestety dla nich składało, że daimyō nie dawał z siebie robić głupca. Dobrze zabezpieczona wiadomość to zawsze taka, o której wiedzą tylko zaufani a jej ochrona ogranicza się tylko do minimum. Oczywiście jacyś ludzie muszą tego pilnować aby nie stracono listu przez jakiś przypadkowy atak bandytów, ale państwowa gotówka, która wedle opowieści została wydana na elitarnych ninja tak naprawdę znikała w kieszeniach kombinatorów. Zaskakujące jak zachłanni potrafią być bogacze.
Rozmyślając o tym mężczyzna przemierzał dystans i fakt było to całkiem zajmujące, ale w żaden sposób nie ukrywało tej dziwnej atmosfery. Wiało nudą i było sucho jak na pustyni, więc jak przystało na osobę z wysokimi standardami podróżowania Mugen zaczął rozglądać się za jakimś sklepikiem. Gospoda chyba też, by się nadała, bo głównie chodziło mu o jakieś picie i coś do przekąszenia w drodze, choć nie pogardził, by możliwością kupienia sobie paczki fajek. Nie wypadało przecież dążącemu do wieczności możnemu, który kiedyś zostanie wielkim ninją cały czas starać się o cudzesy. Mimo wszystko z powodu niedostrzeżenia takowego przybytku postanowił skorzystać z uprzejmości znajomka i poprosić.
- Ej Ellej zapalimy? Nieco nudnawo jest to będzie przynajmniej trochę czasu zabite. Przy okazji masz jakąś fajną historyjkę z podróży albo zasłyszaną legendę którą mógłbyś się podzielić? Lubię tak czasem posłuchać o cudzych przygodach.
Pomysł z jakimiś opowiastkami przyszedł mu do głowy właściwe w trakcie wypowiedzi. Zawsze to jakaś metoda na zabicie czasu i to nawet całkiem dobra a przy okazji można się czegoś więcej dowiedzieć o sobie. Kto wie, może nawet Sensei się zaangażuje?


KP
[ 1000000 ]


Strój podróżny Mugena uszyty został tak, aby był przede wszystkim wygodny. Luźna koszula z szerokimi rękawami leży na nim swobodnie. Podobnie sprawa przedstawia się ze spodniami których jedynym przylegającym do ciała miejscem był pas. Cały komplet ma barwę brudnego brązu tak aby się zbytnio nie kurzył ani nie brudził. W kwestii materiału to jest to porządne, grube płótno podszyte od zewnątrz  cieniutką warstwą wilczej skóry.

Main Theme

Offline

 

#59 25-04-2015 21:53:49

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#60 30-04-2016 21:29:56

Ichiro

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 28-04-2016
Posty: 15
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

Nadszedł ten dzień, dzień zapisania się do akademii i szkolenie na shinobiego. W sumie, to nie było to jakoś mega interesujące, ale skoro dziadek powiedział, że mam talent, to czemu nie zostać największym shinobim świata? O ile będzie mi się chciało oczywiście. Wstałem więc z łóżka i szybko się ubrałem, myjąc przed wyjście twarz i zęby, aby nie śmierdziało mi z buzi. Zaraz po tym pożegnałem się z mamą, która dała mi potrzebne się pozwolenie i udałem się w stronę budynku akademii. Po drodze mijałem kilka sklepów, między innymi mój ulubiony - mięsny. Uwielbiam kabanosy, kiełbasy czy szynki, to jest to, co uwielbiam najbardziej, ser żółty też jest ok, twaróg czy cebulka, ale bez mięska to się żyć nie da. Widziałem też bar z ramenem, który często odwiedzam z dziadkiem i ojcem, tylko mama każe mi tam za często nie bywać, bo woli, aby zjadł domowe jedzenie, niż robione w jakimś barze. Po jakimś czasie w końcu dotarłem do odpowiedniego budynku i spokojnym oraz pewnym krokiem przekroczyłem jego próg. Podszedłem do jakiejś lady, gdzie stał wyższy jakiś shinobi, po czym powiedziałem:
- Dzień dobry,  nazywam się Ichiro i chciałbym się zapisać do akademii. Mam pozwolenie od rodziców. Mówiąc to miałem nadzieję, że nie będzie żadnych problemów z tym, aby zacząć naukę w szkole, bo naprawdę, po raz pierwszy w życiu, na czymś mi choć trochę zależało. Zobaczymy, co z tego wyjdzie i czy nie uznają, że jestem za młody na to, by zostać shinobim...


