Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#101 02-05-2015 21:49:29

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: Arui & Noel - Misja Badawcza (17.03.2015)

Plan się poszczęścił - Skalpel wbił się w pień drzewa na tyle solidnie, że był w stanie utrzymać was obu, po chwili już zwisających na nim, bądź na nim się utrzymujących. Ziemia pękała i zapadała się równo do owego drzewa, które znajdowało się na granicy ogromnego do średnicy ok. 8 metrów i głębokiego na tyle samo dołu, na dnie którego widać było znacznie więcej ostrych kolców przeznaczonych do zabicia istot, które w ów dół miały wpaść.
- Dź-dzięki...- wyjąkał ledwo Yora, zwisając niefortunnie głową w dół, przez co widział, jakiej alternatywnej śmierci uniknął dzięki Białowłosemu.
Sao w tym czasie pomógł zejść Mii z drzewa na bezpieczna połać ziemi nieopodal waszej trójki (was dwóch i Yory).
- Imponujące... I dziękuję Ci. - oznajmił i również Ci podziękował za twój trud w ratowaniu chłopaka.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kilka minut później...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sao z pobliskiej rzeki przyniósł zwilżony i zimny kawałek własnej koszulki, którym okrył czoło wycieńczonej i leżącej pod jednym z drzew Mii.
- Musisz się oszczędzać. Wystarczyło rozbroić tylko te najbliższe, a nie wszystkie. - oznajmił z małym uśmiechem do zbladłej towarzyszki.
Obaj staliście niedaleko owej dwójki, pomagając Yorze wyplątać się z sideł, w które wpadł.
- Ja pierdziele, czemu zawsze to mnie spotyka?- wyzywał chłopach, rozplątując sobie nogi z linek, tym samym zaś plącząc sobie nimi ręce, co wyraźnie go irytowało.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#102 02-05-2015 23:32:40

Arui

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 03-02-2015
Posty: 612
Punktów :   

Re: Arui & Noel - Misja Badawcza (17.03.2015)

Doszedłem do grupki i obserwowałem ich. Kiedy usłyszałem narzekanie Yory lekko się wkurzyłem, ale starałem się wyglądać normalnie.
-Następnym razem uważaj, to i tobie nic się nie stanie, i szybciej dojdziemy do celu.
Mówiąc to można było usłyszeć w moim głosie popędzenie grupy, chociaż wiedziałem, że Mia jest naprawdę wyczerpana.


Karta Postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Ubiór:
Zwykłe długie czarne spodnie, biała bluzka, często narzucone białe kimono. Na szyi wisi zawiązana opaska ninja ze znakiem kraju ognia. Przy pasie przypięte tanto.

Offline

 

#103 03-05-2015 18:27:35

Noel

http://i62.tinypic.com/2qs3nye.jpg

Zarejestrowany: 04-03-2013
Posty: 608
Punktów :   

Re: Arui & Noel - Misja Badawcza (17.03.2015)

Gdy poczułem się już bezpieczny, zaczerpnąłem oddechu...
*Zaiste wspaniałe doświadczenie*
Spojrzałem po towarzyszach, czekając aż Sao wraz z Mią znajdą się na dole.
- Nie ma za co, a właściwie to jest. Choć podziekowania należą się również Mii, bez której wkładu zapewne wszyscy leżeli byśmy już martwi - powiedziałem w odpowiedzi na słowa Sao.
- Mam u Ciebie dług, pamiętaj - dodałem w kierunku próbującego się rozplątać Yory.

...

- Arui gdzie Ci tak śpieszno? Nie nauczyłeś się jeszcze, że pośpiech bywa zgubny - skomentowałem słowa towarzysza dosyc ostro, dając wyraz jego ignorancji, które mogła sprowadzić na nas wszystkich śmierć.
- Nie zapominaj, że nie jesteś tutaj sam, a Twoje działania mogą mieć niekorzystny wpływ również na resztę. Rozumiem że jesteś jeszcze młody, ale wolałbym zebyś po tej misji miał jeszcze czas na naukę. Nie działaj bez zastanowienia o ile nie jest to konieczne - dodałem już znacznie spokojniej, a pod koniec przemowy nawet lekko sie usmiechnąłem, w celu rozładowania atmosfery zaistniałej po naszej niedoszłej śmierci.


http://i67.tinypic.com/2ur6og9.gif


♫Theme♫


Spoiler:

Ubiór:
Luźne, nieco wyblakłe, jasno fioletowe spodnie. Rozpięta, biała, luźna koszula odsłaniająca pokaźnie zbudowany tors. Stopy odziane w wygodne sandały koloru szarego. Dłonie aż po przedramiona owinięte bandażem. Na plecach zawieszona katana.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#104 13-05-2015 23:30:41

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: Arui & Noel - Misja Badawcza (17.03.2015)

Mia zmęczonymi oczami spojrzała na Sao, który kucał obok niej, po czym równie zmęczonym uśmiechem zaśmiała się do niego, poklepała go po policzku i podniosła się o swoich siłach na chwiejne, lecz wyprostowane nogi.
- Musimy iść. - oznajmiła krótko i wzięła ostrożnie założyła plecak na swoje plecy, lecz w tym momencie torba, jakby ważąc całą tonę, ściągnęła dziewczynę w bok, a ta zaś z kolei wywróciła się na ziemię, ciężko oddychając ze zmęczenia.
- Wykluczone... A przynajmniej nie asekuracji... - powziął Sao, po czym odebrał dziewczynie torbę i podał ją Noelowi - Dasz radę ponieść? - zapytał Białowłosego, dzierżąc plecak za ramiączka w ręku, wysuniętej w stronę Noela.
Yora po chwili w koncu wyplątał się z linki, którą w nerwach rzucił gdzieś w pobliski krzak, nie chcąc mieć z nią już nic wspólnego. Wtenczas jego uwagę przykuły ponownie notki znajdujące się na ziemi. Przykucnął przy jednej i niczym zdziwiony pies, przekrzywił głowę w to jeden bok, to w drugi, wyraźnie coś analizując.
- Ej chłopaki... - zawołał spokojnie, po czym odwrócił się do was, palcem swojej prawej ręki wskazując na notkę będącą przed nim - Ta notka się rozpuściła... yyyeeee to znaczy znak na notce. - dokończył, zająknąwszy się z powodu nieprecyzyjnej wypowiedzi. - Dziwna sprawa nie? - kontynuował już patrząc na skrawek mokrego papieru na ziemi - Zazwyczaj znaj=ki na notkach są wypalane, bądź wytłaczane przez chakrę w wyniku pieczętującej techniki, a nie rysowane, czy malowane?
Sao zerknął ze swojego miejsca na przyuważoną notkę i jego również ta sprawa wyraźnie zaciekawiła.
- Co sądzicie? - zapytał się Noela, jak i Arui'ego. Mia leżała niezmiennie na ziemi, starając się złapać tchu i zebrać siły na wstanie z ziemi, siły tej jednak jak było wyraźnie po dziewczynie widać, nie chciały tak łatwo przyjść.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#105 14-05-2015 00:02:05

Arui

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 03-02-2015
Posty: 612
Punktów :   

Re: Arui & Noel - Misja Badawcza (17.03.2015)

-Może to pułapki przygotowane przez kogoś spoza klanu Kaguya, kto nie jest ninja?- powiedziałem.


Karta Postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Ubiór:
Zwykłe długie czarne spodnie, biała bluzka, często narzucone białe kimono. Na szyi wisi zawiązana opaska ninja ze znakiem kraju ognia. Przy pasie przypięte tanto.

Offline

 

#106 15-05-2015 23:16:59

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: Arui & Noel - Misja Badawcza (17.03.2015)

Sao spojrzał na Arui'ego.
- Raczej zwykły wieśniak, czy też kłusownik nie ma dostępu do wybuchowych notek... - mówił, rozglądając się po miejscu, gdzie wcześniej walczyliście o życie, a od którego staliście jakieś kilkanaście metrów - ...i nie bawi się w tak zaawansowane pułapki. Prawdopodobnie to jedna z wielu rozsianych tutaj pułapek zastawianych jeszcze przez członków klanu Kaguya, chociaż...
Mężczyzna przestał na chwilę mówić, by się dźwignąć z przklęknięcia i podszedł na kilka metrów w miejsce, gdzie dosłownie wszędzie - w ziemię, w drzewa, w gałęzie powbijane były noże kunai z doczepionymi notkami, gdzie z drzew zwisały, a na ziemi leżały luźne metalowe żyłki, teraz widoczne w tak dużej ilości.
- Te linki wydają się być wciąż... świeże, jeśli wiecie, co mam na myśli. - oznajmił, odwracając wzrok w waszą stronę.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#107 16-05-2015 10:38:23

Arui

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 03-02-2015
Posty: 612
Punktów :   

Re: Arui & Noel - Misja Badawcza (17.03.2015)

-No cóż, pożyjemy zobaczymy.- odpowiedziałem dosyć zimno jednak zacząłem się zastanawiać kto oprócz klanu Kaguya mógł ustawić pułapki.
Nic jednak nie wpadło mi do głowy. Czekałem więc na ruch mojej grupy.