Karta Postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#61 30-04-2016 21:49:27

MG Mick

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

Zarejestrowany: 24-04-2016
Posty: 23
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

- Nikt nie jest za młody na naukę w Akademii - powiedział mężczyzna, jakby znał myśli młodzieńca. Po chwili zabrał karteczkę, którą przyniósł chłopiec i po chwili rzekł:
- Jedyne co musisz zrobić, to wypełnić formularz. Potem udaj się na dziedziniec, tam będzie czekał na Ciebie Twój nowy sensei. On wyjaśni resztę.
Po tych słowach wrócił do przeglądania zgłoszeń pozostałych kandydatów.


http://i65.tinypic.com/2cdkh29.jpg

Offline

 

#62 13-05-2016 21:23:20

Isu

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 11-05-2016
Posty: 4
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

Shōji zatrzasnęły się z cichym stuknięciem, gdy białowłosa istota wybiegła z pokoju. Na moment zatrzymała się w korytarzu, jak gdyby zdezorientowana, ale już po chwili skierowała kroki do kuchni niewielkiego, dwupiętrowego domu znajdującego się w pobliżu głównej siedziby Yamanaka.
Pochylona nad blatem, stukała w wypełnioną wodą szklankę, chlapiąc przy okazji wszędzie wokół. Denerwowała się; blade usta zacisnęła w wąską kreskę, a paznokciami uparcie powiększała niewielką dotąd dziurkę w czarnej zakolanówce. Gdyby ktoś był wówczas przy niej, mógłby usłyszeć ciche słowa, które wypowiadała sama do siebie. Nikogo jednak tam nie było.
    Oczy dziewczynki zwęziły się nieprzyjemnie, kiedy panującą ciszę przerwało przeraźliwe skrzypienie zwiastujące powrót drugiego domownika. Puściła szklankę, zaciskając dłonie w piąstki i, nie zwracając uwagi na rozchlapaną wodę, podążyła w kierunku dźwięku. Stał tam. Yamanaka Heihachiro, jej ojciec we własnej osobie.
– Cześć, tato – powiedziała, nadzwyczaj realistycznie oddając radosny ton.
– Cześć – odparł, zdejmując buty i odwieszając lekko wilgotny płaszcz na haczyk. Padało, pomyślała.
    Zapadła ciężka cisza, z rodzaju tych, które tym trudniej jest przełamać, im dłużej trwają. Dziewczynka nie potrafiła rozmawiać ze swoim ojcem, nawet wówczas, gdy bardzo jej zależało.
– Chciałabym wstąpić do Akademii – odezwała się w końcu, dużo bardziej niepewnie niż by chciała.
– Nie ma mowy, Isu. Rozmawiałem już z tobą o tym. Skończysz jak matka.
– To było w zeszłym roku i… powiedziałeś wtedy, że mam przyjść kiedy będę mieć dwanaście lat. Mam dwanaście lat. Nie jestem już dzieckiem, tato.
    Spojrzał na nią lodowato, ale dzielnie to zniosła, nie dając po sobie poznać rosnącego wewnątrz gniewu. Nie mogła wybuchnąć, nie teraz, kiedy miała wreszcie okazję wyrwać się z domu, ba! Z Konohagakure, z całego Kraju Ognia.
– Nic się nie zmieniłaś. Myślałem, że zrozumiesz, kiedy dorośniesz, ale się myliłem. Nigdy nie zostaniesz ninja, znajdź sobie inne zajęcie. Jest tyle zawodów na świecie, a ty jesteś mądrą dziewczynką. Shinobi zostają tylko skończone głupki, które nie potrafią nic poza zabijaniem. Moja córka nie zostanie bezmyślnym mordercą, nie chcesz zostać mordercą, prawda?
    Nienawidziła tego tonu, bardziej pasującemu fanatycznemu Jashiniście wygłaszającemu podstawowe prawdy wiary, niż komuś, kto chciał przekonać ją do zmiany zdania. Używał wyłącznie twierdzeń, jak gdyby uważając, że jest ogromnym autorytetem. Zacisnęła pięści jeszcze mocniej, wbijając paznokcie w skórę. Do niebieskich oczu napłynęły łzy wściekłości, łzy, których nie chciała mu pokazać. Nie zinterpretowałby ich poprawnie.