Karta Postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Ubiór:
Zwykłe długie czarne spodnie, biała bluzka, często narzucone białe kimono. Na szyi wisi zawiązana opaska ninja ze znakiem kraju ognia. Przy pasie przypięte tanto.

Offline

 

#108 30-04-2016 17:13:55

Noel

http://i62.tinypic.com/2qs3nye.jpg

Zarejestrowany: 04-03-2013
Posty: 608
Punktów :   

Re: Arui & Noel - Misja Badawcza (17.03.2015)

Drużyna w skład której wchodzili Noel oraz Arui, a także trójka shinobi przydzielona przez Mizukage,
bez większych problemów poradziła sobie z zasadzkami zastawionymi bardzo dawno temu przez klan Kaguya.
Wyprawa jak można było przewidzieć okazała się trudna i wymagająca ale jej rezultaty przyniosły oczekiwany
skutek. Ruiny zostały odkryte i dokładnie(a przynajmniej tak mogłoby się wydawać) przebadane.
Wśród znaczących odkryć znalazł się monument przedstawiający pramatkę klanu. Dla postronnych obserwatorów
jakimi byli shinobi z Kirigakure, było to zwykły, sporych rozmiarów posąg. Dla potomków klanu okazał się
czymś całkowicie innym, a dokładniej pokryty był znakami, przypominającymi pradawne runy, znakami które w
ich oczach jarzyły się jasnym światłem.
Noel nie okazując strachu, a przede wszystkim zainteresowania aby nie zdradzić sekretu obecnym, spokojnie
zaczął oglądać posąg, raz po raz go dotykając.



Wykręcając się potrzebami fizjologicznymi oddalił się od grupy,


Następnie powrócił do drużyny.
Po kilku godzinach upływających na dalszym przeszukiwaniu ruin, cała piątka uznała, że nic więcej tutaj nie
ma i postanowiła wracać.
Noel nie zamierzał jednak podróżować z obcymi, których miał ochotę tak naprawdę zabić, jednakże z racji
niesprzyjających okoliczności zaniechał swoich czynów.
na koniec zaproponował Aruiowi, by ten wraz z nim odłączył się od drużyny.


http://i67.tinypic.com/2ur6og9.gif


♫Theme♫


Spoiler:

Ubiór:
Luźne, nieco wyblakłe, jasno fioletowe spodnie. Rozpięta, biała, luźna koszula odsłaniająca pokaźnie zbudowany tors. Stopy odziane w wygodne sandały koloru szarego. Dłonie aż po przedramiona owinięte bandażem. Na plecach zawieszona katana.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#109 01-05-2016 02:06:56

Arui

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 03-02-2015
Posty: 612
Punktów :   

Re: Arui & Noel - Misja Badawcza (17.03.2015)

Widząc posąg pokryty dziwnymi runami podszedłem do niego razem z Noelem. Niewiele myśląc dotknąłem owego posągu.



Po dłuższej chwili odszedłem od posągu, a kiedy Noel zapytał mnie o wspólną podróż na chwilę przymrużyłem oczy i kiwnąłem głową na tak, nie zważając na pozostałych kompanów.


Karta Postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Ubiór:
Zwykłe długie czarne spodnie, biała bluzka, często narzucone białe kimono. Na szyi wisi zawiązana opaska ninja ze znakiem kraju ognia. Przy pasie przypięte tanto.

Offline

 

#110 05-05-2016 17:42:04

Arui

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 03-02-2015
Posty: 612
Punktów :   

Re: Arui & Noel - Misja Badawcza (17.03.2015)

-Nie wiem jak ty, ale ja wracam do Konohagakure.- powiedziałem do Noela po tym jak odłączyliśmy się od drużyny.
Czułem, że muszę trenować, a nic nie motywowało mnie do tego tak jak widok mojej wioski.


Karta Postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Ubiór:
Zwykłe długie czarne spodnie, biała bluzka, często narzucone białe kimono. Na szyi wisi zawiązana opaska ninja ze znakiem kraju ognia. Przy pasie przypięte tanto.

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.muforall.pun.pl www.kurpie.pun.pl www.party-club.pun.pl www.agrogames.pun.pl www.gv.pun.pl