***


        Potężny gmach Akademii z perspektywy niewysokiej dziewczynki wydawał się jeszcze bardziej imponujący niż w rzeczywistości. Isu poprawiła przewieszoną przez ramię torbę, w której znajdowały się dwa komplety ubrań, kilka ryżowych kulek, zabrane z domu pieniądze i inne, niezbędne do życia przedmioty. Spakowała się w zaledwie piętnaście minut, jeszcze tego samego wieczora, kiedy po raz kolejny usłyszała od ojca słowa odmowy. Najzwyczajniej w świecie wyszła, nie siląc się na zamknięcie drzwi od własnego pokoju, którego stan najlepiej oddawał jej uczucia. Wiedziała, że ojciec domyśli się, co postanowiła zrobić, miała jednak nadzieję, że nie zacznie jej szukać. W Akademii musiała być przecież bezpieczna.
        Bez wahania przeszła pod znakiem Zjednoczonych Sił Shinobi, zatrzymując się dopiero w sali, której centrum stanowił stół. Kilkanaście osób, w większości w podobnym jej wieku, wypełniało właśnie zgłoszenia, aby po chwili wrzucić je do stojącej nieopodal urny. Albinoska poszła w ich ślady, wypełniając niezbyt obfity w szczegóły dokument.

Spoiler:

Imię: Isu
Nazwisko: Yamanaka
Wiek: 12 lat
Miejsce urodzenia: Konohagakure no Sato
Przynależność do wioski: Konohagakure no Sato


Karta Postaci


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Drobna, niewysoka dziewczyna, która nawet przy najlepszych chęciach patrzącego nie sprawia wrażenia słodkiej. Duże, niebieskie oczy, mały nos, rozpuszczone włosy w wiecznym nieładzie i często zaciśnięte w wąską kreskę blade usta sprawiają, że z jej twarzy nie bije sympatia. Albinoska ubiera się w długie, czarne kimono przewiązane białym obi. Posiada także torbę na biodro, w której przechowuje podstawową broń i medykamenty.

Offline

 

#63 22-11-2017 11:36:52

Hiroshi

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

38443157
Zarejestrowany: 22-11-2017
Posty: 81
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

Słońce stało już wysoko na niebie gdy Hiroshi obudził się na statku dopływającym do Kraju Herbaty.
-Cholera. Spóźnię się na zapisy. - rzekł otwierając oczy. Szybko zbiegł z statku zabierając swoje rzeczy  kierunku wioski, a potem natychmiast skierował się w kierunku akademii. Gdy dotarł na miejsce nie było już żadnych kandydatów.
-Jeżeli przyszedłeś się zapisać to masz szczęście mieliśmy już zamykać. - powiedziała sekretarka na jego widok.
-Chciałem uniknąć tłumów.- powiedział bez sympatii i odebrał formularz zgłoszeniowy. Szybko wypełnił wszystkie rubryki i oddał go kobiecie.


Imię: Hiroshi
Nazwisko: Nara
Wiek: 15
Miejsce urodzenia: Konoha Gakure
Przynależność do wioski: Konoha Gakure



Następnie wyszedł z Akademii i udał się zwiedzać okolice w poszukiwaniu miejsca zakwaterowania  w obcym dla siebie Kraju.


///Następnym razem opisuj tylko to co robi i mówi Twoja postać. Zachowaniami NPC kierują MG. 
PS. Do akademii oczywiście zostajesz przyjęty


Karta Postaci


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Wygląd: Hiroshi ma jasną cerę, póki co nie skażoną żadną blizną zdobytą w boju czy przez swoją nieuwagę, co z resztą jest dość pospolite wśród klanu Nara. Mimo to, można dosyć łatwo go odróżnić w tłumie innych przedstawicieli tego Klanu. W przeciwieństwie do prostych długich włosów większości męskiej grupy klanu, Hiroshi posiada rozczochrane, czarne średniej długości włosy, oczy koloru zielonego. Jego ulubionym ubraniem jest czarna cienką koszulka z długim rękawem a na niej zielona bluza z logiem klanu. Nosi także luźne dresowe spodnie oraz skórzany pasek. Posiada także  wygodne sandały oraz Rękawice na nadgarstki z symbolem Wioski Ukrytego Liścia.

Offline

 

#64 11-12-2017 04:20:57

Oprae

http://i62.tinypic.com/2qs3nye.jpg

12259926
Zarejestrowany: 10-12-2017
Posty: 209
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

Oprae maszerował raźno już od dłuższego czasu. W ostatnich godzinach odmawiał sobie postoju, gdyż uznał, że szkoda jego drogocennego czasu, podczas gdy cel wędrówki był tak blisko. W oddali majaczył już zarys kompleksu budynków znanego jako "Akademia Zjednoczonych Krain Shinobi".
-Wkońcu mi się udało... Powiedział do siebie, przystając na moment żeby przyjrzeć się widokowi, który się przed nim wyłonił.
Po chwili podjął marsz, zmuszając swoje ciało do przyśpieszenia kroku. Po kilku minutach dotarł do budynku. Odnalazł wzrokiem tabliczkę z napisem "Rekrutacja" i sięgnął po formularz.

Imię: Oprae
Nazwisko: Irna
Wiek: 25
Miejsce urodzenia: Kirigakure no Sato
Przynależność do wioski: Kirigakure no Sato

Wypełniony formularz wrzuciłem do skrzynki i usiadłem na stojącym pod ścianą krzesłem. Wkońcu chwila na złapanie oddechu po męczącej wyprawie...



http://i64.tinypic.com/28a409z.png
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:


Ubiór: Oprae ma na sobie "cywilne" ubranie. Na pomarańczową bluzę narzucił białą kurtkę. Co zaś się tyczy spodni, je także posiadał; Zwykłe, brązowe. Kliknij żeby mnie zobaczyć

Offline

 

#65 11-12-2017 23:54:36

MG Yuno

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

6672067
Zarejestrowany: 18-04-2016
Posty: 667
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

Po niespełna 30 minutach przyszła puszysta kobieta jedząca dango.
-Czego tu tak siedzi? - zapytała dość niesympatycznie. Nie przyszło jej bowiem od razu do głowy, że dorosły mężczyzna przyszedł się zapisać do akademii.
-Jak się zapisał to może iść do akademika się rozgościć.. albo sprawdzić kiedy będzie miał zajęcia. Lista powinna wisieć na tablicy przed salami lekcyjnymi. - powiedziała częściowo niewyraźnie, gdyż cały czas jadła swój przysmak. Nie zważając na odpowiedzi mężczyzny pogoniła go jeszcze raz i poszła szybkim krokiem, jak na swoją masę ciała, w stronę długiego korytarza.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#66 12-12-2017 23:03:20

Mephisto

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 01-12-2017
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

Fikuśny biały cylinder i śnieżno biały płaszcz z fioletową wyszywką w środku. Tak oczojebnego shinobi świat nie widział nigdy! Nie wspominając o fioletowych włosach czy różowej parasolce, która tańczyła w jego dłoni... No tak, czy nie mówiłem "nie wspominajmy?". Śpieszmy się powoli, takie słowa zabrzmiały w jego głowie, kiedy usiadł w niezwykle starej, acz eleganckiej kawiarni. Kraj Herbaty nie bez przyczyny ma taką nazwę, napar ten jest zaiste niebywałym przysmakiem dla kubków smakowych. A zatem... Biały pion ruszył na "D4". Wściekle zielone oczy zaiskrzyły się od chwilowej fascynacji. Język mimowolnie oblizał wargi po ostatnim cudownym łyku. Ciekawość, czy ten świat będzie jego kolejnym placem zabaw? Oby.

Witaj Monsieur!
Wchodząc do akademii ukłonił się nisko, ściągając cylinder i wykonując zamaczysty, wręcz teatralny gest ręką. Na ustach jego brzmiał uśmiech, lecz czy był to uśmiech satysfakcji, ironii czy zupełnie czego innego? Cieżko rzec. Pióro w dłoń moi mili.


Imię: Mephisto
Nazwisko: Pheles
Wiek: 20
Miejsce urodzenia: Kumo
Przynależność do wioski: Kumo

Z elegancją i gracją oddał wypełnioną kartę. Ponownie ciekawość, jaki będzie ten świat? Czy w końcu otrzyma to czego jego dusza tak pragnie? Oczy rozszerzyły się mimowolnie. Ekscytacja... Tak dawno upragniona.


Karta postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Biały Cylinder? Biały Płaszcz? Białe eleganckie spodnie i skórzane czarne buty? W tych ciuchach uświadczycie jegomościa zawsze! Jeszcze ta różowa parasolka... Ale to detale nieprawdaż?

Offline

 

#67 12-12-2017 23:03:53

Hisoka

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

Zarejestrowany: 01-12-2017
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

1



Pewnie wszyscy się zastanawiają co dorosły mężczyzna w sile wieku robi w akademii ninja. Może przyszedł odwiedzić swą pociechę? Przyszedł sprawdzić jak sprawuje się jego młodszy brat czy siostra? A może też sam był jednym z utalentowanych ninja i został dopuszczony do szkolenia najmłodszych? Żadna z powyższych nie jest prawidłowa.

Bla bla bla by nie przedłużać -> przejdźmy do tego co najważniejsze, a mianowicie...

Gdy znalazłem się w odpowiednim miejscu ( o odpowiedniej porze) wziąłem jedną z kartek i natychmiast wypełniłem ją w przeciągu kilku sekund. Jej treść prezentowała się następująco:

Imię: Hisoka
Nazwisko: Morrow
Wiek: 20
Miejsce urodzenia: Kumo
Przynależność do wioski: Kumo


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

KARTA POSTACI  ||  AKTUALNY WYGLĄD

https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdbt8hcuwR1qzj1clo1_500.gif

Offline

 

#68 13-12-2017 01:45:25

MG Yuno

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

6672067
Zarejestrowany: 18-04-2016
Posty: 667
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

Przechodzący akurat mężczyzna po drodze zahaczył odebrać nowe zgłoszenia do akademii.
-To panowie się przed chwilą zapisali? - zapytał dwójkę mężczyzn trzymając w reku zgłoszenia.
-Na pewno zostaliście przyjęci. - zapewnił ich i po chwili dodał -Pójdę się tym zająć tymczasem możecie udać się do akademika, niedługo zostaną Wam przydzielona pokoje. Klucze odbierzecie w recepcji.
Już odchodził, kiedy przypomniało mu się, że nie powiedział najważniejszego.
-Terminy zajęć będą wywieszone na tablicy ogłoszeń przed salami lekcyjnymi. Może się jeszcze spotkamy. - ukłonił się i poszedł w swoją stronę.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#69 16-12-2017 23:46:38

Aliarin

http://i62.tinypic.com/2qs3nye.jpg

24394574
Zarejestrowany: 14-12-2017
Posty: 155
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

Po długiej podróży w końcu Aliarin dotarła prosto do swojego celu. Ogromny kompleks budynków - Akademia shinobi, miejsce w którym rozpocznie swoje szkolenie. Weszła do środka i skierowała się prosto do miejsca gdzie znajdowały się kwestionariusze i długopisy. Wzięła komplet i podeszła do miejsca, w którym spokojnie mogła to wypełnić. Usiadła na krześle, spojrzała na długopis, rozejrzała się po pomieszczeniu *gdyby tylko ktoś tu był mogłabym wypróbować ten długopis w warunkach bojowych*. Po chwili przeszła do wypełniania rubryczek. *miejsce urodzenia, nazwisko przecież tego nie wiem* westchnęła. Po wypełnieniu dokumentu odłożyła długopis na miejsce, a wypełnioną kartkę wrzuciła do urny. *Teraz chyba muszę czekać* Wyszła z budynku i udała się na zwiedzanie nowej okolicy.


http://i67.tinypic.com/2ryskts.jpg


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Spoiler:

Wygląd i ubiór:
Przeważnie luźno związany kok, bądź kucyk.
Zazwyczaj czarne spodnie, czarna bluzka, czarne buty i (niespodzianka) czarny płaszcz z kapturem.

Offline

 

#70 17-12-2017 04:18:50

MG Yuno

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

6672067
Zarejestrowany: 18-04-2016
Posty: 667
Punktów :   

Re: Zapisy do akademii

Przyjęta do akademii. Przewidywany termin zajęć pojawi się tu. Do tego czasu można udać się na zakupy lub zakwaterować się w akademiku. Klucze do odebrania znajdują się w recepcji.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.muforall.pun.pl www.gv.pun.pl www.agrogames.pun.pl www.kurpie.pun.pl www.party-club.pun.pl